"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 96 603
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 466
 
Основно беше екшън, поставиха бомба на концерта на Амъл и трябваше да гръмне, когато детето дава подарък на министъра. Супер Шив обаче влезе в действие и спаси всички, намери бомбата и успя да я изхвърли надалеч.

Бабата продължи да дрогира Ананди, но после и тя успя да вземе от дрогата и почна да говори глупости и то пред министъра.
Hug Hug Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 11 573
А и Гаури каза на Ганга, че още обичала Джагат и какво мислела тя по въпроса, може ли да си го върне. Призна, че не е спирала да го обича и ще се бори за него. Ганга милата избяга.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 466
А и Гаури каза на Ганга, че още обичала Джагат и какво мислела тя по въпроса, може ли да си го върне. Призна, че не е спирала да го обича и ще се бори за него. Ганга милата избяга.
С тези техни тайни... Защо толкова ги е страх от тази Гаури?

# 33
  • Мнения: 5 682
И накара Ганга да им направи снимка. На нея ѝ личеше, че ѝ е неприятно, ама супер д-р депутат Джагат се остави да го снимат, без да се противи и гледаше като натровен. Противен мъж ми е. Все гледа като теле и все невинен се изкарва  Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 15 466


Това Гаури ли е или нова Ганга, дето обслужва бабата след смъртта на Шив?Погледнах напред, нова Ганга е.

# 35
  • Мнения: 6 107
Ха здравейте! Hug

Спрях да гледам, че Торал не можах да я припозная като Ананди, но ви наглеждам и горе-долу съм наясно докъде е сериала.
Дриймче, как така обявиха края. Преди около 1-2 месеца започнаха втори сезон с децата на Ананди. Него ли спират или го отделиха като нов филм?  newsm78

# 36
  • Мнения: 6 529
Сега не мога да намеря линка в интернет за края на Булката...и аз се зачудих, но след смъртта на Кало и Ананди е логично, сериалът да приключи

Понеже не гледах предишния епизод, какво се е случило с ръцете на свекървата на Санчи, че бяха превързани, а като свалиха бинтовете, нищо им нямаше благодарение на великата индийска медицина?  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 15 466
Сега не мога да намеря линка в интернет за края на Булката...и аз се зачудих, но след смъртта на Кало и Ананди е логично, сериалът да приключи

Понеже не гледах предишния епизод, какво се е случило с ръцете на свекървата на Санчи, че бяха превързани, а като свалиха бинтовете, нищо им нямаше благодарение на великата индийска медицина?  Mr. Green
Беше се изгорила с нещо, но момента съм го пропуснала.Та даже с всичките и пръстени бяха я превързали.

# 38
  • Мнения: 6 529
Сега не мога да намеря линка в интернет за края на Булката...и аз се зачудих, но след смъртта на Кало и Ананди е логично, сериалът да приключи

Понеже не гледах предишния епизод, какво се е случило с ръцете на свекървата на Санчи, че бяха превързани, а като свалиха бинтовете, нищо им нямаше благодарение на великата индийска медицина?  Mr. Green
Беше се изгорила с нещо, но момента съм го пропуснала.Та даже с всичките и пръстени бяха я превързали.


 Joy   Че и двете ръце и веднага ги раздвижи

# 39
  • София
  • Мнения: 15 466
А къде изчезна хубавия съученик в който бяха влюбени Мукта и Митхи?

# 40
  • Хасково
  • Мнения: 990
Мисля,че замина за родното си място, повече няма да се появи.Мити ще се омъжи за Акаш,а Мукта за истинския Вишну.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 466
Мисля,че замина за родното си място, повече няма да се появи.Мити ще се омъжи за Акаш,а Мукта за истинския Вишну?

Колко Вишну има, тоя дето сега е с Митхи не е ли истински?

# 42
  • Хасково
  • Мнения: 990
Това момче което в момента се представя за Вишну се казва Акаш и е син на Авинаш/мъжът когото Ичха уби/ той ползва неговата самоличност.

# 43
  • София
  • Мнения: 15 466
Това момче което в момента се представя за Вишну се казва Акаш и е син на Авинаш/мъжът когото Ичха уби/ той ползва неговата самоличност.
А защо сега е тук?За отмъщение ли?

# 44
  • Хасково
  • Мнения: 990
Точно целта им е отмъщение помага му Субхи тя му е  1-ва братовчедка.

Общи условия

Активация на акаунт