Май дОйДе и чЕреШки щЕ яДе сЛАдкОТо ноЕмВриЙсКо дЕтЕ

  • 11 488
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Айде да ви почерпя, днес Любо ми е рожденник, става на 35.Поръчвайте си каквото си искате, той плаща Mr. Green.

Аз ще се почерпя с една мазна баничка с бозичка, после с една шкембе чорбица с една Загорка и може и една цацичка Peace

# 31
Честит рожден ден,Ли! Малко със закъснение ти пожелавам много радост и от здраве да не се отървеш!
Ивенце,да ти е жив и здрав мъжа! Много да те слуша!

# 32
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЧРД НА ЛЮБО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ДЪЛГИ ГОДИНИ! ДА ПЕЧЕЛИ МНОГО ПАРИ И ДА ГИ ДАВА НА ЖЕНА СИ! ДА Е ПОСЛУШЕН И ДА ПОМАГА В КЪЩИ!

Дидка, ето как стават яйцата с желатин.

# 33
  • Мнения: 7 430
Дидка, ето как стават яйцата с желатин.



Благодаря ти Мимка, много хубави изглеждат Hug
Днес ли ги майстори newsm78

Аз днес оставих да направих козунчето, а в събота, когато мишока е тук с него да боядисваме яйцата Mr. Green

# 34
  • Мнения: 10 758
Много ви тенкю за пожеланията за лИбовта ми.Предадох му всичко и той обеща, че ще се постарае да ги изпълни Mr. Green.Аз цял ден бях в автокъщата и се почерпих подобаващо с половин бутилчица водчица Mr. Green.

# 35
  • Мнения: 10 758


                                                Честит рожден ден, Дени!


Желая ти много здраве, щастие и лобов!

# 36
  • Мнения: 1 246
                   
                        Честит рожден ден, мила ДЕНИ!!!
          Да си здрава,щастлива ,безкрайно обичана майка и съпруга!
          Много късмет и весел празник!   bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 246
Ивке,късно се вклю4вам,но все пак,да ти е жив и здрав Любо,много да те слуша!
Сели,какво да кажа за Лори,изгледах ви снимките,много е лъ4езарна и усмихната,и какви са къдравелки с Ивата.

# 38
  • София
  • Мнения: 754
Иве, със закъснение ама - Да ти е жив и здрав мъжа Wink Много да ви глезка, ама и вие него Simple Smile Всичко най-хубаво му желая  Grinning
Аз понеже таковата ...ъъъ, преядох от почерпката и за това чак сега  Blush

Дидко, тази печка, дето се вижда на снимките си е само за "убост" там. Не сме я ползвали, щото така и не се наканихме да си купим дърва, та си карахме цялата зима на ток. Няма да казвам колко ток плащаме, а отделно дали има затопляне къща на първия етаж, с външни стени отвсякъде  Crazy Та въпросната печка си беше тук и така си стои Simple Smile
Мероприятието в Южния парк бе с цел събиране на парички за децата от домовете. Мамите от движението бяха спретнали едни сергийки с разни интересни нещица и чрез продаването им, събираха пари. Ние си купихме някои неща Simple Smile
Колкото до фотото - наистина снимките с него са супер, но в сайта на БГ Фото им се скапва качеството  Confused
Мими К., като гледам вече сте измайсторили яйцата Simple Smile Ние тази работа ще я свършим в събота Wink Навремето винаги с майка ми боядисвахме заедно яйцата в събота, аз ходех да събирам разни тревички за украса и се забавлявахме, но сега като е в Италия и отдавна не сме я правили тази процедура Sad За това пък за втора по ред година ще боядисваме заедно със свекърва ми, но и с нея се забавляваме Wink
Лейле, Косьо е много сладък на снимките и има страхотна усмивка Simple Smile Ще бъде чаровник, омайващ жените Wink
Мари, ще дойдем с най-голямо удоволствие на вилата, ти кажи кога Wink

Мерси на всички ви за комплиментите към Лори, нали си ми е маймунчето на мама  Grinning А днес между другото боричкайки се, случайно видях, че още едно зъбче се е показало - горен ляв кътник (или предкътник, не знам), стърчи ръбчето Simple Smile То голямо зъбоникнене му удари в последно време, а и още зъбчета са на път като гледам Simple Smile Очаквам четвъртия от горните резци и другия горен кътник да се покажат в скоро време Simple Smile
Ние утре заминаваме за Ловеч и ще сме там за празниците, ще се върнем понеделник, та искам да пожелая на всички ви да си изкарате чудесно на празниците, Весел Великден и само хубави емоции  Grinning Целувки на всички ви от нас с Лори  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 754

Честит Рожден ден, Дени!

Бъди най-щастливата жена; бъди нежна, искрена и любяща; бъди огън и нежна роса; бъди здрава и неуморима; бъди такава, каквато си и се радвай на живота   bouquet
Весело празнуване и много хубави изненади Wink

# 40
  • Мнения: 7 430
сладка и млада ДениЧке!!!

Пожелаваме ти късмет в живота, усмивки и много щастие и радост, както и неугасваща любоФ с НенЧото Hug
Бъдете здрави цялото семейство и се обичайте Wink

# 41
  • Мнения: 548
Честит рожден ден на Дени и от мен! Бъди здрава и щастлива и да ти се случват всякакви красиви неща!

# 42
  • Мнения: 1 613
Благодаря ви за милите пожелания, момичета  Hug Hug Hug Да ви се връща!!!

Малко със закъснение  Embarassed

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ли и Любо!!! Да са живи и здрави, винаги усмихнати и щастливи!!!

# 43
  • Мнения: 1 645
Иве,честит рожден ден на мъжо ти на патрички Embarassed Embarassed Embarassed
Да е жив и здрав и да те слуша много!!!

Дени,честит рожден ден !!! Бъди жива ,здрава,винаги засмяна и огряна от щастие и любов !!!Пожелаваме ти всичко най най най...И весело изкарване на празника !!!

# 44
  • Мнения: 1 645
Майка ми най сетне получи отгоеор за визата,в сряда ще ходи в София да я вземе и в другата събота ще пътува.Най накрая малко да отдъхна...

Общи условия

Активация на акаунт