За великденските яйца

  • 1 617
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Благодаря ви за съветите!   bouquet Сега оставя и да се справя като хората Simple Smile

# 16
  • Мнения: 188
и аз за чва година ще варя сама яйца и също благодаря за съветитте ви Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 2 818
В съседната тема за тънкостите при готвенето natalyna разправя, че За да сте сигурни, че яйцата за Великден ще останат след варенето цели, може да ги продупчите внимателно с игла от тъпата страна! Thinking ще го пробвам  Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Наистина много важно е яйцата да не са студени,и да ги сложите на студен,а не предварително загрят котлон.Ако е газов-на слаб пламък.Аз си ги овързвам в парче плат-гледам нещо по дебелко да е и също слагам сол...Но  ако ви се изпукат,може просто да е от по-слабите черупки-тогава си ги изяжте със здраве...

# 19
  • Мнения: 4 546
В съседната тема за тънкостите при готвенето natalyna разправя, че За да сте сигурни, че яйцата за Великден ще останат след варенето цели, може да ги продупчите внимателно с игла от тъпата страна! Thinking ще го пробвам  Simple Smile
че така няма ли да им протече белтъкът? Thinking

# 20
  • Мнения: 695
Отрязвам крачолите на чоропогащник и слагам яйцата вътре.После завързвам здраво,така че яйцата да не мърдат.Слагам и сол във водата и отдолу на тенджерата слагам останалата част от нарязания чоропогащник.
smile3521и аз така ги правя

# 21
  • Мнения: 97
A като се сложат в тензух или чорапогащник дали ще ги хванат кристалите,нали те трябва да врят с яйцата?

# 22
  • Мнения: 966
Здравейте  Laughingискам да ви питам колко време варите яйцата? newsm78
Аз около 30 мин.

# 23
  • Мнения: 4 546
Здравейте  Laughingискам да ви питам колко време варите яйцата? newsm78
Аз около 30 мин.

Shocked малеее, то остават ли здрави  Laughing
едно време 5-7 минути, сега с тоя грип птичи- 10

# 24
  • Мнения: 239
нали го знаете тоя  лаф  , ОТИ И Я ТАКА . Twisted Evil, ама колкото и старание да се вложи във варенето и после е важно , защото като си купиш някоя скапана боя  и  с  извинение си '' усереш'' яйцата, то  файдата е пак никаква Shocked а пък  миналата  година ги бойдисвахме у майка , яйцата бяха общо 60 бр. и станаха много готини , easter наредихме ги в красива фруктиера, лъснахме ги с олио , абе красота Peace и мойта  дъщеря като им се зарадва  , докато реагираме от 60 яйца  останаха 7 здрави smile3511 easter

Общи условия

Активация на акаунт