Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 244
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен
  • Мнения: 717
https://www.birchbox.co.uk/gift?utm_medium=email&utm_campaig … 2520subscriptions


Пишете ми ако искате да пратя покана за още 5 лири подарък.

# 691
  • Мнения: 206
Не съм доволна от Birchbox.
Точно по време на черният петък си поръчах двете кутии за 5£ и 2,95£ доставка. До тук добре. Доставката трябваше да е до 28ми ноември най-късно , после до 3ти декември.
Оказа се обаче , че уж кутиите са доставени още на 24ти и са извън дома оставени и ,,защитени,, , за да не ги вземе някой.
Ами не , кутии няма нито зад храсти , нито където и да било около дома ми.
Според мен за това повече имат вина тези , които ги доставят , има много оплаквания от тях , че доставят някаква пратка , но всъщност не е доставена ( не знам крадат ли или просто доставката не се извършва )
Оплаках се , оставих им съобщение с имена , адрес , когато се свържат с мен ще им кажа какъв точно е проблема и се надявам или да ми изпратят кутиите , без значение дали тази от ноември и октомври или тази за декември + някаква друга кутия и другият вариант е просто да ми върнат парите - и повече от тях няма да си поръчвам нищо.
Не разбирам защо изобщо пратката е оставена вън , при положение че имам звънец , могат да почукат и на вратата или поне да ми оставят някаква бележка , че кутиите са оставени някъде.
Никъде при поръчката не съм написала да се оставят вън или нещо подобно , защото има случаи в които ти предлагат опция да ти оставят пратката някъде , ако няма кой да я вземе.
Доста ме изнерви това , не са важни парите или двете кутии - това са 8£ , но просто цялата тази работа е голяма глупост. Първо имат проблем с доставките и не са в срок , после кутиите са доставени , но ги няма никъде..
Та това е което мога да кажа за Birchbox.

# 692
  • USA
  • Мнения: 7 337
Поднових си абонамента на Glossybox USA,но съм разочарована от декемврийската кутия.Откакто ги купиха някакви англичани,Глосибокс сериозно западнаха.
Имаме 5 пълноразмерни продукти,от които 4 са грим,а аз мразя да получавам грим,при това от неясни марк )- червило в патладжанен цвят(категорично НЕ),хайлайтър,глос за устни и пудра.Последният 5-ти продукт е озаряваща маска за лице на COPPER+CRANE ,която ми допадна.Тя е единственото нещо,което ще ползвам от кутията. Crossing Arms



A,впрочем абонамента ми започваше от ноември,но явно поради изчерпани кутии или друга причина,вместо кутия,ми изпратиха коледен адвент календар на SkinStore.Много приятно се изненадах.

# 693
  • Мнения: 517
Здравейте!Някой може ли да ми каже,дали има молив за вежди в текущата кутия на birchbox?Гледах ревюта в youtube-всеки показва различни неща;нищо не мога да схвана:/

# 694
  • Варна
  • Мнения: 95
Във всяка кутия има различни неща, обикновено само по един продукт еднакъв за всички слагат (който можеш да си избереш сама, в смисъл, че ти дават избор от два цвята), останалите са според профила ти (примерно 20 продукта, от тях 4 ти се падат на ротационен принцип, а може и следващия месец да получиш нещо, което аз съм получила този, например). Надявам се, че ме разбра, не можах да го обясня много добре..  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 838
Здравейте, поръчах Glossybox на 17. 12 и все още нямам кутия, нито информация кога ще пристигне. Писах им имейл, но все още няма отговор. Получава ли се някакво потвърждение от куриер? И пуснах си само 1 месец, но това означава ли че следващия месец автоматично ще ми вземат пари от картата и ще пращат кутията?

# 696
  • USA
  • Мнения: 7 337
Теглят автоматично - да,такава е политиката на Глосибокс.Трябва да им пишеш,че се отказваш от абонамента.
Относно куриерските услуги(предполагам,че става въпрос за Глоси Англия),не мога да помогна.В акаунта ти би трябвало да пише кога е изпратена кутията.

# 697
  • Мнения: 2 838
Ясно, ще им пиша когато дойде кутията, за да откажа абонамент.
За Англия става въпрос, да. В профила пише само dispatched. Ще изчакам отговор от тях.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 95
Прекратяването на абонамента става от профила ти, но трябва да се направи преди 14-то число на предходния месец, т.е. за януари вече не можеш да се отпишеш и ще бъдеш таксувана автоматично на 1-2 януари. След това вече за февруари ще имаш време до 14.01 да се отпишеш. Simple Smile

Последна редакция: сб, 22 дек 2018, 19:45 от just_me88

# 699
  • Мнения: 2 838
И как да го направя преди 14то число, като се регистрирах на 17ти и тогава поръчах кутията? Притеснявам се да го прекратят сега, за да не решат да не ми изпращат вече платената кутия. Като цяло пари в картата с която платих няма, така че няма да има какво да изтеглят.

# 700
  • Мнения: 517
Във всяка кутия има различни неща, обикновено само по един продукт еднакъв за всички слагат (който можеш да си избереш сама, в смисъл, че ти дават избор от два цвята), останалите са според профила ти (примерно 20 продукта, от тях 4 ти се падат на ротационен принцип, а може и следващия месец да получиш нещо, което аз съм получила този, например). Надявам се, че ме разбра, не можах да го обясня много добре..  Simple Smile
   Да,напълно:)Благодаря,изясни ми се:)

# 701
  • Варна
  • Мнения: 95
И как да го направя преди 14то число, като се регистрирах на 17ти и тогава поръчах кутията?

За съжаление, такава им е политиката..  

Цитат
Притеснявам се да го прекратят сега, за да не решат да не ми изпращат вече платената кутия. Като цяло пари в картата с която платих няма, така че няма да има какво да изтеглят.


Няма как да не си получиш кутията, особено щом вече е със статут "dispatched". А колкото до картата, в момента, в който постъпят пари там, ще те таксуват.. пробвай да им пишеш, но не знам дали ще има ефект..

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 11:23 от just_me88

# 702
  • Мнения: 2 838
Всъщност прекратих абонамента и им писах, за да ги питам кога ще получа кутията и дали ще получавам автоматично нова. Отговориха ми, че няма. За пръв път поръчвам кутия и дано ми допадне. До сега бях поръчвала само българска и то когато тепърва навлизаха преди години.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 95
Това е добре, че си успяла да прекратиш, може и аз да съм в грешка, за такива случаи явно може Simple Smile
Иначе аз я получих декемврийската кутия и не е нищо особено, но щом ти на 17-ти си я поръчала, твоята няма да е декемврийската, а "класическа", нямам представа какво ще съдържа. Иначе, януарската обещава да е много добра с пълноразмерен продукт и стойност £98, но да видим..

# 704
  • Мнения: 2 838
Звучи супер! Къде мога да видя за абонамент за януари? Явно не мога да се ориентирам хубаво в сайта.
Всъщност кутията за декември не ми се струва нищо особено, може би защото не плзвам такива продукти и не биха ми били влезли в употреба.
П. С. Весела Коледа на всички! Бъдете здрави и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт