Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 638
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 20 231

Детето на Джили май трябваше да е номер 100. Надявам се Сам да разбере дали има някакво значение тази бройка. Но съм сигурна че ще върнат с бебето на север и то също ще играе някаква роля.
Откъде тази информация?

# 121
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Припомнете ми моля, това бебе, което е с Джили и Сам, истинският син на Джили ли е или подмененото със сина на Манс? Нямам време да си преговарям и книги и епизоди, че и съпоставки да правя, затова задавам въпроси.  Simple Smile

В книгите детето на Джили остава на Вала, в сериала е с нея .

# 122
  • Варна
  • Мнения: 20 231

Котлетата са много след като Тирион избяга и каза лъжите си на Джайм. Освен това беше само едното Котле и при това Церсей вече беше изгонила Джайм.

# 123
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Хексе, по случай 10 години от властването на Ерис Джоана довела близнаците в КЧ през 272г сл.З , който били 6-годишни. Кралят добре подпийнал я попитал дали кърменето "не е развалило гърдите ти, така вирнати и сочни бяха."... стр.116  През 273 лейди Джоана ражда Тирион. А на 115 стр има от друг Майстер , че му била любовница . И Рела я освободила от служба при нея.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Хексе, по случай 10 години от властването на Ерис Джоана довела близнаците в КЧ през 272г сл.З , който били 6-годишни. Кралят добре подпийнал я попитал дали кърменето "не е развалило гърдите ти, така вирнати и сочни бяха."... стр.116  През 273 лейди Джоана ражда Тирион. А на 115 стр има от друг Майстер , че му била любовница . И Рела я освободила от служба при нея.

 Peace

П.П.
Извинете за поредните постове, но ако се връщам да редактирам става по-объркано.

# 125
  • Русе
  • Мнения: 720
Всички са пощурели да търсят Таргариени под път и над път. Сега прочетох в друг сайт предположението, че и Кутрето е Таргариен (Блекфир, но те де факто са си чисти Таргариени по кръв) и затова се цели в Железния трон, за който иначе е странно да ламти просто ей така предвид характера му. Варис също го спрягат - то за него отдавна си има теориите, но ако е баш Таргариен, тогава е странно поведението му по време на Бунта на Робърт. Ако е от страна на Блекфирите, тогава пък е странна подкрепата му за Визерис и Денерис в годините след победата на Робърт.

Спомням си един разговор от историите за Дънкан и Егон, в който един беден рицар на майтап подмята край лагерния огън нещо в стил: „Да, накрая ще излезе, че всички сме потомци на Таргариените“. На което друг рицар отговаря: „Като нищо ще излезе, че сме такива“. Незнайно за първия, вторият рицар е Бриндън Реките (триоката врана), демек и той Таргариен, а до огъня седи и представящия се за прост скуайър Егон баш Таргариен.

Та така, накрая заглавието на осма книга след седмата „Надежда за пролет“ ще бъде „Събрание на родата“ Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 498
Може ли да развивате книжни теории в друга тема?

# 127
  • Мнения: 25
Церсей, Джейми и Тирион със сигурност са Тарги. Двете раждания са около 9 месеца след "срещи" с Ерис. Вероятно за това Тивин не се тревожеше,че близнаците са в инцест.

# 128
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Чак пък със сигурност

# 129
  • Мнения: 304
Има теория, че Джон е син на Артър Дейн. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вече се чудя дали гледам същия сериал и чета същата книга..

# 130
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
 Joy Joy

# 131
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Има теория, че Джон е син на Артър Дейн. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вече се чудя дали гледам същия сериал и чета същата книга..
Шшшшт..
И аз развивах същата теория в темата с книгите.. Mr. Green

# 132
  • Мнения: 896
Сериала свърши и сега се почват теориите на конспирацията.
Ето я любимата ми:  Накрая ще се окаже че всичко след падането на Бран от кулата е негов сън.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 170
Сериала свърши и сега се почват теориите на конспирацията.
Ето я любимата ми:  Накрая ще се окаже че всичко след падането на Бран от кулата е негов сън.



Това е добро! А може и Белите Бродници да изтрепят всички и край.  Laughing

# 134
  • Мнения: 304
Има теория, че Джон е син на Артър Дейн. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вече се чудя дали гледам същия сериал и чета същата книга..
Шшшшт..
И аз развивах същата теория в темата с книгите.. Mr. Green

Аз споря с един, който твърди че дори HBO да са го потвърдили, Регар не е бащата, а Робърт. Даже каза да гледам пак епизода, защото накрая Лиана казала, че Робърт имал слуги в кулата. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт