Ин витро център Стефанов - тема 5

  • 60 310
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
Момичета, възможно ли е заради Фраксипарина да започне  да ми тече кръв от носа? От два дни сутрин като стана тече, не е много. Vak_g, да добавя само, че Гонала го слагах два пъти на ден.

Последна редакция: вт, 28 юни 2016, 10:09 от lzzht

# 31
  • Мнения: 4 696
Стимулация е само тази част с Гонала или друг стимулиращ препарат и при всеки трае различно време, при мен беше 11 дни.
lzzht, май е възможно.

# 32
  • Мнения: 647
Izzht обади се задължително в клиниката и обясни.На мен доктора ми каза ако получа вагинално кървене,кървене от носа или убоденото място да не спира да кърви да им се обаждам.

# 33
  • Мнения: 481
Задължително се обади, на мен ми разреди приема,поради факта, че не спираше от убоденото място.

# 34
  • Мнения: 1 191
lzzht кървенето от носа може и да е много ранен симптом на бременност  Peace Hug fingerscrossed

# 35
  • Мнения: 107
Ох Сали, как ми се иска да е така, но аз съм още едвааа, едва седми ден след трансфер. Обадих се в клиниката, казаха да спра Фраксипарина за няколко дни.

# 36
  • Мнения: 442
Izzht така ще е.Аз съм в 15седмица и още се боря с този проблем.Спрях фраксипирина, но аспирина не смея, амтук ми казаха ако нямаш тромбофилия не се пият и слагат тези инжекции, но това е масова практика при Стефанов и така успява.Дано това е 1симптом после ще ти пиша и за други.Успех и поне 1 бебе!

# 37
  • Мнения: 308
Момичета след трансфера имам постоянно болки в бъбреците. На някоя от вас случвало ли се е?

# 38
  • Мнения: 4 696
Момичета след трансфера имам постоянно болки в бъбреците. На някоя от вас случвало ли се е?
Да ти кажа и аз имах леки болки, мисля си, че бяха бъбреците, но не съм сигурна. Минаха за 1-2 дни.

# 39
  • Мнения: 481
Мен ме болеше от дясно и аз имах чувство, че е бъбрек или поне такава беше болката, но отшумя много бавно и само бусколезин ми помагаше,   но шпао ти помага.Ако е много силно  отиди до личния, ще те тупне отзад и ще прецени дали са бъбреци, ако нещо може и с ехограф да погледнат или да пусне урина.

# 40
  • Мнения: 308
И аз не съм сигурна дали са бъбреци. Болката е в дясно на корема, горе. По скоро ме боли като лежа. Като стана или седна ме отпуска. Момичета вие след трансфера нон-стоп ли лежахте? Може ли да съм седнала?

# 41
  • Мнения: 481
До 7ми ден бях в горе долу хоризонтално положение, после вече просто си стоях в къщи седнала, легнала както дойде.
Да не би болката да е от стомаха имай предвид, че всички препарати дразнят ужасно много стомаха.

# 42
  • Мнения: 308
Определено не е стомаха. Няма да ходя до личната, ще си лежа и ще се  надявам скоро да мине  Laughing

# 43
  • Мнения: 647
Djfeq имах същата болка,която описваш.Появи се няколко дни след трансфера и продължи може би още 2 седмици след положителния тест.При ставане от леглото изчезваше и беше само в дясно.Така и не разбрах от какво беше.Питах Стефанов и той каза да не се притеснявам от разширяването на матката било най-вероятно.Сега може да изпитваш всякакви болки просто не им обръщай внимание.

# 44
  • Мнения: 98
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но ви чета. Предстои ми скоро вземане на заповедта от фонда и вълнението ми започва да расте всеки изминал ден хаха. Исках да попитам за капките витамин Д Вигантол, много ли е да приемам по около 10 на ден без да съм изследвала нивото на витамин Д в организма, също и как точно се приема, разтварям го във вода... 

Общи условия

Активация на акаунт