Хайде Холандки на новата тема!

  • 7 532
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 195
Видях най-накрая в Trekpleister има биг-чета в пакетче за 3.50.Май са 10 броя.

# 76
  • Мнения: 1 559
Мимке,аз мисля ,че навсякъде има такива бикчета..аз ползвам дамските и си ги купувам от Етос.

# 77
  • Мнения: 2 195
Не видях в Етос и затова питах тук.Вече знам откъде да си купувам и съм спокойна  Grinning

# 78
  • Мнения: 1 645
Здравейте !!!
Айде да побутна малко темичката напред и да поразкажа малко за нещата около мен.
С това отвратително време си седим само вкъщи,скучно е и няма какво да се прави.В събота ходихме в Хилверсум на разходка и покупки,а вчера мислихме да ходим до Център паркс на басейните ама не ходихме-цял ден вкъщи гледахме филми.
От Мис Етам ми се обадиха ако искам да работя през лятото,до септември...отидох,уговорихме се,сключих договор и почвам работа от 6 юни.Лошото е че не съм на определено работно време,всяка седмица е различно и се чудя как да процедирам с малкия.Майка ми е тук до 25 юни,после свекървата ще го погледа 10 дни,но и тя след това отива за 3 седмици в Америка при роднини и за тия седмици ще трябва да измисля вариант.Ако съм на постоянна работа с точно определени работни часове мога да го дам на градина ама така сега не става,защото излиза много скъпо а и без договор с градината от данъците не връщат пари.Иначе се радвам,че ще започна работа,но ми се иска и нещо постоянно да си намеря.
Записах се да уча за Моден адвайзър,чакам си учебниците да пристигнат вкъщи.Ще си уча у нас,един вид задочно и после ще ида на изпит за диплома.Ако всичко върви по план през декември мога да се заимам с дипломка.Ако не врата,барем едно прозорче да ми се отвори към шанса да си намеря работа.Аз съм на този принцип-всичко трябва да се пробва,човек никога не знае.
Поздрави на всички Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 2 195
Какво ще правите на Пинкстерен?Аз лично се надявам да съм вече на път за Б-я  Rolling Eyes
Празнувате ли го тоя празник и бихте ли ме светнали точно за какво се отнася? Crazy

# 80
  • Мнения: 7 914
mimkata , идването на Светия дух е всъщност Пинкстерен  - 9 дена след Хемелварт, на който Светия дух се понася към небето!

мими23 , уф дано да се намери разрешение на проблема с гледането на малкия! А как е заплащането?
А каква е реализацията на " Моден адвайзър"? За първи път чувам за подобно обучение!  Rolling EyesА какво точно се учи в /за него? newsm78

megan79 , как е коремчето? Hug


Kalinka , къде изчезна? Какво става с теб? newsm78

Оранжево небето  , ходи ли на приема по случай 24 май? как беше? newsm78

A.A.M.Belev 
, ти май вече в България , нали? newsm78


# 81
  • Мнения: 1 559
Какво ще правите на Пинкстерен?Аз лично се надявам да съм вече на път за Б-я  Rolling Eyes
Празнувате ли го тоя празник и бихте ли ме светнали точно за какво се отнася? Crazy

 smile3514Аз се надявам поне тогава вече да съм в болницата и да раждам(термина ми е 5 юни)..,че нещо нямам признаци май по раничко да стане. smile3516
Шкембата расте,с нея и бебата...и акушерките ми казаха,че ако мина термина,бая голяма бебка ще стане...така че се моля вече с ръце и крака да излиза. newsm17


# 82
  • Мнения: 7 914
Какво ще правите на Пинкстерен?Аз лично се надявам да съм вече на път за Б-я  Rolling Eyes
Празнувате ли го тоя празник и бихте ли ме светнали точно за какво се отнася? Crazy

 smile3514Аз се надявам поне тогава вече да съм в болницата и да раждам(термина ми е 5 юни)..,че нещо нямам признаци май по раничко да стане. smile3516
Шкембата расте,с нея и бебата...и акушерките ми казаха,че ако мина термина,бая голяма бебка ще стане...така че се моля вече с ръце и крака да излиза. newsm17

Дано заради теб в най- скоро време да се похвалиш вече с бебче...ама да знаеш , че то най- добре си знае кога му е времето Hug





# 83
  • Мнения: 1 645
Какво ще правите на Пинкстерен?Аз лично се надявам да съм вече на път за Б-я  Rolling Eyes
Празнувате ли го тоя празник и бихте ли ме светнали точно за какво се отнася? Crazy

 smile3514Аз се надявам поне тогава вече да съм в болницата и да раждам(термина ми е 5 юни)..,че нещо нямам признаци май по раничко да стане. smile3516
Шкембата расте,с нея и бебата...и акушерките ми казаха,че ако мина термина,бая голяма бебка ще стане...така че се моля вече с ръце и крака да излиза. newsm17




Мен ме оставиха да пренося 2 седмици,нищо че бебето беше вече голямо.Термина ми беше 27 ноември а родих на 8 декември.Малкия беше 53 см. и 4.300 кг.
Не се притеснявай,всичко ще мине и ще замине,а кога-ми когато е рекъл Господ Grinning Grinning Grinning
Пожелавам ти леки последни дни и леко и безпроблемно раждане.Успех и те чакаме скоро с хубави новини.

Звездичке,mode adviseur е специалност в която се учи за видовете дрехи,комбинации на цветове и материали,подбиране на аксесоари и така нататък с цел съвет и консултиране на потребителите и клиентите.Ще уча видовете платове,кой цвят с кои други си подхожда и много други...Това е точно моята материя,винаги съм се интересувала от мода и тенденции и много се радвам че най накрая ще уча нещо в тая насока.След това има и други етапи и специалности на обучение,които живот и здраве се надявам да изуча също.

# 84
  • Мнения: 7 914
мими23 ,
 звучи много интересно.... Пък и щом това ти е стихията, значи ще го опаткаш за нула време ученето Hug

На холандски или английски ще е?

# 85
  • Мнения: 1 854
Звездичке, не ходих на приема кьм Посолството, времето беше ужасно, пьк и нямаше достатьчно желаещи за компания. Надявам се на следващото парти да грее ярко холандски сльнце.
Мими23, кьм LOI ли ще се oбучаваш? Получавам вкьщи техни брошури и ми прави впечатление, че имат различни специалности. Кьсмет и да се похвалиш с диплома и подходяща за твоите критерии работа. Желанието ми е и аз да уча, искам да си взема магистьрска степен тук(маркетинг или IT), но сьс сьпруга ми непрекьснато пьтуваме и се местим(вьв врьзка с неговата работа) и все не се получава с установяването на едно място Cry.
Някой който е дьржал staatsexamen може ли да ми каже кьде се е подготвял и за колко време се е справил.
Поздрави на всички Hug

# 86
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ох, тук съм, но предимно чета. Когато имах време за писане преди няколко дни , имах страшен проблем с форума и си съсипах нервите. Ни зареждаше, ни ми публикуваше...Само след 12 през нощта беше нормално.....

Оранжево небето, аз съм държала изпита преди 2 години. Специално за него се подготвях един в седмицата в продължение на 3-4 месеца / беше толкова дълго, защото първо държах 2, а след 3 месеца останалите/. Курса беше организиран от колежа, където ходих за езика и те ми го платиха. Също така кметството ми плати пътните разходи / в нашата провинция няма място, където да го организират/ и самият изпит. Курса ми беше полезен за разделите писане и четене, но не и за другите два. За съжаление, мисля, че трябва доста време преди самият изпит, да си подадеш документите, така че ще е късно да се явиш юли месец.....Ако имаш въпроси, питай! С радост ще ти отговоря!

Мимката, добре че , магазините не работят отвреме- навреме, че иначе е голямо изкушение...А така се отдавам на по-приятни неща  Wink

 

# 87
  • Мнения: 2 195
Пфууууууууууу , тоз Свети дух 2 месеца се качва на небето тука  ooooh!
Мими,успех!
Калинка,стига учи бе , жена...Купонясвай малко...
Някой знае ли къде се изгуби Палмира?
Меган,не се тревожи,всичко ще е наред...И аз се ядовах като ме оставиха 3 дена да раждам(въпреки че исках системи),но накрая мина добре,е,след дост мъки де  ooooh!

# 88
  • Мнения: 1 645
Мимка,и аз това се питам-къде се затри тая жена.Да не са си в България Thinking
Оранжево небето,обучението наистина е към ЛОИ,но се организира специално от ДЕТЕКС-това е нещо като колеж,специализиран в специалности от сферата на модата.Аз също ще ходя на статсекзам,но по нататък.ЛОИ също предлагат подготовка и съм чувала,че е на добро ниво и помага.Прегледай им брошурката,там пише.Аз си получих всичките учебници,работни папки и материали за обучението мода-очарована съм,всичко е много добре направено и оформено.А имат още и HBO ,и маркетинг ако не се лъжа.Проучи,щом ти е проблем да ходиш на училище това е идеално решение.Успех !!! Кога мислиш да ходиш на статс екзам?!Да ми разказваш после какво представлява и трудно ли е.

Поздрави на всички Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 7 914
Оранжево небето , а кога ще е следващото парти? newsm78

Kalinka , към кой провайдър си? Аз съм нямала проблеми...само от работа към обяд ( понеже явно на всички им писва да работят) нет-а става много бавен! Crazy


mimkata , ти кога точно щеше да си ходиш към България? А с какво ще ходиш ? newsm78


мими23 , а не ти ли е трудно да учиш, като няма кой да ти виси на главата? Rolling Eyes аз като не ме побутва някой съм много несериозна! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт