Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 205
  • 766
  •   1
Отговори
# 615
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Маската между другото никак не е лоша, пробвах я вече. Peace

Влизам с MLB, кутия номер 73 в колекцията ми. Години наред ми беше тръпка като звънне пощальонът, или като видя ново мнение в тази тема, така любима. Открила съм страхотни марки и продукти. Сега, веднъж на 3 месеца би ми било ок, с оглед на натрупването на джунджурии из шкафове и чекмеджета, или радост-пробване-хвърляне. Тук има Луксури Бокс, която идва веднъж на 3 месеца и струва 50 евро, но нищо не ми е интересно от били те и марковите им продукти - просто тях предпочитам да си ги избирам сама. Ще помисля. Общо взето, готова съм за някаква друга мания, само че още не знам каква. Mr. Green

Обратно към MLB Me Time, никак не е лоша. Чудя се как са събрали толкова неща.
Пълноразмерен шампоан на луксозната дрогерийна марка Guhl, която е с отлична репутация, но не съм използвала. Шампоанът е за чувствителен скалп, което е добре, и за изтощена съха коса, което не е добре. Но ще пробвам с удоволствие.
Lipikar с божествен крем за моето тяло, изобщо много се разбирам с La Roche.
Измивен гел на собствената им марка My little beauty, от която също съм с изненадващо добри впечатления, тъкмо привършвам техен пилинг.
Акрилен органайзер за червила, ще пасне при останалите ми.
Разделител за пръстите на крачетата при лакиране.
Силиконова гъбка за почистване на лице.

Много съм доволна.

# 616
  • USA
  • Мнения: 7 308
И тази кутия е добра. Peace
Оказа се,че още вчера са ми доставили Глосибокс,но на другата пътна врата и ако не беше да изхвърлям рециклираната пластмаса,щеше да си стои с дни. Rolling Eyes И беше подгизнала,заради снега,на който я бяха оставили.

Съдържанието - много ми хареса,но без изненади заради спойлера.

# 617
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Бюти, представих си те в огромно ранчо и имаш коне, с дънки с огромна тока, а "другата пътна врата" на 500 метра от къщата Laughing Laughing Познах ли?

Покажи кутията Flutter

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 23:47 от OnDiNe_

# 618
  • USA
  • Мнения: 7 308
Нищо подобно. Joy

# 619
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Така си и помислих Laughing Laughing

# 620
  • Мнения: 5 018
Здравейте, дами!

След много мислене къде е най-удабно да си задам въпроса, пиша тук, понеже иде реч също за някакъв вид subscription box, макар и с много различна концепция от стандартните.

Някой ползвал ли е абонамент за BeautyPie? От няколко месеца все чувам за въпросната платформа, все уж положителни отзиви, включително от харесвани от мен блогъри и влогъри. Доколкото разбирам, идеята е да предлага автентични (не реплики и не евтини аналози на скъпи продукти тим MUA или Makeup Revolution) продукти на висок клас марки в небрандирани опаковки на ниска цена. Нещо като шиенето на дрехи на ишлеме.

Няма официална информация кой продукт кой е, но като цяло консенсусът между блогърите е, че единият от наличните фдт масово блогърите смятат, че е течният на Армани, а за прозрачната финиш пудра - че е съответната на Нарс. За повечето от останалите продукти има различни теории кой е техният бранд еквивалент. Има също четки и бяла козметика.

Чудех се някой от вас ползвал ли ги е? Доволен ли е? Има ли някъде по-пълен списък кой продукт кой е, за да мога да ги пробвам? Не ми се поръчва насляпо, ако и цените да са минимални.

# 621
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Да съществуват такива продукти ми се струва на първо четене невероятно.

# 622
  • Мнения: 5 018
Аз също се чудя тези формули патент нямат ли?! Впрочем, едно възможно обяснение е, че никоя уважаваща себе си компания не би тръгнала да признава, че себестойността на продукта й е жълти стотинки и съответно да съди на такова основание, дори да има патент. Напротив, биха направили всичко възможно да се разграничат от въпросните евтинджос продукти.

