Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви идеи за сватби и теми са споделени във форума?
Кои са някои от предложените места за сватби във форума?
Кои са някои от препоръчаните фотографи и видеооператори за сватби във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви идеи за сватби и теми са споделени във форума?
Във форума има различни идеи за сватби, като например теми като "Красавицата и звяра", цветове като синьо и жълто, както и предпочитания към места като замък Баба Вида, църква Св. Димитър във Видин и ресторанти с изглед към морето или около него. Някои от предложените теми за сватба включват „Красавицата и звяра“ и предпочитания за градина в средния ценови диапазон.
-
Кои са някои от предложените места за сватби във форума?
-
Кои са някои от препоръчаните фотографи и видеооператори за сватби във форума?
-
Какви са някои от предложените идеи за цветове на сватбата във форума?
-
Какво е мнението на хората за сватбените агенции?

. Нашата дата ще е в началото на Септември. Общо взето видях че има още няколко двойки в нашето положение - булка, българка и младоженец, чужденец(немец). Аз имам голямо семейство и опцията да се организира сватба тук отпадна. И от тук започнаха главоболията за мен
В Германия ще е подпсиването, в България църковния брак. Но още не съм се заела с организацията, ние даже още не сме съобщиили на никой, че сме решили да се женим
в Организацията освен да включиш майки, лели и приятелки, които могат да ти помогнат или ако трябва нещо на място да се пита, да не разкраваш специално заради това до България.