Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 757
  • 227
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 770
Хидратирам кожата си с много вода, подходящ хранителен режим, овлажняващ тоник и хидратантни кремове, понякога и с домашни маски.
Очна линия в момента не ползвам, но бих искала, защото стои женствено и е по-трайна от моливите за очи. Затруднението при мен идва от факта, че този тип продукти засъхват много бързо и почти не позволяват корекции, което налага да разгримирам и да започна отначало.

Последна редакция: вт, 28 юни 2016, 11:30 от Петенце Цветенце

# 61
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
четейки темата осъзнах колко съм небрежна към себе си  Blush

много харесвам жени с добре положен грим, очна линия, руж..., но не съм от тях  Blush
контактите ми с Ланком се изчерпват с  поем и трезор  Blush

# 62
  • Мнения: 5 892
Хидратирам кожата си с маски и кремове. Кожата ми е мазна, боря "лъсване" и понякога забравям да хидратирам Sad
Очна линия не ползвам, не се харесвам с нея. Спирала ми е абсолютно достатъчна.

# 63
  • Мнения: 14 499
Кожата ми е нормална към суха и изисква сериозна хидратация. Ползвам и сутрин, и вечер серум и крем, 2-3 пъти седмично хидратиращи маски.

Много харесвам очна линия, но очите ми са кръгли и досега не съм успявала да я сложа добре.

# 64
  • Мнения: 2 005
За хидратиране на кожата използвам хидратиращи кремове и пия повече вода, а относно очната линия - не използвам такава, през годините, така и не се научих да я нанасям.

# 65
  • Мнения: 4 212
Хидратирам кожата на лицето си с тоник и хидратиращи дневен и нощен крем. Серум за околоочния контур. Ползвам переодично и маски за почистване и хидратиране.

Очна линия избягвам да ползвам, защото двете ми очи не са напълно симетрични и не успявам да я нанеса еднакво.

# 66
  • Мнения: 653
Хидратирам кожата си с лосин и крем на билкова основа.Пия много вода.
А при слагането на очна линия се затруднявам много често от формата на четката.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Хидратитам кожата си с кремове и маски,наскоро открих сухо олио за лице и съм влюбена в резултата.
За очната линия-на 34г съм и от 16 годишна ползвам очна линия.Вече съм си изработила техника на нанасяне,но с най-голям интерес прочетох за новата очна линия на Ланком с четка,която се извива под ъгъл 35 градуса.Интересен ми стана и прецизният апликатор.С най-голямо удоволствие бих я пробвала и бих споделил отзиви и снимки в темата.
За мен ще бъде чест ако ме изберете да тествам някои от прекрасните Ви нови продукти Hug bouquet

# 68
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За хидратиране на кожата използвам нощен хидратиращ крем, а очна линия отдавна не съм ползвала, тъй като никога не успях да я сложа еднакво и на двете очи. Винаги едната е по - дебела или сложена накриво.

# 69
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Хидратирам кожата си с маски и кремове. Пия много вода.

# 70
  • Мнения: 1 745
Пия повечко течности и ползвам хидратиращи кремчета всяка вечер.
Очна линия съм взела от тези,които са като молив,с твърда четка-писец. С другите нямам шанс да се справя.  Blush Ползвам я рядко,защото ми отнема време.

# 71
  • Мнения: 2 836
Хидратирам кожата с кремове за лице, също така пия много вода и ям много витамини под формата на плодове и зеленчуци : ))) Относно очната линия - опитвам се от години да направя перфектната линия, но никога не се получава идеално ( изпробвала съм и с дълга четчица и твърда четка - тип писец )
Ще се радвам да спечеля някой Ваш продукт и да споделя впечатления след това  bouquet

# 72
  • Мнения: 224
Задължително почиствам кожата с мицеларна вода. През деня слагам крем със слънцезащитен фактор, а вечерта нанасям хидратиращ серум предимно в околоочната част. Що се отнася до околоочната линия  не  се справям добре..но продължавам да опитвам.

# 73
  • София
  • Мнения: 20 162
Кожата ми е изключително суха /а и бедна на липиди/, затова всички продукти, които ползвам, са хидратиращи и подхранващи - нощни, дневни и околоочни кремове, серуми, маски, почистващи продукти, масла. Като грижа  и подпомагане на  кожата отвътре пия много вода, ям плодове и зеленчуци в големи количества и пия подходящи хранителни добавки.
При нанасянето на очна линия в последните 1-2 години ме затруднява падналият клепач.

# 74
  • Мнения: 89
Хидратирам кожата си с много вода, хидратантни кремове, понякога и маски.
Очната линия за мен е задължителна, без нея не мога! Заинтригуваме Grandiose и с удоволствие ще я пробвам....

Общи условия

Активация на акаунт