Депилатоари

  • 13 743
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 484
С шпатула. Ами не знам защо не е идеално гладка, четох някакво обяснение, че се откъсват на някакво по-горно ниво. Но това ме устройва напълно, гладка си е, с въображение се усеща не гладкото Simple Smile

# 31
# 32
  • Мнения: 603
Този е много хубав и върши много добра работа.  Blush Heart Eyes http://apteka.framar.bg/30016124/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B0-%D0%B4 … D0%BE%D0%BD%D0%B8

# 33
  • Мнения: 466
Не се сърди, човече сега излизат ли ти пъпки от крема? Имам същия проблем с пъпките, на свивките под дупето и по бедрата - лятото е ужасно не мога да обуя къси панталонки, защото се виждат и за мен лично е грозно. Мисля да пробвам и аз с депилаторен крем

# 34
  • Мнения: 273
Teen_mommy, ама жива ли си след него? Ако се сетиш как се казва, ще е супер.

Не е това, за което говорех, но намерих това:
http://skandalno.net/losionat-za-obezkosmyavane-estetika-206/

# 35
  • Мнения: 46 484
Много добре звучи, но ми прилича на онези реклами за уголемяване на пениси  Mr. Green

Warcraft, благодаря за препоръката, цената също е доста добре  Peace

Не се сърди, човече сега излизат ли ти пъпки от крема? Имам същия проблем с пъпките, на свивките под дупето и по бедрата - лятото е ужасно не мога да обуя къси панталонки, защото се виждат и за мен лично е грозно. Мисля да пробвам и аз с депилаторен крем
Не съм пробвала още на краката, защото преди 1 седмица минавах с епилатор и още няма материал. Само на ръцете мазах, няма пъпки, но по принцип там не ми излизат и с др. вид обезкосмяване.
 

# 36
  • Мнения: 175
Преди няколко дни използвах крема на Lycia за краката - почти всички косъмчета се махнаха без проблем. Реших да опитам с депилатор, тъй като използвам самобръсначка за цялото тяло, но напоследък започнаха да ми излизат ситни пъпчици непосредствено след бръснене. Сега използвах крема и на ръцете. Веднага след това се намазах с лосион за тяло, тъй като кожата ми беше доста зачервена, но реших че е от натискането с шпатулата. След това ръцете започнаха да стават на ситни пъпчици. Сега започнаха да изчезват, но се чудя дали проблемът е в самото натискане или реакция от самия крем, тъй като на краката не се появи.
Случвало ли се е на някоя от вас?  newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Преди няколко дни използвах крема на Lycia за краката - почти всички косъмчета се махнаха без проблем. Реших да опитам с депилатор, тъй като използвам самобръсначка за цялото тяло, но напоследък започнаха да ми излизат ситни пъпчици непосредствено след бръснене. Сега използвах крема и на ръцете. Веднага след това се намазах с лосион за тяло, тъй като кожата ми беше доста зачервена, но реших че е от натискането с шпатулата. След това ръцете започнаха да стават на ситни пъпчици. Сега започнаха да изчезват, но се чудя дали проблемът е в самото натискане или реакция от самия крем, тъй като на краката не се появи.
Случвало ли се е на някоя от вас?  newsm78

Направила си алергична реакция.По принцип се зачервява мястото заради шпатулата,но след 10-тина минути се успокоява.
Аз лично на всеки крем удвоявам времето по две.Ако пише седите 3 минути намазани с крема,седя поне 10.
В момента ползвам крема на Вийт
 

Кожата ми е чиста и гладка,но до 2-3 дни започват да излизат,досадно.

# 38
  • Мнения: 164
В Метро дали има спрей пяна за депилиране и къде има спрей пяна Dimples? :/

Общи условия

Активация на акаунт