Включете се в предизвикателството и тествайте най-новите продукти на Lancôme

  • 18 769
  • 227
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 456
Не мога да хидратирам успешно кожата си - нито през зимата, нито през лятото. Тя е непрекъснато суха, а в същото време и много предразположена към акне.

# 76
  • Мнения: 1 189
Хидратирам кожата си с кремове дневен и нощен, маски да лице.
Очната линия ползвах преди. Сега винаги бързам сутрин заради детето и не ми остава време. Заинтригуваме Grandiose и с удоволствие бих я пробвала:)

# 77
  • Мнения: 1 423
Кожата ми е суха и хидратирам денем и нощем.
 През деня използвам хидратиращи серуми и кремове.
Вечер слагам хидратиращ гел.
Винаги съм отворена да пробвам нов продукт за хидратация, особено на Ланком  Heart Eyes.

# 78
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Хидратирам кожата си като пия много вода и ползвам дневен и нощем крем. Веднъж седмично използвам и маска за лице.
Относно очната линия смея да твърдя, че нямам проблем с нанасянето й, въпреки че в последно време не съм ползвала на бебето му е все тая дали мама има или няма очна линия.  Laughing Мисля, че нанасянето във водната линия е по-пипкава работа поне за мен, доста време ми трябваше да свикна.

# 79
  • Мнения: 188
Не знам дали ще се справя с очната линия-от 10 год.не съм си слагала, защото трудно се нанася, а които се нанасят по-лесно, нямат плътен цвят. За хидратацията нямам осовено свободно време, което да отделя. От както съм с две деца, рядкоправя нещо специално за кожата си.

# 80
  • Мнения: 507
Хидратирам кожата си с подходящ дневен крем, а веднъж седмично - с маска за лице.

# 81
  • Мнения: 13 633
Хидратирам кожата си с много вода. Дневен и нощен крем редовно всеки ден.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Хидратирам кожата си,която е нормална към смесена с дневен и нощен крем,масла за лице и хидратиращи серуми. Обожавам и мицеларните и термални води.Ланком ми е един от най-любимите брандове и за парфюми и за козметика и ще бъда много щастлива ако ме изберете да опитам някой от новите Ви продукти. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 362
Хидратирам кожата си като вечер използвам хидратиращ измиващ гел,а сутрин хидратиращ крем.
За очната линия-първо слагам черен молив и след това по очертанията минавам с очната линия  Simple Smile

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ползвам серум или силно хидратиращ крем за дневна грижа, а сега през лятото понякога нанасям само слънцезащитен. Почиствам грима си с гел или измиващо олио, след което премахвам остатъка с мицеларна вода. Преди нощната грижа с тампон с розова вода освежавам лицето.

Относно очната линия - винаги съм имала проблем с лявото око. Не че не се справям, но ми е малко по-бавно нанасянето. Същото важи и за спиралата.

С удоволствие ще споделя впечатленията си, ако имам възможността да пробвам някой от продуктите. Peace

# 85
  • Мнения: 2 936
Хидратирам кожата на лицето с крем. Почиствам с мицеларна и розова вода.
С очната линия се справям, като бих използвала ежедневно, но марките, които аз съм ползвала до сега са нетрайни и след няколко часа се размазват и трябва постоянно да дооправям грима. Работя на 12-часови смени и с удоволствие бих изпробвала дали тази очна линия би издържала толкова часове.  Crazy

# 86
  • Мнения: 346
Хидратирам кожата на лицето с дневен/нощен крем и тоник. Ползвам и серуми от време на време. Проблеми с перфектната очна линия нямам, открила съм продукт с лесно нанасяне и висока издръжливост, но с удоволствие бих сравнила продукта на Lancome с използвания от мен.

# 87
  • Мнения: 160
Хидратирам с поемане на много течности и рационално хранене, достатъчно сън и нулев стрес. Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 380
Хидратирам с кремове, маски за лице и доста често с нанасяне на масла Simple Smile)
С очната линия като цяло трудно се справям, но може би по-скоро ми липсва практика Simple Smile

# 89
  • Мнения: 243
Хидратиране: Hydrance Optimale UV Légère.Ползвам този крем от зимата и все още го обичам толкова, колкото в самото начало . Има UV защита, много е лек и е абсолютно подходящ за кожата ми, защото хем е прекрасно хидратиращ, хем не позволява на кожата ми да се омазнява през деня.

Общи условия

Активация на акаунт