Ин витро център Стефанов - тема 5

  • 60 285
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 98
Здравейте момичета  Simple Smile Днес ми е четвърти ден на стимулацията с менопур и гонал. Доста ми е подут корема, дали е нормално? Имам молба към тези, които са минали вече през пункцията, може ли да опишете как минава, отиваш в определения ден в клиниката и какво следва после?

# 691
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Здравей мила. За сега мога да кажа че 36 часа преди пункцията ми изписаха една инжекцийка. Моята пункция е определена за четвъртък в 10:00. Тогава вече ще мога да споделя наблюдения Hug
А за подутия корем не мога да кажа, защото мен ме стимулираха с мерионал 150 за 8 дена. Единственото, което забелязах е че ако го ударя на едно и също място, защото си слагах сутрин и вечер ме болеше. Другото което, че след 3тия ден започнаха да ме болят яйчниците. Но не съм забелязала да ми се подува корема. Иначе от цитротид(блокажната) ми се надуваше мястото където го слагах, почервеняваше и ме щипеше.

# 692
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Отиваш гладна и жадна,слагат ти обокат и ти вземат кръв за ПКК,следва разговор с анестизиолога,пита те за заболявания и алергии,НЕ трябва да сте пили аспирин скоро.После лягаш на стола слагат ти упойката ,когато се събудиш всичко е приключило,оставят да се поосвестиш и те преместват на леглото,вземат ти пак кръв.Ако се възстановяваш добре от упойката след около 2 часа ще те пуснат.Не ходиш на работа,не шофираш,добре да имаш някой с теб,прибираш се и си почиваш,може да те наболява повече или по -малко това е субективно.Ще ти дадат указания и рецепта от клиниката.На другият ден Наталия ще ти се обади за да ти каже какво се е получило.
Успех.

# 693
  • Димитровград
  • Мнения: 692
И ако пункцията ти е насрочена за 10 в 11:30 мъжа ти трябва да даде сперма. Така пише на листа с указанията ми бях забравила за него. Трябва да си бръсната:) без парфюм, грим и лак. Пише да си носим и чехли и нощница:)

# 694
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Това за бръсненето го чувам за пръв път,на мен никой не ми го е искал.

# 695
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Пише го на лисчето дето го дават:) явно има жени които не се бръснат и затова са го написали. Иначе не са ми казвали да се бръсна, защото аз по принцип си се бръсна всеки ден Blush
Даже наскоро при личния ми лекар имаше БЕЛЕЖКА: МОЛЯ НА ПРЕГЛЕД ДА ВЛИЗАТ ХОРА, КОИТО СА СЕ ИЗКЪПАЛИ НЕ СА ПРИЕМАЛИ АЛКОХОЛ И НЕ СА ЯЛИ ЧЕСЪН!!! Невероятно, но факт, така че защо и той да не напише това за бръсненето. Wink

# 696
  • Мнения: 98
Много ви благодаря  bouquet

# 697
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Няма защо пак заповядай и дано ни се случат нещата baby_neutral
Иначе туку що си ударих Овитрела оххх вече много ме боли мястото около пъпа...чак се разревах от самото убождане, защото ме заболя. Ако ми изпише още инжекции направо не знам къде ще ги слагам, а знам че ще има още Laughing
Но си заслужава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за да се видят накрая двете чертички(или едно високо ЧХГ)

# 698
  • Мнения: 53
Мъжът дава материал 2 часа след пункцията.
Да вярно е ще да си без грим и парфюм,за лака не ми направиха забележка  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 699
  • Сливен
  • Мнения: 825
Добро утро момичета и бъдещи мамчета.За лака едва ли има чак такова значение а и мен като ме примаха по спешност да ме оперират бях с доста плътен лак ама не ме върнаха Simple Smile Анезтезилога същата госпожа ли е защото нямам добро мнение за нея Simple Smile хихих.Аз вчера се обадих да си запазя час дадоха ми за декември на 1 -ви.Добре че вчера се обадих че заповедта ми е до 7.12 и ще е удължавам.След като е изпратят от клиниката за удължаване след колко време се обаждат на мен от фонда да си е взема и пак ли тр да ходя до софия да е взимам някой наясно ли е.

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Анестезиоложката е същата.

# 701
  • Мнения: 98
Fair, аз също се притеснявам от нея, след операцията при Др Стоянов. Имах случка като твоята, майка ми ме убеждаваше, че съм сънувала

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Ако не е нахално каква е случката,аз имах два пъти упойка при госпожата и нямаше проблем

# 703
  • Мнения: 1 406
Ако не е нахално каква е случката,аз имах два пъти упойка при госпожата и нямаше проблем
М дааа и на мен ми стана интересно.
Мен ме е упоявала 5 пъти и досега не е имало проблем. Винаги излизам нормално и нямам странични ефекти от упойката.
Единствено при втората ми анестезия имаше проблем със слагането на абоката. Сестрите тогава все още бяха нови (м/у др нито една не работи вече в клиниката), пръснаха ми двете вени и д-р Грозева се пробва трети път да хване вена, но и тя не успя. Не го броя като проблем. Успяха отпетия път  Mr. Green. А имам вени дебели и видими като корабни въжета  Mr. Green, дето има един лаф - наркомански вени.
Та д-р Грозева винаги е била внимателна и имам много добри впечатления от нея.
Но да чуем разочарованите. Интересно ми е.

# 704
  • Мнения: 288
И на мене ми е интересно, аз също съм чудесни впечатления!

Общи условия

Активация на акаунт