Голямата тема за малките масла - 15

  • 119 196
  • 763
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 595
И с белтък и салфетки също става.
Виж тук: http://www.dunavmost.bg/Fun/Video/29363-seksi-matse-pokazva-kolk … ata-na-litseto-si

# 316
  • Мнения: 398
Да ви питам ползвате ли и как натурално розово масло? Знам, че се добавят капки от него към други неща, а не се ползва самостоятелно, но в какво би могло?
Имам вкъщи шишенце с няколко милиграма и се чудя как да го оползотворя?

# 317
  • Мнения: 567
Някой да е ползвал тази комбинация:

# 318
  • Мнения: 13 570
Листата на кърито не изглеждат така както е показана на картинката, за ефекта незнам, но миризмата ще е упоморачителна. Растението къри мирише адски силно, не че и готовата подправка мирише по-малко

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 13:58 от zari65

# 319
  • София
  • Мнения: 4 364
Да ви питам ползвате ли и как натурално розово масло? Знам, че се добавят капки от него към други неща, а не се ползва самостоятелно, но в какво би могло?
Имам вкъщи шишенце с няколко милиграма и се чудя как да го оползотворя?

малко капчици може да добавиш към крема за лице, който ползваш. етерични масла слагам и във флоралните води, които ползвам като тоник за лице след почистване на грима или сутрин

# 320
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз съм със смесена кожа -измивам с гел мусант на Биодерма (с четка Ремингтън),или гела от трите стъпки на клиник,после минавам лицето с тоник лосиона от комплекта,и накрая редувам дневни кремове за матиране.Пилинг правя 2 пъти седмично с накрайник и четка ,една евтина китайска.Вечер ползвам домашен дегримьор ,флорална вода и пак трите стъпки,после слагам серум,нощен крем и околоочен или масло от гроздови семки през вечер.Много е добро за смесена кожа .Попива бързо и не образува пъпки или черни точки.Правя си и маски-пилинг(готова) и една с 1с.л к.мляко се изкисва върху филия хляб ,остатъкът смесвам с един об.аспирин и мажа ,като изсъхне мия.После кремче слагам.
От Акне аут пробвах един сив лосион или тоник беше и един червен крем ,но ми пресушиха кожата до белеща се.

# 321
  • Мнения: 2 643
Да акне аута суши кожата много,за това като го ползвах след него от серията мажа и с лосиона,който е хидратиращ. Имат и един почистващ лосион,който е ужасен и буквално щипе

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 2 809
Почиствай с измиващ гел и някаква четка или с онези силиконови падчета, при мен така се махат, ако случайно се появят. Чистенето му е майката  Peace Може и да почиставаш с масло(oil cleansing method) кожата се почиства и при мен черните точки се махат моментално.

Какви са тези силиконови падчета и може ли малко повече информация за почистването с масло

# 323
  • Мнения: 1 140
Padme, ето ги:
има ги в Ибей за по долар и в ДМ за 3 лева.
А oil cleansing method е почиставане на кожата с масло като с него масажираш лицето си за минута- две  после изплакваш с вода или го избърсваш/попиваш с кърпа Peace Много е популярно в чужбина, има много информация за него, резултати и т.н.

# 324
  • Мнения: 2 223
Ако си със суха кожа внимавай с желатина, да не сложиш много, че пресушава тая маска, мене ми смъкна кожата, после 2 месеца не можах да се оправя. И ако я правиш не само на носа, внимавай като отлепваш, да не спукаш капиляри.

# 325
  • Мнения: 3 028
ЕЕ чак пък толкова...аз съм я правила сто пъти и един спукан капиляр нямам. А кожата ми е толкова суха, и пак не съм усетила пресушаване. Правила съм един път седмично де, на по дебел слой, за да отлепям по лесно. Кожата после е много чиста и мека.

# 326
  • Мнения: 398
малко капчици може да добавиш към крема за лице, който ползваш. етерични масла слагам и във флоралните води, които ползвам като тоник за лице след почистване на грима или сутрин

Той моят е точно с розово масло, та няма смисъл да му добавям Simple Smile  Знам, че директно мазане с такива чисти масла няма смисъл, защото не оползотворяваш нищо повече.  Но се чудех за някакви домашни маски или нещо такова, как точно да се осъвмести с някакви други съставки?

# 327
  • Мнения: 1 602
Това го пробвах,кожата ми стана адски нежна и мека от първия път,благодаря за идеята,ще го правя редовно вече

# 328
  • Мнения: 949
А някоя от вас пъпчасвала ли е от маслата? Направих си маслена баня и на следващия ден имах ужасно много пъпки червени! :/

# 329
  • Мнения: 1 140
Някой ползвал ли е маслото от карите и арган или това с розово масло на Zoya goes pretty? Какво представляват като консистенция и аромат?

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 14:53 от Mery*-

Общи условия

Активация на акаунт