Ин витро център Стефанов - тема 5

  • 60 275
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Сливен
  • Мнения: 825
Последната операция тя беше виновната де се събудя по време на операцията с тръбата в устата беше голям кошмар и след това не можеше да ме погледне в очите за това не съм мн очарована от нея

# 706
  • Мнения: 1 406
Неприяно е това, което описваш, fair. А чисто любопитство - тези операции за които говриш, че тя е била анестезиолога, с каква упойка са били? Да не би препаратите да са неподходящи. Във въпросника се пита за предишни анестезии и ако знаеш лекарствата.

Тази, която слагат в клиниката е венозна и краткотрайна (не си спомням препарата).
И все пак от голямо значение е колко килограма казваш, че си. (В никакъв случай не искам да те обвинявам, че си излъгала за килограмите). Казвам го, защото бях свидетел, как едно момиче послъга за килограмите и за някои други неща, кото се включват във въпросника. Последиците си бяха за нея. Но изприщи анестезиоложката. Първо едвам я събуди, едвам я довлякоха до леглото от масата, после такова повръщане му удари.
 #Crazy

# 707
  • Сливен
  • Мнения: 825
Операцията беше коремна за премахване на киста да задаваше ми въпроси но казвам това ми беше трета операция и не ми беше случвало така а и за такава операция едва ли работят с краткотрайни упойки.А за килогпамите тва ми е ясно в къщи имам кантар и се мирих преди това и съм казала това което кантара показва не съм от жените който лъжат за кг и без тва съм само 44 кг Simple Smile .Но както и да е едва ли на пункцията има значение дали ще ме хване упойката имам тренинг на предната ми пункция в др клиника упойката беше епидурална и не ме хвана усетих си всичко

# 708
  • Мнения: 98
Да, случката е събуждане по време на лапароскопия. В един момент ги чувах, не ме болеше нищо, но не можех да помръдна или да им дам знак,че съм будна. Беше доста стресиращо. Мъжът ми и майка ми ме убеждаваха, че съм сънувала... да да! Това ми беше трета операция,така че не мисля че съм сънувала. Като разбрах, че е същата анестезиоложка малко се притесних.

# 709
  • Мнения: 53
Има и мъж,но не знам как се казва на пункцията беше той и след това го засякох пак в клиниката.
Много е внимателен и той Wink

# 710
  • Мнения: 236
Има и мъж,но не знам как се казва на пункцията беше той и след това го засякох пак в клиниката.
Много е внимателен и той Wink
др-Славов се казва аз съм била два пъти при него и съм много доволна много внимателен много положителен и много лесно се събуждам .

# 711
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Преди година когато ми правиха проводимостта на тръбите упойката ми я слага мъж, много съм учарована от него. Дано пак да е той:)

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
И при мен на цветната снимка беше д-р Славов - никакви проблеми безпроблемно събуждане без никакви странични ефекти

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Моята пункция беше юни месец и тогава анестезиолога беше мъж. Всичко мина много добре освен поставянето на абоката, сестрата така и не успя да ми уцели вена и накрая се отказа и извика анестезиолога. Той успя от първия опит в долната част на ръката.

# 714
  • Мнения: 320
О не съм била единствена с проблемни вени.Ръката ми  накрая бе синя.И при мен при поставянето на абокат голямо дупчене падна.Сестрата се отказа и анистезиолога ми сложи абоката. Ръката ми е още синя.

# 715
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Те4кe ти до къде стигна?

# 716
  • Мнения: 320
Аз съм 8 ден след трансфер.И сега си почивам и си чакам датата за теста. Simple Smile

# 717
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Леле супер то почти не останало Hug
Надявам се след 5-6 дена да ни зарадваш. Иначе колко ембриончета ти върнаха, не изпитваш ли нещо по специфично(опъване,съненост...) Ох много се вълнувам аз утре съм на пункция Simple Smile

# 718
  • Мнения: 320
Леле супер то почти не останало Hug
Надявам се след 5-6 дена да ни зарадваш. Иначе колко ембриончета ти върнаха, не изпитваш ли нещо по специфично(опъване,съненост...) Ох много се вълнувам аз утре съм на пункция Simple Smile
Върнаха ми две на 5 ден,И две замразих ме.Нищо не изпитвам,все едно не съм минала тези  процедури.И по време на стимулацията също нямах никакъв дискомфорт. Успех на пункцията,да извадите хубави яйцеклетки.

# 719
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Мерси..дано, уж имам 20 дано да съм ги измътила качествено Joy
А за теб стискам палци да ни зарадваш baby_neutral
Всички останали без значение до къде са стигнали УСПЕХ и само хубави коментари, все пак трябва да мислим позитивно и нещата ще се случат Hug baby_neutral Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт