Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 229
  • 766
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 10 324
Да не би да има проблем заради посредническия адрес? Нещо такова ми се върти в ума.

Аз поръчах вчера, късно вечерта до ggbg, без проблем.

На мен ми се е случвало, само ако имам активен абонамент и се опитам да поръчам още една кутия от същия калибър.

# 631
  • USA
  • Мнения: 7 325
Глосибокс за Щатите(февруари месец).Чудесна кутия,всичко ще ползвам.

# 632
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
Във Фейсбук ми попадна пост на Кристина Кузмич за -10% намаление на кутията FabFitFun с код KRISTINA.

# 633
  • USA
  • Мнения: 7 325
Благодаря,всички влогърки имат код за $10.Но и когато поръчваш за първи път,самите фабфитфън дават $10.
Гледах клипове в ютюб,всички казват,че това е една от най-хубавите кутии досега.Няма нещо,която да не ми хареса,но моята все още я чакам.

# 634
  • София
  • Мнения: 138
Момичета,
Честита Баба Марта! Много здраве и късмет!

THE GREATEST SHOWMAN BEAUTY BOX в Latest in beauty има днес 15паунда отстъпка с код OSCARS

# 635
  • USA
  • Мнения: 7 325
Зимната кутия на Walmart beauty box е вече при мен.Този път са пратили малко като брой неща,но 2 пълноразмерни.Доволна съм.

# 636
  • Мнения: 1 177
И LF най-накрая с кутия, която си заслужава. За пръв път от половин година насам.

# 637
  • USA
  • Мнения: 7 325
Glossybox USA за месец март.Кутията съдържа:
- лак за нокти на Morgan Taylor(пълноразмерен)
- тоалетно мляко за почистване на лицето на марката Unani,който вече съм получавала,но е хубав и нямам нищо против втора опаковка.Пълноразмерен.
- Figs&Rouge праймер,който не ме вълнува (пълноразмерен)
- 50 мл финиш за коса под формата на крем на марката Form.Ще тествам с интерес.
- Молив коректор на Cover Fx,който също ми е безинтересен(пълноразмерен)
- Стик сенки за очи на De Bruyere(пълноразмерен)

Липсва ми козметика за тяло,измивен гел за лице,маска или серум.3 неща от декоративната козметика,макар и пълноразмерни са ми много.Не ми допада и цвета на лака.Като цяло кутията е добра,но не са ме улучили.

# 638
  • София
  • Мнения: 138
Glossybox UK за Февруари:


Много ми хареса. Мисля, че все още може да се поръчва. Ако някой иска код за -20% от 1вата поръчка:

Скрит текст:
SVETOSLAVA-R1

# 639
  • USA
  • Мнения: 7 325
Първата ми кутия на FabFitFun - пролет 2018. Много блогърки са на мнение,че това им е в една от най-хубавите и успешни кутии досега и се радвам,че стартирам точно с нея.Абсолютно всичко ще употребя във времето.
Ексфолианта за лице на Dr. Brandt,както и финишите за коса на Marrakesh съм ги купила допълнително(има опция да допълваш кутията с екстра продукти по собствен избор от каталог с около 30-40 предложения).

Пролетната кутия включва ароматна свещ,хидратиращ крем за лице на Murad,палитра червила(все още не съм я отваряла),уред за масаж,боди масло за лято на Корес,заздравител за нокти,чанта тип клъч(за съжаление не в цвета,в който исках да я получа),обеци,маска за очи.Всички продукти са пълноразмерни.Единствено не ми харесва това,че цветово въобще не са ги подбрали.Оранжев клъч,при факт че съм си избрала розови обеци(защо просто не му добавиха и розовата версия на чантата,за да ги комбинирам?),син уред за масажи и зелена маска за очи.
Добавили са ми и мостра на екфолиант на Дов(30 мл), но се смята като дребен бонус към кутията.

# 640
  • Плевен
  • Мнения: 715
Здравейте! Много се радвам , че ви открих !
Получавам Birchbox от френския сайт. Много се радвам всеки път на кутията.  Започнах през декември с няколко еднакви кутии за по 3 евро и  бяха чудесни коледни подаръци ( от различни акаунти).  Всеки месец има различни допълнителни подаръци .  Парфюмите са с отстъпка за абонати, поръчах си La vie est belle с 24 евро по-малко , отколкото в Sephora.fr

Ако ще е полезно и има поръчващи от Фр до БГ ще се радвам да споделям офертите - бюти блендър, мини червило Benefit . Този месец кутията е 1 евро !!! Това са ми продуктите, но още не са ми я донесли (мой близък ги получава).

Има и оферта покани приятел , при която и двете страни получават по 10 евро да си пазаруват от сайта и доставката е безплатна с кутията.
Миналия месец получих и 2 броя  Glossybox - една за 4,75 Е и се самопоканих и втората беше 1,35 евро  Innocent
Birchbox за 3 Е без абонамент , моливът е страхотен.



Последна редакция: сб, 28 апр 2018, 09:44 от Мама-Галя

# 641
  • Мнения: X
Мама-Галя, за глоси бокс миналия месец е имало промоционален абонамент ли, защото сега виждам 15,50 Е че е във френския сайт?

# 642
  • Плевен
  • Мнения: 715
Да, имаше 50% намаление + 20 % при регистрация чрез покана от приятел. Ще следя, обикновено получавам на мейл.

# 643
  • Мнения: X
Много благодаря!

# 644
  • USA
  • Мнения: 7 325
Ехо,станаха ли хора с кутии?



Получих пролетното издание на Walmart beauty box.Чудесен избор,макар да са с повтарящи се продукти.
Мини рол он на Дав(за пореден път,имам вече 4 броя),размер,много удобен за пътуване или за в чантата,но ползвам такива без алуминий.
Пак на Дав,мини от 30 грама ексфолиант за тяло.Имам закупени пълноразмерни,хубави са.
25 гр паста за зъби(за пореден път,3-та или 4та опаковка ми е) на Hello.Не желая да недоволнича,пастите са много хубави.
1 маска за лице на Soo Ae Donkey Milk skin gel mask.
Rembrandt избелващи ленти за зъби.
Мини душ гел на SoftSoap Earth blends - без парабени,алкохол,оцветители и етанол.Много практична опаковка за пътуване.
Шампоан/балсам Garnier Whole blends от нова серия Oat Delicacy.Вече тествах и не са за моята коса,много слабички ми идват,особено балсама.




Общи условия

Активация на акаунт