Ин витро център Стефанов - тема 5

  • 60 275
  • 728
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 15
Здравейте, присъединявам се към вашата групичка. От година сме при доктор Стефанов, с мъжки фактор....за ИКСИ...имаме и заповед, но не сме започнали още с процедурата. 

# 676
  • Димитровград
  • Мнения: 692
На мен ми каза, че нямам нужда от тази вливка...обясни ми разни неща и затова не ми я назначи. Иначе яйчниците наистина ме болят доста, надявам се в понеделник всичко да е наред и да ми каже евентуално кога да очаквам пункцията. Ти слагаш ли си вече цитротид, аз го започнах от вчера, но по трудно ми се разтваря, иначе мерионала само една капка слагам от разтвора и топчето изчезва:)

# 677
  • Мнения: 288
И аз стартирам в понеделник, дано всичко с последните изследвания да е наред! Стискайте палци!

# 678
  • Димитровград
  • Мнения: 692
 Кексче стискам палци....дано наистина всичко да е наред и от тук насетне само едни хубави +++++ да се виждат baby_neutral Hug

# 679
  • Мнения: 1 191
Vision_vision Добре дошла! На всички, успех момичета, чакаме скоро добрите новини да завалят!

# 680
  • Мнения: 85
Vision_vision Добре дошла! На всички, успех момичета, чакаме скоро добрите новини да завалят!
дано скоро и аз да се похваля с положителен резултат от твоята уста в божийте уши на всички пожелавам най искрено късмет

# 681
  • Мнения: 15
Момичета, да ви попитам, доктора за какъв период от време изписва витамините и добавките преди стимулацията, съответно и противозачатъчните.....чудя се кога ще можем да започнем със същинската част....

# 682
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Ами аз ги пих месец и половина и вече съм 6ти ден на инжекции:), но по принцип при всеки си е индивидуално.

# 683
  • Мнения: 85
Момичета, да ви попитам, доктора за какъв период от време изписва витамините и добавките преди стимулацията, съответно и противозачатъшчните.....чудя се кога ще можем да започнем със същинската част....
аз ги пих първия път 2 месеца обаче заедно с това пиех хапчета за хламидий те не се повлиаха от лекарствата спрях всички лекарства за един месец и ги почнах после пак 2 месеца и половина ги пих и днес съм 9 ден на инжекции но при всеки е индивидуално както казват всички

# 684
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
Аз си бих овитрела беше под наклон и нямаше проблем,не се притеснявай.Колко фоликула са,ти беше с 20,нали не греша?

# 685
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Да 20 ми казаха, че имам и в четвъртък в 10:30 ми е пункцията. Днес най-големия фоликул беше 19. Взех да се притеснявам дали ще са качествени, дали ще се оплодят.....и след пункцията май нови инжекцийки има доколкото прочетох...

# 686
  • Мнения: 53
Да 20 ми казаха, че имам и в четвъртък в 10:30 ми е пункцията. Днес най-големия фоликул беше 19. Взех да се притеснявам дали ще са качествени, дали ще се оплодят.....и след пункцията май нови инжекцийки има доколкото прочетох...
Има Фраксипарин ,които са през ден поне при мен беше така.
Успех ти желая !

# 687
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Благодаря ви за пожеланията и обясненията Hug

# 688
  • Мнения: 85
Да 20 ми казаха, че имам и в четвъртък в 10:30 ми е пункцията. Днес най-големия фоликул беше 19. Взех да се притеснявам дали ще са качествени, дали ще се оплодят.....и след пункцията май нови инжекцийки има доколкото прочетох...
Има Фраксипарин ,които са през ден поне при мен беше така.
Успех ти желая !фраксипарин
колко време си биеше този фраксипарин

# 689
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
За фраксипарина може и до раждането,доктора ще прецени докога.

Общи условия

Активация на акаунт