Кърмите ли навън, на разходка и въобще на открито?

  • 3 177
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Кърмех Simple Smile Аз съм на мнението, че това е най-вече право на малкото човече и никой няма право да му го отнема, камо ли някакви непознати с комплекси Hug

Дори когато сме били с приятели или с баща ми или който и да е на разходка пак си кърмех Simple Smile Много ми се радваха и имах подкрепата на всички  Blush

# 16
  • Мнения: 223
кърмя я дребната навън без никакви скрупули. единственият проблем е, че яде по-малко отколкото в къщи защото се разсейва - много интересни неща около нея Grinning

# 17
  • Мнения: 12
Вече сме на 1г. и 4м. и все още се кърмим включително и навън.Много хора са ме гледали особено въпреки че се прекривам с пелена или одеалце,но и аз като другите майки смятам,че кърменето е мое право и с това не засягам никого.Случваломи се е дори да ме питат защо кърмя толкова голямо дете и не му ли е време за отбиване,но на такива въпроси или не отговарям или ги затрупвам с научни факти за това колко е полезно да се кърми.С една дума гледай ти да си добре и бебчето което очакваш,а другите да си гледат тяхната работа

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 533
И аз си го кърмя навън - по градинки, паркове, кафета, където и когато огладнее Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 203
Не и не бих кърмила навън.

# 21
  • Мнения: 1 737
Бих кърмила с голям кеф навън, ако сучеше от мен, вместо да яде кърмата от шише.

# 22
  • Мнения: 2 614
Да, и аз малко се притеснявах в началото, но не бих оставила детето си гладно, заради притеснените погледи на минувачите!
Успех, леко раждане!

# 23
  • Мнения: 1 111
  Аз съм кърмила и двете си деца до 6 мес. възраст, но навън никога, нещо не го възприемам кърменето пред хората.Навън им давах АМ.

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Разбира се Grinning Кърмила съм, кърмя и ще продължавам да го правя, докато дребната има нужда от това. На 1г4м е,но когато никакво разсейване не успява - давам без колебание. Днес например бяхме в Арена с 2 приятелки и съпругът-германец на едната и се кърмихме, когато дребната взе да става нервна и да капризничи - само ни се радваха Grinning

# 25
  • Мнения: 577
не аз не бих кърмила или поне досега не съм го правила.Срам ме е и това си е предпо1итам да се прибирам до вкъщи отколкото да ми се виждат циците.

# 26
  • Мнения: 3 116
не аз не бих кърмила или поне досега не съм го правила.Срам ме е и това си е предпо1итам да се прибирам до вкъщи отколкото да ми се виждат циците.

Че те циците не се виждат Wink Всичко е въпрос на техника   bouquet

# 27
  • Мнения: 577
Ясно ама не бих седяла на пейката и хората да ме гледат.Само като си спомня една женица как кърмеше в трамвая ме побиват тръпки. #Crazy

# 28
  • Мнения: 3 161
Цитат
Само като си спомня една женица как кърмеше в трамвая ме побиват тръпки.

Хи-хи, може и аз да съм била! Разбира се, че кърмя навън - няма да се крия в къщи, да не правя нещо срамно? Храня детето си. И в транспорта ми се е налагало - не че ми е навик - но като ревне детето и надуе главите на всички пътници, повярвай, кърменето е най-малкото, което може да ги накара да настръхнат.

И между другото, колкото повече майки се осмеляват да кърмят навън, толкова по-естествено ще става това и на никого няма да му прави впечатление - не повече, отколкото ако някоя майка извади шишето да нахрани бебето си в парка. Така че давайте смело и помнете, че освен че задоволявате нуждите на детето си, правите по-лесен и живота на други като вас!

# 29
  • Мнения: 670
Кърмя навън без всякакви притеснения!

Общи условия

Активация на акаунт