Новите ни козметични похождения - 75

  • 171 678
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 271
Със същия комплект се сдобих и аз Simple Smile Измиващата пяна е подарък към крема за лице.
Откъде е закупен комплекта Peace
Моят е от представителният им щанд в Нотос Галери Ринг Мол. Струва 62 лв, а ако си картодържател и имаш над 1000 събрани точки имаш право на ваучер -15 лв. за покупка козметика и намалява цената. Пяната за измиване на лице дефакто е подарък, я иначе струва само тя към 30 лв.

# 31
  • Мнения: X
oще една опаковка .Не се стърпях има отстъпка в някои аптеки в момента и излиза изгодно .

# 32
  • Мнения: 5 004
DqVoLsKi_ChArOvNa, има ли ефект кремът? Аз съм доста скептична към кремове, по-скоро хапчета бих пила.

# 33
  • Мнения: X
DqVoLsKi_ChArOvNa, има ли ефект кремът? Аз съм доста скептична към кремове, по-скоро хапчета бих пила.
Използвам го от неделя защото не бях в града и бях забравила опаковката в нас  .
Рано е да казвам дали има ефект.Приятен е на аромат , попива бързо.Следвам инструкциите за масаж които са посочени на опаковката , като допълнително след тях правя и масаж с масажор по 5 минутки на крак.
Пише ,че резултата ще е видим след 7 дни , но ме съмнява в толкова кратък период да се забележи нещо .Използвала съм стария елансил преди време и бях доволна.Този се води с подобрена формула .Цвета му е различен от стария .На цвят е като тониращ крем.И може би по някакъв начин е възможно веднага след намазване да поскрива някое друго несъвършенство.Не съм обърнала такова внимание .
Ако забележа видим резултат веднага ще споделя.От старата формула на този крем имах видим резултат около 14 дни след като го започнах.

# 34
# 35
  • Мнения: 3 248
1/2, благодарение на мила съфорумка

# 36
  • София
  • Мнения: 4 767
Too Faced Sweethearts Blush - Sparkling Bellini

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 318
Много ми допаднаха сенките essence. Последните, с които се сдобих са тези:

 

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 11:50 от zina_

# 39
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Добър ли е ?

# 40
# 41
  • Мнения: 571
Сдобих се и с този серум, утре ще си купя и други неща:

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 17:55 от bubanka

# 42
# 43
  • Мнения: 1 520
Със същия комплект се сдобих и аз Simple Smile Измиващата пяна е подарък към крема за лице.
Откъде е закупен комплекта Peace
Oт аптека Ремедиум, за 46,50 лв Simple Smile До утре му е промоцията (-5%). Иначе редовната му цена там е 49 лв.
Видях, че в Нотос Галериес е 61 лв,което си е голяма разлика.

# 44
  • Мнения: 1 197
И на мен ми харесва, и аз съм с тъмния вариант. За първи път ползвам такъв тип продукт и много естествено седи и не се усеща на веждите.

Общи условия

Активация на акаунт