Супер промоции на "М-тел" за "Географска енциклопедия"

  • 5 063
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние купихме пакета само заради енциклопедията - заслужава си всеки лев  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 904
или на *88 и 9 за оператор, когото ще попиташ, или в който и да е Мтел магазин ще ти отговорят
На *88 ако изчакаш търпеливо ти казват какво да натиснеш за мтел клуб и после трябва да си въведеш кода, за да ти кажат колко точки имаш.

# 17
  • Мнения: 1 608
ЯнтраБлагодаря!  bouquet  bouquet

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
току що звъннах на *88 и ми казаха че това в Пловдив сигурно си е независима промоция защото не може да се използва тази промоция с точки от мтел.
А точки имам доста, така че ако може да се поръчва по телефона, можем да се организираме да си поръчаме всеки от мобилния си с точките а аз ще ходя в Пазарджик за великден и може да отскоча до Пловдив да ги взема.

# 19
  • Мнения: 6 904
току що звъннах на *88 и ми казаха че това в Пловдив сигурно си е независима промоция защото не може да се използва тази промоция с точки от мтел.
Много жалко, исках да си я взема, че и точки имах Sad

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ще ме извиняват на *88, ама няма такова нещо, във всеки един БЦ може да се вземе, само че не се поръчва по телефона, всеки лично отива и си взима Енциклопедията и примите. И не забравяйта активирайте и спечелете. Моя колежка спечели вече DVD, а има и още много

# 21
  • Мнения: 636
А какво представлява тази енциклопедия?

# 22
  • Мнения: 143
В момента на 1747 няма активно гласуване ,така че не пращайте смс-и

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще ме извиняват на *88, ама няма такова нещо, във всеки един БЦ може да се вземе, само че не се поръчва по телефона, всеки лично отива и си взима Енциклопедията и примите. И не забравяйта активирайте и спечелете. Моя колежка спечели вече DVD, а има и още много

Може да се вземе с точки за по-малко пари или просто може да се вземе за 19 лв.? Защото на мен ми казаха че не може да се вземе с точки а не изобщо.

# 24
  • София
  • Мнения: 985
А какво представлява тази енциклопедия?

Взех я днес, абсолютно безплатно срещу 1000 точки , от БЦ в София.  Енциклопедията е страхотна. Дори и да се купи пак си заслужава парите . Едно такова нещо ако се продава ще струва много повече от 20 лв. Луксозна е и вътре има страшно много информация. Аз съм географ и по образование и по призвание и останах очарована. Представлява интерес дори и за професионалист в тази сфера .

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм географ и по образование и по призвание и останах очарована. Представлява интерес дори и за професионалист в тази сфера .
О, колежка Laughing Майка ми, която също е географ (семейна черта ни е... баща ми и той), също каза, че е много добра. Чакам с нетърпение да я разгледам утре.

# 26
  • София
  • Мнения: 985
Току що ги активирах и пращах смс-и и чудо голямо . От едната ми се падна нова прима, а от другата един лев време за разговори . Па знае ли човек, като активирам новата прима кво ще се падне. Направо да се чуди човек Мтел как са му отпуснали края. Голяма далавера . Толкова много работи за без пари .

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Току що ги активирах и пращах смс-и и чудо голямо ...
А на мен - по 1 лев и от двете ... направо забогатях Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 013
МТел са гадове големи, както и другите, де! В България все още имаме едни от най-скъпите телефонни разговори! И всичките телефонни компании правят намаление на тарифите за новите си абонати, но не и за лоялните си клиенти, които са с тях от години, но не искат да си сменят номера и затова още ги търпят!
И сега хиляди ще си купят по 2 карти прима, заради промоцията, ще ги изговорят и забравят някъде, а МТел ще се гордее скоро с 4-те си милиона абонати!
Уф, много ме дразнят, честно! 

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И аз си взех енциклопедията с точки - 1000. Ама забелязахте ли картата на България, че не е съвсем вярна? Тази мъничката карта на страницата на България. Е това много ме разочарова, ако точно нашата карта не е вярна, как да вярвам на останалата информация!

Общи условия

Активация на акаунт