ТРЕТИ клас - 1 тема

  • 65 259
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Моя син е на периоди,ту пише по-хубаво,ту пише грозно.Вчера преписал това стихотворение  -и ми го подари-много мил подарък без повод Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 12 окт 2016, 15:37 от budiko

# 721
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Страхотно е  Grinning

# 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Hug стихчето и оформлението са супер.

моя пък вчера го заболял корем.  Rolling Eyes

Скрит текст:
колкото рязко го заболял в часа по БЕЛ, толкова рязко му минал в междучасието. Mr. Green
вързал госпожата на фльонга, то нали има други болни деца и тя веднага звъни да каже да го приберем.

# 723
  • София
  • Мнения: 17 592
Моят син какви ги ръси, дано така не говори така на приятелите си. Видя ме наскоро с едно бежово яке, тип дъждобран и ми заяви: "Не се сърди, но с това яке приличаш на аутсайдер."
 Shocked


Е ти пъ,кк сега - започнало е с "не се сърди..." детето...  baby_neutral Flutter

budiko, страшно мило стихотворението, и украсата...
,

# 724
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Много красиво пише момчето ти, budiko! Браво на него! И как го е оформил и подредил, че и украси нарисувал! Сладур!

Луси, не стига, че е откровен, ами е и кавалер Оги. Усещам, че ще има успех сред интелигентните дами (за другите на кой му пука  Whistling)!

Ние днес се успахме. Глупавият ми телефон се изключил (паднала му батерията) и не звънна аларма. Добре, че мъжът ми се буди рано, та стигнахме на училище навреме. Видях, че може и за точно 5 минути да се облече и измие девойката Laughing

# 725
  • Мнения: 2 687
За ортопед препоръчвам докторите и стелките (индивидуални) в Плантограф. Има и обувки. 

# 726
  • Перник
  • Мнения: 4 863
budiko, много мил подарък.
*LUCY*, и аз получавам "комплименти" за външния си вид, но без "не се сърди", а директни - "с тоя панталон приличаш на клошар", "тази рокля те прави дебела", "изглеждаш стара"  Crazy
Нашата лична лекарка си провежда съвестно профилактичните прегледи, даже и мен успя да хване за преглед тази година, че и на изследвания ме праща.

# 727
  • Мнения: X
За ортопед препоръчвам докторите и стелките (индивидуални) в Плантограф. Има и обувки. 

Плантограф и Foot care едно и също ли са? Врата до врата са на Казбек 53.

# 728
  • Мнения: 19 302
Будико, страхотен подарък!

Аз съм правила стелки за мен в Плантограф. Има дискусия обаче, че скенерът не е много удачен за измерване на плоскостъпието, а пяна.
На детето Кацаров ги прави и също мери със скенер.
Кинезитерапевтката пък препоръча някакво място до Пирогов, но още не съм проучвала как работят там.
Според нея сегашните били добри, защото са твърди и така се коригира стъпването на вътрешната страна на ходилото.

# 729
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
budiko, много мил подарък. Hug А момчето ти пише много красиво. Peace

Моят отскоро започна да криви единия крак навътре. Не е имал досега проблем. Може би проблемът е в обувките. Което не е добре, защото може да доведат до реален проблем. Аз съм с плоскостъпие и е мъка намирането на удобни обувки. Като дете носих стелки, изработени специално по мярка (в Горна баня, тогава само там правеха такива). Резултат - никакъв. Но помня колко ми беше неудобно със стелките и как ме боляха вечер стъпалата от тях. Tired

# 730
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
budiko, много мил подарък. Hug А момчето ти пише много красиво. Peace

Моят отскоро започна да криви единия крак навътре. Не е имал досега проблем. Може би проблемът е в обувките. Което не е добре, защото може да доведат до реален проблем. Аз съм с плоскостъпие и е мъка намирането на удобни обувки. Като дете носих стелки, изработени специално по мярка (в Горна баня, тогава само там правеха такива). Резултат - никакъв. Но помня колко ми беше неудобно със стелките и как ме боляха вечер стъпалата от тях. Tired
И аз съм носила техни стелки навремето.
На дъщеря ми съм правила в Плантограф.
А мястото до Пирогов вероятно е Ортотех.

Моят сутринта и той "комплимент" ми направи. Бързаме и аз слагам червило в асансьора...това червило не ми харесва как ти стои...защо...ами прави ти устните кафяви (защото може би червилото е такъв цвят)  Mr. Green Вземи си сложи някакво обикновено червило с червен цвят.

Снощи ги тествах и двамата с листа с дупката. Синът ми погледна с лявото око, пише с дясната ръка и не мога да кажа, че страда от грознопис. Девойката е с дясно око и дясна ръка.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 727
Като дете носих стелки, изработени специално по мярка (в Горна баня, тогава само там правеха такива). Резултат - никакъв. Но помня колко ми беше неудобно със стелките и как ме боляха вечер стъпалата от тях.
Съвсем същото и пре мен. Само че моите стелки бяха защото ми е много висок сводът. Една вечер като се прибирах от купон пеша, направо ги изхвърлих.

Моите хора имали вчера бомба в училище. Лош късмет, че били в стола и направо ги извадили навън - без якета, без телефони, без чанти. Нашите не разполагат с телефон и поне ни знаят наизуст номерата. Баща им ги прибрал от близкия подлез. Докато се приберат - всички вир-вода станали. Едното дете простина и .цяла нощ вися в тоалетната Tired Ама на сутринта нищо му нямаше де. Май.

# 732
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ох, Узи, много неприятно. Дано се е оправил наистина. Confused Това с бомбите е наистина гадно. От една страна бързата реакция е важна, от друга - "бомбаджиите" като нищо може да са онези, на които им предстои я изпитване, я контролно, което е ужасно безотговорно. Да не говорим, че в днешно време заплахата за бомба е и стрес, покрай терористичните атаки.

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Оле, от сега ли почнаха с "бомбените заплахи"?! Ами към края на срока/годината какво ли ни чака Rolling Eyes

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Съвсем същото и пре мен. Само че моите стелки бяха защото ми е много висок сводът.
Аз пък не бях чула за "прекалено висок свод".  И моят е висок, та може ли да кажеш колко ти е бил тогава или ти е сега?

Общи условия

Активация на акаунт