Голямата тема за малките масла - 15

  • 123 750
  • 763
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 19 681
Аз използвам крем на Кройтерхов,с масло от какао и ший,за корема и бедрата,мажа и цялото тяло.Засега нямам новоизлезли,но и съм бременна отскоро и още не съм качила по-сериозни кг.Харесва ми крема много,дано да помогне,но дъм по-скоро скептична,както за превенция,така и за заличаване на вече излезли.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 2 904
Здравейте, (ще попитам в няколко теми) искам да започна вечер да си сплитам косата, за да може на другия ден да имам поне някакви вълни. Затова си търся нещо подходящо, с което да я навлажнявам леко, ако е само вода не мисля, че ще има много голям ефект, а и ще почне много бързо да се омазнява, а аз имам определено виждане колко често трябва да се мие косата и смятам, че два пъти са максимума (това си е лично мое мнение Simple Smile.)

# 422
  • Мнения: 37
Здравейте, (ще попитам в няколко теми) искам да започна вечер да си сплитам косата, за да може на другия ден да имам поне някакви вълни. Затова си търся нещо подходящо, с което да я навлажнявам леко, ако е само вода не мисля, че ще има много голям ефект, а и ще почне много бързо да се омазнява, а аз имам определено виждане колко често трябва да се мие косата и смятам, че два пъти са максимума (това си е лично мое мнение Simple Smile.)
Здравей,"Адаш" Simple Smile Аз съм се сплитала след измиване на косата,но не още докато е влажна,ами когато е почти суха вече и вълните си ми стават и се запазват,но може би си зависи от косата колко ще се запазят. Ако държиш да я навлажняваш с нещо преди сплитане, пробвай с пяна,иначе не знам за някое масло,което да помогне в този случай.

# 423
  • Мнения: 3 248
Може би амла?  newsm78

# 424
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета препоръчайте ми хубаво мосло от граздови семки

# 425
  • Мнения: 2 833
Когато правите маслени маски за коса, слагате ли оцет/лимон или алкохол?

Никога не съм слагала, винаги бъракм само масла Simple Smile

# 426
  • Мнения: 2 195
Когато правите маслени маски за коса, слагате ли оцет/лимон или алкохол?

Никога не съм слагала, винаги бъракм само масла Simple Smile

Ако питаш за маска за коса, аз слагам алкохол. Той допълнително загрява скалпа.

# 427
  • Мнения: 615
Здравейте момичета!  bouquet
За пръв път пиша в тази тема. От години използвам етерични и базови масла за косата ми и съм страшно доволна. Забърквам обикновено косово масло, синапено олио, амла и добавям по няколко капки етерични масла от чаено дърво, салвия, розмарин и лавандула, а аргановото масло го ползвам вместо кристали.
Наскоро нещо ми щукна и реших да се намацам с арганово масло вместо нощен крем и ефекта беше УАУ!! Използвам го от няколко месеца и кожата ми никога не е била толкова хубава.
Вече спирам да давам пари за скъпа козметика, аман вече!! То серуми, то кремове, то околоочни..та един, та два, та пет ooooh!
Искам да попитам какво друго масло бихте ми препоръчали? Кожата ми е нормална към мазна в Т-зоната.

Мерси предварително.  Hug

# 428
  • Мнения: 2 833
Когато правите маслени маски за коса, слагате ли оцет/лимон или алкохол?

Никога не съм слагала, винаги бъракм само масла Simple Smile
Ако питаш за маска за коса, аз слагам алкохол. Той допълнително загрява скалпа.

За коса да Simple Smile

Днес сложих водка към маслата - имах рициново, бадемово, розмарин, че и от чаено дърво сложих. Дължините с кокосово масло. После цялата се омазах с кокосово масло, разкош за кожата.

# 429
  • София
  • Мнения: 21 255
Здравейте момичета.
Вчера си взех бадемово масло, за да си го слагам на лицето вечер преди лягане. Сега прочетох някои неща, които сте качили на първа страница и се чудя дали да не си взема и кайсиево масло и да ги редувам или да си карам само на бадемово. Снощи, като го сложих това масло така хубаво попи и така хубаво ми подейства на кожата, че направо не можах да си я позная - стана една мека, бръчките под очите изчезнаха - невероятен ефект имаше. Но днес козметичката ми каза, че е малко силно, та затова се чудя дали да не го редувам с нещо друго. А прочетох, че кайсиевото масло го дават за цитирам: Близко до състав и действие с бадемовото масло. Съдържа малко повече вит.F и действа овлажняващо и регенериращо на кожата. Подходящо е за суха и застаряваща кожа - има подчертано добър ефект против бръчки!
Вие какво ще кажете

# 430
  • Мнения: 37 256
в какъв смисъл 'силно'?

# 431
  • София
  • Мнения: 21 255
Ами и аз не разбрах точно. Тя обясни, че не на всяка кожа понася и било малко силно.

# 432
  • Мнения: 37 256
не съм съгласна, че е силно
при всеки подукт има хора, на които не е понесъл добре
ако ти хареса и кожата ти е ок с него /както ми се струва от поста ти/, ползвай го спокойно
аз го предпочитам пред кайсиевото  Peace

# 433
  • Мнения: 1 140
 Laughing ако ти се отразява окей, си го ползвай. Бадемовото масло е комедогенно-  2/5, може това да се е опитала да каже Laughing

# 434
  • София
  • Мнения: 21 255
Laughing ако ти се отразява окей, си го ползвай. Бадемовото масло е комедогенно-  2/5, може това да се е опитала да каже Laughing

Може ли да ми обясниш какво ще рече това на мен невежата  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт