"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 96 605
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 15 466
В този сериал все има някой, който да отмъщава за нещо на някой.Много отмъстителни тези индийци.

# 661
  • софия
  • Мнения: 109
Малката Булка- финала в петък..

# 662
  • Мнения: 5 682
Чудесно - добре са го изчислили да приключи в ден, в който няма да имаме оправдание, че сме на работа и не можем да гледаме финала  Laughing

# 663
  • Мнения: 221
Той пък един финал...  Laughing Въобще не е за говорене. Или за показване.

# 664
  • София
  • Мнения: 15 466
Ананди уж учеше децата на самотбрана, справя се с няколко пъти с по няколко  бандита едновременно,а сега не можа с Акирадж и сина му да се справи. С целия филм, вместо да покажат кое е грешно, кое е правилно, те показват,че злото винаги е по-силно и побеждава доброто.

# 665
  • Мнения: 22 867
Еее, цяло семейство убийци! Ананди как ще оживее след тоя полет? И да, наистина наблягат на това, че злото побеждава.  Peace

# 666
  • софия
  • Мнения: 109
Донякъде се радвам, че идва Финала, но пък и свикнах с този филм. Знам ли, дано и ЗАВИНАГИ СВЪРЗАНИ да ме завладее( за сега ДА)

# 667
  • Мнения: 6 529
Ананди за коя се мисли, че все се вре, където не й е работа?  ooooh!

# 668
  • Мнения: 6 529
След такъв скок и замеряне с камъни, не знам дали някой може да оцелее  ooooh!

# 669
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Е как някой? Всеки индиец би оцелял, ти за какви ги мислиш?  hahaha

Кармата вече ми е по-интересна, от Булката. То на Булката й изтървах последните епизоди, ама не ми се и гледа. Кармата ми е в по-удобно време за гледане, пък и стана интересно там.

Скоро ще разкрият ли Амбика? Няма ли да имат деца вече? 3 млади, семейни, двойки....

# 670
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз вече не гледам почти никой.Загледам се в друг канал и когато се сетя,или хвана края или е свършил вече  Laughing.Сега ми е интересен само новия ,но и него все изпускам.

# 671
  • Мнения: 22 867

Това чудесило Амбика нормално ли е изобщо? Ама че извратен ум има. Sick

# 672
  • Хасково
  • Мнения: 990


Скоро ще разкрият ли Амбика? Няма ли да имат деца вече? 3 млади, семейни, двойки....
Скоро след като разобличат Амбика Мукта разбира,че е бременна,тя ражда момченце.За Митхи съм писала и преди,че забременява,но при сблъсъка с Юви когато спасяват Муку той я блъска и тя губи детето и не може да има повече деца осиновяват 2 момиченца  с Акаш,а Амбика в края на сериала забременява .

# 673
  • Мнения: 6 529
Радвам се, че най-после този безумен сериал свърши....полицаите иначе с пръчки ходят, а сега и пистолет им дали, че да може Акирач да го измъкне и да стреля. А преди това 2 часа пледоарии  ooooh!

# 674
  • Мнения: 5 546
Сериал за бавноразвиващи се.. Такова подценяване на публиката няма никъде! Добре, че свършва тая Одисея и респективно ще приключат мъките Анандинини.

Общи условия

Активация на акаунт