Хидролесс мнения

  • 199 762
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 505
Направо ме е срам да ви попитам. EmbarassedПо какво разбирате,че задържате вода?Глезените не са ми подути,но в жегите краката са ми като дървени.Чувствам тежест.Каква е връзката с отслабването и тези препарати,и покрай тях по-често ли посещавате 00?

# 16
  • София
  • Мнения: 461
Направо ме е срам да ви попитам. EmbarassedПо какво разбирате,че задържате вода?Глезените не са ми подути,но в жегите краката са ми като дървени.Чувствам тежест.Каква е връзката с отслабването и тези препарати,и покрай тях по-често ли посещавате 00?

Ами при мен е видимо отекли крака. Буквално сандалите ми се врязват в краката Sad Чувство на тежест и бодежи. И пръстена не мога да си сваля вечер. На 33г съм 168см и станах 57.5кг при нормални за мен 54-55кг. Това стана сега, като се затопли. Хляб не ям,сладко също...

# 17
  • София
  • Мнения: 461
Да,тоалетната е редовна Simple Smile аз префи да започна с Хидролесс и чая ходех максимум 3-4 пъти. Сега ходя по 6-7 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 14 505
Кафенце благодаря за споделеното!В работата това с тоалетната ще ми е проблем само да посещавам.Може да пробвам някои от почивните дни,да видя как ще ми се отрази като усещане и ще помогнели за минуси в теглото.Ограничила съм зверски храните.

# 19
  • София
  • Мнения: 461
Ооо,не съм убедена, че само за 2 дни ще има резултат. Стискам палци Wink

# 20
  • Мнения: 2
Днес започнах Хидролес,Много се надявам да ми помогне ,че се чувствам ужасно надута,а и ми е тежко Sad

# 21
  • Мнения: 558
Здавейте дами,
Ще се радвам да споделите как се чувствате след прием на хидролесс и помага ли за сваляне на кг?
Има ли нежелано реакции?

# 22
  • Мнения: 1 309
И аз се интересувам от мнението ви за Хидролесс. Дано някой пише по-скоро.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Не се свалят кг с такива дехидратиращи продукти Naughty
Не бива да се яде солено и няма да има задържане на течности

# 24
  • Мнения: 1 309
Аз няма да го пия заради кг. Преди, по време и след цикъл съм много подута и задържам течности. Следователно ми става зле от това. Гинеколожката ми предписа диуретик Дехидратин нео, но си мисля че са силни и не искам да ги пия. Та затова питам дали Хидролесс ще ми помогне в този период.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
на мен в дните на мц ми помага ликуит оф

# 26
  • Мнения: 1 309
Doli благодаря. Четох и за Ликуит оф и сигурно и аз на него ще се спра.

# 27
  • София
  • Мнения: 452
Хидролесс ми помогна с една идея повече от Ликуид фор фит, т.е. съвсем малко.
От Ликуид известен ефект имах само първата седмица , а съм изпила 2 шишенца. Хидролесс пих 4 месеца, накрая по навик, но ефектът беше минимален.
Въобще задържането на вода се обуславя от различни причини - бъбреци, климакс, разширени вени, съответно се преодолява по различни начини.
С напредването на годините мислех, че трябва да се примиря, че краката ми стават като колони. Но една приятелка ме попита дали нямам вътрешни разширени вени. Почнах да пия Флебодия и  о, чудо! - нещата се нормализираха. Оригиналът на скъпата Флебодия е френски - Дафлон (Daflon 500 mg), и се намира в Турция на половин цена от българската.
(За сведение Флебодия не е за флебити, а "повишава тонуса на мускулите на стените на вените (венотоник) и защитава малките кръвоносни съдове - капилярите, като увеличава устойчивостта им на вредни влияния".)

# 28
  • Мнения: 36
Аз пия Хидролесс. Един месец го пия, после почивам един и пак го почвам. Много съм доволна, тъй като аз съм от типа хора, които като хапна повечко въглехидрати отичам зверски и той ми помага. Зачестява ми мнооого ходенето до тоалетнаа по всякаква нужда 😂 не знам дали е обичаен ефект, но при мен е така което пък ми допринася ако съм на диета.  Hugз

# 29
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
И вени имам, и вода задържам....
Ще взема и аз да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт