Май дОйДе и чЕреШки щЕ яДе сЛАдкОТо ноЕмВриЙсКо дЕтЕ

  • 11 507
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 430
ДИДЕ,4овека толкова бързо и сръчно  пипаше,значи сплита първо в средата,и от там си пете към единия край и после към другия,а аз запо4вам от единия край-до другия..ми толкова разбирам. Simple Smile

И аз така го плета, а и до сега не знаех, че някой го плете така - явно е по майсторски Mr. Green
Аз уж ще правя козинаците и яйцата, а започнах нещо съвсем различно - сладки....май днес денят ми ще е 48 часа ooooh!
....остава и нищо да не стане...

Майка ми пратила милата боички и ваденки, лепенки на един познат, който трябваше да дойде преди 2седмици, но уви....сега се връща едва в понеделник, когато вече няма да ми трябват Sad
Егати късмета дето имам Cry

# 61
  • Мнения: 1 613
Още веднъж благодаря за пожеланията  Hug

Мимка (23), много се радвам, че майка ти е взела виза  Peace

Мен нещо ме мързи да меся козунак  Embarassed Ама има още време, може пък и да го замеся Wink

Целувки на всички

# 62
  • Мнения: 4 242
Христос Воскресе!
Пожелавам на всички ви да сте здрави и много щастливи и Бог да е с вас! Весел Великден момичета!


На патерици честити рождени дни на Дени и Лейла! Да сте здрави, усмихнати и  все така красиви!  bouquet

Браво на майсторките сладкарки за козунаците! Аз се измързеливих тази година пак. А яйцата не мога да снимам Диди щото синчето днес изтърва фотото и нещо не включва, дано не е сериозно.

# 63
  • Мнения: 1 246
            Христос Возкресе! Здраве и късмет на всички ви!Весел празник!
Али не знам от какво вдигна температура нощес,не сме спали,и пак е една отпусната,едва в 7 сутринта се успокои и сега спи.Дано днес да няма нищо!

# 64
  • Мнения: 10 758
Христос Воскресе!
Дано възкръсне доброто, надеждата, обичта и мечтите!

Ние снощи ходихме на кръчма, после на църква и накрая осъмнахме в "Планета Пайнер".Танци - манци и т.н.

# 65
  • Мнения: 1 613
Христос Воскресе!!! Много здраве, късмет и любов!!!

# 66
  • Мнения: 7 430
Во истина Воскресе!

Бъдете живи и здрави Вие и вашите семейства.
Обичайте се и се уважавайте
 Hug


Иве, как ти завидях само  Crossing Arms НАдявам се си пийнала едно и за мен  Heart Eyes

Дано Алинка днес нищо и няма - вие кога пътувате за Бг, Иве newsm78[/tt][/size]

# 67
  • Мнения: 10 758


Иве, как ти завидях само  Crossing Arms НАдявам се си пийнала едно и за мен  Heart Eyes


Ти как мислиш Mr. GreenЛюбо каза, че толкова много до сега не съм се била напивала Embarassed
Пратих ти СМС, отвори си М-тела.Само че си смених номера на телефона и забравих да ти кажа.Сега съм в автокъщата, после като се прибера ще ти го кажа новия номер.  bouquet

# 68
  • Мнения: 7 430
Иве, как ти завидях само  Crossing Arms НАдявам се си пийнала едно и за мен  Heart Eyes
Ти как мислиш Mr. GreenЛюбо каза, че толкова много до сега не съм се била напивала Embarassed
Пратих ти СМС, отвори си М-тела.Само че си смених номера на телефона и забравих да ти кажа.Сега съм в автокъщата, после като се прибера ще ти го кажа новия номер.  bouquet

Оки, отивам да го отворя
 ooooh!...аз преди малко вдигнах Вики и нещо ме опъна и така ме заболя  Cry че гледам да лежа сега....
Дано ми мине, че не знам как ще ходим на гости Tired

# 69
  • Мнения: 10 758
Ееее, колко пъти да ти казвам, да не го вдигаш....хич не слушаш значи, ще те бия.Лежи си и си почивай, чу ли, щот ша дода и ша та набия.  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 645
Вчера се включих ама имаше някакъв проблем и не можех да пусна отговор.Затова сега на всички...
Христос воскресе !!! Здраве,щастие и късмет на всички !!!
 easter easter easter

Днес съм си вкъщи пак,нямам настроение за училище а и не сам писала никакви домашни.Ще се гледаме с малкия.Той горкия напоследък все пада,по лицето е целия с рани.Да се оправят,че баба му като дойде ще ми тегли конско Embarassed Embarassed Embarassed
По късно мойе да сваля снимки и да кача.
Поздрави Heart Eyes

# 71
  • тук-там
  • Мнения: 5 830
Честит празник на патерица и от мен!

Ние 3 дни пили, яли и се веселили на вилата. Снимки - бол, дано да намеря време да кача.

Иве, как е Алката? Надявам се, нищо сериозно!

Дидка, ти как си? Не се напъвай мила, пази се, в положени си  Wink. БТВ, как ти понасят последните месеци на бременността?

# 72
  • Мнения: 1 645
Ето малко снимчици от нас:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mariyana_blazheva/album?.dir=67d6r … lazheva/my_photos

Напоследък нямаше много време за снимки,но сега като дойде майка ми и като се втурнем по разходки ще наваксваме Laughing Laughing Laughing

# 73
  • тук-там
  • Мнения: 5 830
Страхотни яйца, Мими! Да му е жал на човек да се чука с тях.

Ето и как Раята и братчедката Мони посрещнаха Великден: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2915&AlbumId=49944

# 74
  • Мнения: 7 430
Здравейте и от мен Hug

За Вики, гледам да не го взимам и почти го правя, но като трябва да го кача на столчето или да го взема да седне в мен - пак ми придърпва....ох  ooooh! викам си още малко Wink

Ивенце, хайде - чакам те да идваш Hug и да знаеш, че не съм получила обратния СМС в мтел - чудно защо newsm78
Как прекарахте ВеЛикдЕн  Heart Eyes я разкажете Laughing
Ние бяхме на гости, хапнахме - пийнахме, децата се набесняха - поиграхме също - аз де Party после на още едно гости и като се прибрахме бяхме толкова изморени ooooh! Вики почти във въздхуха заспа Mr. Green

Маринелка, от някъде 2 седмици ми стана тежко и започнах да се задъхам - с Вики нямаше такъв проблем, но сега Confused
Иначе друго не ми теже, е като започнах да правя прлетно почивстване и си отдъхвам повечко и задишвам, но то си е напълно в реда на нещата.
При нас времето е отврат  #2gunfire облякохме пак зимните якета - дано поне от май месец се затопли Praynig

Рая и Ян младши са много сладки....Раята вече е малка госпожица с тази количка, а Джей - Джей как сладко премигва Hug
Сладури Heart Eyes


Ето ги моите козунчета



...и яйчицата, макар и още да не са нацяло украсени Wink

Общи условия

Активация на акаунт