Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 203
  • 766
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 516
Много искам да си я поръчам и аз, но не съм наясно с тези превозвачи как става.

Не е трудно, аз поръчвам през "Доставка от Англия", влез в сайта, там има инфо, 2лв на кг излиза. Също и Габко май става, но някои онлайн магазини не искат да доставят до техни адреси.
Аз вече търся варианти от Германия, Франция и Русия да си поръчам, защото има интересни кутии и при тях (особено при руснаците).
  Дай пример за интересна руска кутия;не са ли много пътните?

# 676
  • Мнения: 516
Аз имам абонамент за Birchbox FR , този месец има червило на MAC във всяка кутия и ваучер за 15 евро за техен магазин ( не знам дали може да се ползва в БГ) . Английският вариант също ме изкушава този месец, но не знам как би станала доставката.
Hooray – get your September box for just £5 (+£2.95 P&P) and get 5 luxe beauty treats delivered to your door! Offer valid until 30th September 2018.
Use Code
BB18-H1S2
Скрит текст:
Скрит текст:
За фрeнския вариант ако се регистрирате чрез приятел получавате и 10 евро за следваща поръчка, а може и да каните приятели и да получавате по още 10Е. Ако някой иска това е моят линк


Да споделя какви ги свърших - самопоканих се Simple Smile и на двата акаунта получих 10Е, след като поръчах кутия и веднага добавих продукт, който ще пристигне безплатно заедно с кутията. На първия акаунт всъщност станаха 20 евро, защото съм получила покана. Взех си продукти на Bioderma . Та ако някой иска да се възползва да ми пише на ЛС и ще пратя покана. Като тегля чертата съм похарчила 26 евро и съм получила бонус 30  Shocked
   Нали няма кой да ни доставя от Франция,хубаво,но....

# 677
  • Плевен
  • Мнения: 715
Не ползвам превозвач, но мисля, че има такива.

# 678
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
И аз май имам един такъв стробинг молив, но не знам как да го ползвам. Ако още е хубав, че е от една доста отдавнашна кутия. Simple Smile

# 679
  • Варна
  • Мнения: 95
Цитат
 Дай пример за интересна руска кутия;не са ли много пътните?

GlamBox изглежда много добре, но и е към 100лв. Иначе има превозвачи от Русия към Бг, но не съм проучвала подробности, просто защото много бързо се изчерпва кутията и не успявам да поръчам... Поне миналия месец не успях и се отказах засега.

# 680
  • Барселона
  • Мнения: 56
Аз пробвах стробинг молива само по този начин, на водната линия. Не раздразни очите ми, а и точно такъв цвят ми харесва за тази зона (оптически уголемява очите или просто си въобразявам Flushed ). Иначе може да се ползва на костта под веждата, във вътрешния ъгъл на окото, на клепача. Точно този от кутията не бих казала че е от най-меките. Утре чакам и октомврийската кутия Tada

# 681
  • Варна
  • Мнения: 95
Не издържах и си го поръчах календара все пак.. като подарък за рождения ден Grinning Innocent
Най-интересна ми е палитрата за лице на HD brows и хайлайтъра на Illamasqua, но и другите неща ще ми влязат в употреба.. чакам го с нетърпение. Heart Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 138
Не издържах и си го поръчах календара все пак.. като подарък за рождения ден Grinning Innocent
Най-интересна ми е палитрата за лице на HD brows и хайлайтъра на Illamasqua, но и другите неща ще ми влязат в употреба.. чакам го с нетърпение. Heart Eyes

Моля те, сподели какво има в календара Simple Smile

# 683
  • Варна
  • Мнения: 95
Не издържах и си го поръчах календара все пак.. като подарък за рождения ден Grinning Innocent
Най-интересна ми е палитрата за лице на HD brows и хайлайтъра на Illamasqua, но и другите неща ще ми влязат в употреба.. чакам го с нетърпение. Heart Eyes

Моля те, сподели какво има в календара Simple Smile

Ето съдържанието:

# 684
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, ако попаднете на добра оферта за коледен календар, споделете, моля!

# 685
  • Плевен
  • Мнения: 715
В английския Birchbox има код за 2 кутии бонус към тази за октомври. Кодът е WOW
Ако се регистрирате с покана  се получават и 5 лири. Не съм поръчвала,обаче няма да пропусна. Ако някой има регистрация ще помоля да ми пише на лични, да не изтече.
И да помоля за препоръка за превозвач.
https://www.birchbox.co.uk/invite/n1fwx

# 686
  • Барселона
  • Мнения: 56
От седмица се каня да пиша и все не намирам време, но ето че днес се включвам Relaxed . Получих октомврийската кутия на LF преди 2-3 седмици. Talika Bubble mask Bio Detox е невероятна маска за лице, почиства лицето, омекотява го и повече и харесва и по-добре почиства лицето от Clinique Pep-Start Double Bubble Purifying Mask. Лосиона за тяло на AHAVA Deadsea Water Mineral също ми допадна. Ружът на Pixi не ми допада честно казано, може би го нанасям с неподходяща четка, но много ми се праши и няма цвят или просто не е подходящият за мен цвят Flushed . Него и Monu Night Renewal Complex ще подаря на приятелка, защото в момента няма как да го включа в рутината си. Също тъка и балсама за устни, събрала съм доста и имам вече подобен цвят. Кремът за деколте все още не съм пробвала.

И както си работих един ден получих email от LF и какво да видя :

Лимитирана кутия в колабурация с MAC Scream . Признавам си че до този момент не бях ползвала нищо от марката. Заглеждала съм се по червилата, още се чудя на 1-2 фон дьо тена, но все ги прескачах. Тази кутия ми се стори много добра за проба на продуктите. Спиралата не съм пробвала все още, дори не я отворих, защото в момента ползвам тази на Clinique от тяхната кутия с LF и да си кажа че много ми харесва. Гланца за устни е хубав. Сянката е много, много пигментирана. Червилото много ми допадна и като цвят, текстура и вече съм решена да се сдобия с един Nude цвят и един леко малиново червено, препоръчанo в един влог на Nadya Sivkova.  Фиксиращият спрей още не съм пробвала, както и Strobe Cream. Нямам търпение за кутията за ноември Yellow Heart

# 687
  • Мнения: 516
Барселона,каква е тази кутия;не я откривам в lf?

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 14:04 от bubanka

# 688
# 689

Общи условия

Активация на акаунт