"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 96 612
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 667
Ами явно интересът към този тип сериали намаля вече иначе нямаше да ги местят в кабеларките .

# 706
  • Мнения: 5 546
Нормално да намалее интересът, освен пенсионери и домакини не знам друг кой може да издържи и какви железни нерви трябва да имаш, за да си го причиниш. 😂😂😂 Погледи по половин час, зли свекърви, а снахите са по-зле от роби. Някакви страшни неправди нонстоп се разиграват. Не знам, на мен ми действа депресиращо. Преди поглеждах Малката булка заради Шив, но и там много разводниха нещата и не се понасяше накрая.

# 707
  • Мнения: 667
Нормално да намалее интересът, освен пенсионери и домакини не знам друг кой може да издържи и какви железни нерви трябва да имаш, за да си го причиниш. 😂😂😂 Погледи по половин час, зли свекърви, а снахите са по-зле от роби. Някакви страшни неправди нонстоп се разиграват. Не знам, на мен ми действа депресиращо. Преди поглеждах Малката булка заради Шив, но и там много разводниха нещата и не се понасяше накрая.
Аз след "Булката" и продължението и повече не съм поглеждала индийски сериал . То му писва на човек половин час малоумни погледи , изостанало мислене , бавно развиващо се действие !

# 708
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Аз гледам "Остани с мен" от 13,30 по нова, но не съм намерила съмишленици.

# 709
  • плевен
  • Мнения: 1 174
И аз следя Остани с мен,защото ми е интересен,чакам момента в който Ахем ще започне да се влюбва в Гопи.Следя и Вечно твоя но само в интернет защото часа ми е неудобен и той е хубав,поне не е толкова дълъг като другите.

# 710
  • Мнения: 129
И аз гледам Остани с мен от време на време, но малко бавно ми се развива. Все пак и той е с хубав смисъл - как една необразована и неуверена жена ще се превърне в умна, силна и борбена съпруга Simple Smile

# 711
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз го гледам. Ама много бавно, бе!
Как Раши вечно се измъква, пък Гопи-то хич не вдява. Добре, че е Кокила, че малко справедливост да има.

# 712
  • Мнения: 2 990
Обаче в тая Швейцария много странно се обличат. Все едно го снимат през 2005 година

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 614
Аз упорито гледам Завинаги свързани Simple Smile Дори понякога ми става и интересно.

# 714
  • Мнения: 5 546
Аз упорито гледам Завинаги свързани Simple Smile Дори понякога ми става и интересно.
Харесваше ми и на мен, беше ми емоционален и трогателен, но откакто смениха Манав не съм го гледала, само на няколко пъти поглеждах за малко. Може ли да ми кажеш с две думи защо се разделиха с Арчана, защо децата останаха при Манав в чужбина, а тя осинови дъщеря? И сега какви са им отношенията? Благодаря предварително. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 990
Аз отдавна не съм го гледала, преди го следях още когато Манав и Арчана бяха бедни и свекърва и я мразеше, после много малко съм гледала

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 614
ДК и жена му щяха да заминават за Канада и Манав реши да замине с цялата фамилия. Все пак не можа да се откаже от Арчана и  и изпрати по майка си билет за самолета. Обаче злата баба не и даде билета, а и каза, че Манав и изпраща документи за развод, които естествено Арчана не подписа. Тогава бабата и даде да подпише, че поверява децата си на Манав и няма да ги търси, или нещо подобно и въобще не спомена за билета.
По-късно Арчана все пак реши, че трябва да говори с Манав и да замине с тях, но когато стигна до летището, самолетът вече беше излетял. На излизане от летището тя видя как една кола катастрофира, при което оцеля само малко бебе. То нямаше други роднини и тя го осинови, след което последва скок от 18 г. 

# 717
  • Мнения: 5 546
Благодаря! Hug
И Манав не звънна 18 год. да провери, аджеба, защо Арчана не е хванала самолета? Оххх, за малоумници са тия сериали. 😂😂😂

# 718
  • Мнения: 2 990
Аз се загледах в повторенията на кармата. Дават епизодите където Акаш живее в дома на Митхи като прислужник и когато майка му разбра това му каза "Да ми се изприщят ръцете, ако слугуваш на ония хора" JoyJoyJoyJoy

# 719
  • Мнения: 2 002
Нормално да намалее интересът, освен пенсионери и домакини не знам друг кой може да издържи и какви железни нерви трябва да имаш, за да си го причиниш. 😂😂😂 Погледи по половин час, зли свекърви, а снахите са по-зле от роби. Някакви страшни неправди нонстоп се разиграват. Не знам, на мен ми действа депресиращо. Преди поглеждах Малката булка заради Шив, но и там много разводниха нещата и не се понасяше накрая.

     Само че индийските сериали не са толкова еднотипни. Има много и на различни теми. И тези, които ги гледаме, открихме руските сайтове, които ги качват с превод, субтитри. И понеже всеки гледа нещо различно, трудно може да се коментира. И има тема " Инд. сериали и филми НЕ давани по телевизиите" и там обикновено споделяме какво гледаме и кратки рецензии или мнение.
 А за Малката булка си права - не се понасяше накрая. Но така е с всички сериали , чиито серии надхвърлят 400 - 500 епизода. Чудят се какви ли дивотии да измислят само и само да не го спрат.

Общи условия

Активация на акаунт