Ин витро център Стефанов - тема 5

  • 60 257
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 320
Мерси..дано, уж имам 20 дано да съм ги измътила качествено Joy
А за теб стискам палци да ни зарадваш baby_neutral
Всички останали без значение до къде са стигнали УСПЕХ и само хубави коментари, все пак трябва да мислим позитивно и нещата ще се случат Hug baby_neutral Heart Eyes
Успех  на всички тръгнали по този не лек път.

# 721
  • Мнения: 98
Sladkatakaka, успех утре! Чакам да се похвалиш после.
И аз се притеснявам колко яйцеклетки ще има, хубави ли ще са, ще се оплодят ли...уф  #Crazy

# 722
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Утре ще пиша как е минало. Момичета мъжа ми е болен хрема и сополи и се чувства отпаднал....дадох му 2 таблетки мексален и разтворими витамини, чай....друго не му давам. За сега температура не е вдигнал, но се притеснявам дали ще окаже влияние върху пробата, която трябва да даде утре newsm78

# 723
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
Д-р Славов е от Сливен ,работи в окръжна болница.Първата упойка той ми я прави,много внимателен и разбран.

# 724
  • Мнения: 288
Те4ке, стискам ти палци! На другите момичета успех. Аз трябваше да стартирам в понеделник, но недоглеждане на резултатите в последния момент ме отложи за другия месец. Много ми е гадно,но всяко зло за добро!Успехххххх, момичета!

# 725
  • Мнения: 85
успех желая и аз на всички до където са стигнали утре е моята пункция аз съм почти на финала вече

# 726
  • Мнения: 442
Кексче и мен ме отлагаше доктора,  дори си помислих,  че иска сама а се откажа,  но когатореши че всипко е Ок и стартирахме нямаше никакъв проблем и вече съм в 32гс.Дано сл месец е твоят и после успешна бременност  до финала.

# 727
  • Мнения: 320
Те4ке, стискам ти палци! На другите момичета успех. Аз трябваше да стартирам в понеделник, но недоглеждане на резултатите в последния момент ме отложи за другия месец. Много ми е гадно,но всяко зло за добро!Успехххххх, момичета!
Благодаря!И аз така казвам всяко зло за добро.

# 728
  • Мнения: 1 191
Момичета, заповядайте в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=948907.new#new

Общи условия

Активация на акаунт