Сайтът при всички случаи не е някакъв китайски тип, има положителни отзиви във Vogue и Harper's Bazaar примерно. Като цяло, не съм срещнала отрицателно мнение, но имам резерви - на първо място това, че няма възможност за тест и не знаеш точно какво купуваш. Второ, като се включи цената на абонамента, който е минимум 10 лири на месец за три месеца, и доставката, стойността на продуктите престава да е толкова абсурдно ниска (не, че са чак скъпи, де).

В Mum's Net хората са много доволни, но ми се щеше да чуя отзиви и тука, преди да поръчам, ако изобщо стигна до поръчка. Иначе търся фдт и пудра, традиционно ползвам на Армани фдт и със сигурност ще позная дали е същият, или не (поне така си мисля).

# 623
  • USA
  • Мнения: 7 308
Аз бих пробвала,макар че предпочитам да знам откъде идва козметиката,също така състава е много важен.
Абсолютно съм сигурна,че това което плащаме в парфюмериите е,да речем 4 пъти завишено от това,което реално струва.Този да си вземе комисионна,онзи да си начисли разни услуги,хайде и да таксуваме за транспорт и дистрибуция и воала.Крем,който струва $15 направата,ние плащаме $60-80.

Чакам си с нетърпение кутията на FabFitFun spring 2018.Има опция add-on,тоест към кутията доплащаш и получаваш екстра продукти.Например добавих в моята един ексфолиант на Dr. Brandt https://www.sephora.com/product/poredermabrasion-pore-perfecting … xfoliator-P397310,който в Сефора е $58,а при ФабФитФън беше намален и ми излезе $12 или 15,нещо такова.

Също така има спойлери(само на някои продукти,не на цялата кутия) и имаш право да си избираш какво точно предпочиташ.Този месец някои от предложенията:


Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 23:50 от Beautyholicа

# 624
  • Мнения: 5 018
Аз бих пробвала,макар че предпочитам да знам откъде идва козметиката,също така състава е много важен.
Абсолютно съм сигурна,че това което плащаме в парфюмериите е,да речем 4 пъти завишено от това,което реално струва.Този да си вземе комисионна,онзи да си начисли разни услуги,хайде и да таксуваме за транспорт и дистрибуция и воала.Крем,който струва $15 направата,ние плащаме $60-80.

Продуктите имат публикуван състав на сайта, а и все пак се продават от компания, регистрирана в ЕС и Щатите, не са китайска или индийска фирма, така че едва ли съдържат нещо забранено като съставка. Четох в един блог преди месец сравнение на едни продукти от бялата козметика с продукти на Шисейдо с на 100% идентичен състав, обаче днес търсих, търсих и не го намирам.  Confused

Хем съм любопитна и искам да поръчам, хем искам да знам какво поръчвам, т.е. да знам кое на кой продукт отговаря и да пробвам първо. С две думи - хем боли, хем сърби.  Laughing

# 625
  • USA
  • Мнения: 7 308
Поръчай си,пробвай.Можеш да се откажеш от абонамент по всяко време. Peace

# 626
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
И аз така мисля.  Peace Грим като грим, при хай-енда плащаме така или иначе опаковките и всичко друго изброено.

Бюти, харесаха ми розовите обеци, paradise case и Корес Гуава, който вече съм ползвала и мирише много хубаво. Peace

# 627
  • USA
  • Мнения: 7 308
3 от 3  Mr. Green
розовите обеци,крема на Корес(без никакви колебания).За чантата не ми даде да избирам,но бих си избрала розово-ментовата.http://asset1.mysubscriptionaddiction.com/wp-content/uploads/2018/02/FabFitFun-Spring-Spoilers-January-2018-0044-733x1047@2x.jpg

Другия сигурен спойлер,продукт в кутията е палитра червила:
ISH Beauty Lip Statement Palette


Имам да получавам и мартенската глоси,която би тр да ми е последна.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 00:26 от Beautyholicа

# 628
  • Мнения: 212
За първи път се опитвам да поръчам LIB кутия , но не ми приема плащане нито с карта нито чрез пейпал . Някой друг да е имал такъв проблем ? И двете карти са ми наред и постоянно плащам с тях Confused

# 629
  • USA
  • Мнения: 7 308
Да не би да има проблем заради посредническия адрес? Нещо такова ми се върти в ума.

Общи условия

Активация на акаунт