Изследване на ХОРМОНИ – 13 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 86 370
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 4 884
Ходих в лаб. и попитах дали е възможно да е станало грешка ,но ми казаха ,че не е възможно.

На мен дори в централната софийска лаборатория на "Бодимед", която е може би най-реномираната в страната, са ми казвали, че винаги има вероятност от грешки в изследванията, на теб ти твърдят, че нямало начин. Joy Не съществува читав лаборант, който да може да каже за тези изследвания, че са правилни. #Crazy Дори ние, които сме непрофесионалистки, ти го казахме от раз. На твое място, щях да бягам всячески от тази лаборатория занапред, а защо не и да пусна оплакване от тях, където трябва - все пак, именно тяхната некадърност и немарливост е причината да си получила грешни резултати и да си се набутала с една немалка сума пари. Peace

Сигурно е че никога повече няма да стъпя там. Останах много разочарована. Просто не разбирам как е възможно такова нещо.

Според мен да правиш ново обременяване с глюкоза в друга лаборатория е пълна лудост. Само по себе си, това изследване е адски вредно. Ако бях на втое място, просто щях в друга лаборатория да пусна на гладно еднократно кръвна захар и инсулин.Ако наистина инсулинът ти е 20 на гладно, то обременяването е абсолютно излишно, ти така или иначе си за строг режим, хапчета и ако можеш и спорт Peace
Благодаря ти . Така и ще направя ще пусна инсулин и кръвна захар. Би ли могла да ми препоръчаш добър ендокринолог в София. До сега не ми се е налагало и идея си нямам къде да търся

Почти всички тук ходят при Начев, приема в Майчин дом и МЦ Полимед, ако не се лъжа Peace

# 751
  • Мнения: 153
Здравейте, бих искала да помоля за коментар и на моите изследвания. Правени са на 3-ти ден от МЦ:

Prolactin       133.5       mU/l     М 44,5-375; Ж 59,3 - 619; бременни 720,8 - 8183,2   
Estradiol      256.49       pmol/l     жени-фол.ф. 40- 510.13; овул.ф. 304.61-1930; лут.ф. 132 - 1240.46; менопауза до 136; м. до 191   
FSH                8.5               mIU/ml                      жени фол.ф. 2.5-10.2; овул.ф. 3,4 - 33,4; лут.ф.1.5 - 9,1; бременни 0,0- 0,9;   менопауза 23 - 116,3; мъже 1.4 -18.0 
   
LH                7.4               mlU/ml     ж. фол.фаза 1,9-12,5 ; овул.фаза 8,7 - 76,3; лут.ф. 0,5-16,9; бременни 0,1 - 1,5; менопауза 15,9 - 54,0; мъже 1,5 - 9,3

На 39г съм с Хашимото. Цикълът ми напоследък много се скъси (последно 23 дни). От години съм с нисък прогестерон, но напоследък май никакъв го няма, а и овулацията ми вече прескача цикъл-два (не съм я засичала с тестове, но знам, че е така). На 13ти февр. съм на лекар.. да видим какво ще каже. Този цикъл ще изследвам и прогестерон.

# 752

Общи условия

Активация на акаунт