Депилатоари

  • 13 765
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 828
Добър да е !
Имаш предвид крем/пяна депилатоар или д/епилатор ел. с малки пинсети ?  newsm78

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 23:17 от ..Луничка..

# 16
  • Мнения: 46 526
Онова с пинсетите е епилатор Simple Smile

# 17
  • Мнения: 828
Именно,но някакси мисля,че пита за крем  newsm78 Затова искам да доуточни  Crazy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 821
Ето тожа е депилатоара, който аз ползвам (мъжкия)
http://apteka.framar.bg/30016126/елеа-депилиращ-крем-спорт-за-мъже-150-мл-крем-балсам-след-депилация-15-мл

и забелязах, че е по-добър резултата, когато намазването е по-обилно а не на много тънък слой.

# 19
  • Мнения: 60
Момичета здравейте и аз да се запиша,някой ползвал ли е тази самобръсначка
http://www.philips.bg/c-p/HP6319_01/ladyshave-body-contour

# 20
  • Мнения: 5 820
    Естествено е, че имам предвид за депилатор крем. Извинявам се, ако съм била неразбрана, но мислих, че ще бъда разбрана за какво имам предвид. А онова е машинка с пинсети или дискове, се нарича епилатор. Двата продукта имат различно наименование. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 828
Да и аз помислих,че крем имаш предвид ,затова. Не мога да бъда полезна по темата  Laughing
Главно ползвам епилатор.  Crazy Срещала съм всякакви наименования  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 273
Преди месец пробвах, но не останах впечатлена.. Взех си на Дева.
При мен ефекта беше същия като при бръсненето (единствената разлика беше, че депилиращия крем миришеше отвратително  Stop )
До преди няколко месеца ходих на кола маска, но се отказах и сега съм като теб - през ден със самобръсначката.

# 23
  • Мнения: 851
И аз четох старите теми, та пробвах Стреп. Половин час висене в банята и никакъв резултат, освен че космите стават меки и после не може дори да ги обръснеш хубаво. Преди години бях ползвала някакъв евтин крем, който свърши работа, но пък получих жесток обрив от него. Просто не си заслужава цялата хамалогия за един ден "мека кожа", ако изобщо... Според мен би било ефективно на дълги косми и много от крема, което няма как да стане. Какъвто и метод да се ползва, е добре да се прави редовно и ако е самобръсначка, да се сменя често, за да няма възпаления.  Моите косми също са руси, кожата ми е бяла, познати са ми проблемите.
Това за новопоникналите косми не мисля, че е вярно. Могат да са меки единствено след дълъг период на епилация, но тогава се явяват и подкожни.

# 24
  • Мнения: 3 841
В момента ползвам на Veet
http://parfumi-kozmetika.com/product-2360.html
 -доволна съм.Ползвам и техните ленти за обезкосмяване,на Strep и Taky въобще не ги харесвам...
Иначе преди време ползвах и на Eveline- http://www.bangla.pl/zdjecia-eveline-cosmetics-9-w-1-ultradelika … cji-up26002-2.htm
Също го препоръчвам!

# 25
  • Мнения: 5 215
Пробвала съм преди години, но миришеше мега отвратително. Дано формулите са подобрени.
Жалко, че никой още не е измислил крем, който да убива космите до корен. Twisted Evil Би било голям кеф.

# 26
  • Мнения: 273
Пробвала съм преди години, но миришеше мега отвратително. Дано формулите са подобрени.
Жалко, че никой още не е измислил крем, който да убива космите до корен. Twisted Evil Би било голям кеф.

Всъщност има измислен такъв крем.
Четох преди време. Е, не беше точно крем, а нещо като маска, зелено на цвят.
Но сега не упсях да намеря сайта. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 892
Аз използвам на Elea за ръцете, защото там кожата ми е още по-чувствителна и ленти не ми вършат работа. Но при мен окосмяването по принцип е слабо и светло - ефектът при мен е поне 10-14 дни и съм доволна. Мисля да пробвам и горната част на краката, където по принцип рядко ги махам, защото почти нямам. Кремът е много евтин и ефектът е добър.

# 28
  • Мнения: 46 526
Интересно. И аз забелязвам, че растат по-бавно с крема, в сравнение с бръсненето  Simple Smile 3 дни минаха, а положението е 1:1 като след махането. Кожата не е идеално гладка като след бръснене, но и не се виждат или усещат осезаемо при допир.
И не миришеше лошо този,  с който ги махнах - Balea Peace

# 29
  • Мнения: 5 215
Teen_mommy, ама жива ли си след него? Ако се сетиш как се казва, ще е супер.

НСЧ, със шпатула ли се махат космите или може и само с изплакване? Защо кожата не е идеално гладка, нали падат космите? Blush

Общи условия

Активация на акаунт