Парфюмни размисли и страсти - 199

  • 122 132
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 854
veka, сигурно имаш предвид, че си пробвала Korres Coconut Sand Eau De Cologne на другата ръка. Аз ги гледам тук онлайн и са ми любопитни. Има какви ли не комбинации и са по 12 паунда.

Zozina, снощи тествах още два Mango Candy и Apple Blossom и нито един от двата не ми хареса, но пък тук е толкова скучно по магазините, че и това е разнообразие.И двата колона са прекалено сладки за моя вкус, така че от пробваните 4 моят фаворит си остава Pure Cotton .Погледнах и цената - продават се на 17,80 евро.
veka, и на мен дамските на Korres са ми като десерти с изключение на белия чай (даже тук при нас видях Korres и си купих крема за тяло, страхотен е). Според мен трябва да се обърнем към мъжките. Аз мисля, че при мъжките ще намеря нещо подходящо, някой ветивер например.
PS В Гърция са най-изгодни като цена, но не винаги имам път натам:)
Така е, в Гърция са най-евтини.Аз оттук си купувам два душ гела на цената на един и това е 5.40 евро.От миналото лято забелязвам,че почти на всички продукти на Коrres има два на цената на един.Лошото е,че се продават само в аптеките тук,а противно на очакванията,те започнаха да затварят в сезона - независимо,че с всеки изминал ден туристите се увеличават и пика е от 01.08, когато се пълни с италианци.

# 601
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
veka, моля те опиши ми Mango Candy! Hug
Много ли е карамелен? Напомня ли на Pink Sugar Aquolina?

# 602
  • Мнения: 958
veka, това явно е тяхна промоция навсякъде. Тук също има опаковани душ гелове и шампоани  2 бр. на цената на 1 бр.  Но аз чакам нови аромати от тях и затова се зарадвах на колоните им, но все още не съм намерила къде да ги пробвам.

# 603
  • София
  • Мнения: 3 854
veka, моля те опиши ми Mango Candy! Hug
Много ли е карамелен? Напомня ли на Pink Sugar Aquolina?
Не познавам Pink Sugar Aquolina,но Манго кенди е плодово-карамелен и при мен манго няма или поне не го усещам отчетливо.Между другото точно Мангото извади трайност 20-30 минути и аз не бих го купила.
Zozina, тук има всичко на тази промоция, включително и нощни кремове, мляко за лице, всичко.

# 604
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря, veka! bouquet

# 605
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Здравейте,
много искам да намеря този парфюм

Имате ли някаква идея?
Ковачева, мисля, че съм те чела в немската тема...
Можеш ли да дадеш мнение къде  парфюмите са оригинални.
Преди време поръчах на Джил Сандер " Спорт" от един сайт, оказа се пълна измама.
Mirella_, получила си вече отговор от SL, довери й се.
Колкото до дрогериите, аз и друг път съм казвала, че им нямам никакво доверие, особено пък на Росман, но всеки сам избира откъде да купува. Иначе в момента, точно този Мъст, който си показала като наличен се продава с голямо намаление в Дъглас, и отделно в момента тече и 10% намаление на всичко, така че, ако ти понася тази версия, възползвай се  Peace Видях, че си споменала и Сантос. Щом харесваш Мust, пробвай го и него и във вариант ЕДТ и черния. Много добри мъжки парфюми от старата школа. Но пръсни първо на блотери, да не ме биеш после  Mr. Green

Според мен трябва да се обърнем към мъжките. Аз мисля, че при мъжките ще намеря нещо подходящо, някой ветивер например.


Zozina, забелязвам сходство във вкуса ни към мъжки аромати, затова с две ръце ти препоръчвам http://www.fragrantica.com/perfume/Korres/Saffron-Amber-Agarwood … ardamom-6597.html  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, много, много любим. Ако го има наличен, моля те, пиши ми на ЛС.
Другият изключително класен вариант на Корес е http://www.fragrantica.com/perfume/Korres/Premium-II-L-Eau-de-Parfum-31715.html Heart Eyes Heart Eyes За мен е фина и тютютена версия на Терре на Ермес.
Иначе и аз вчера попаднах на намаление и си взех подаръчен комплект на http://www.fragrantica.com/perfume/Korres/Blue-Sage-Lime-Fir-Wood-30578.html Heart Eyes, който също много обичам  Heart Eyes за грандиозната сума от 12 евро  Crazy Много съм доволна  bowuu

# 606
  • Мнения: 2 677
Сега вече като отида в Гърция непременно ще потърся Корес по аптеките. Навсякъде ли го има и имат ли тестери на парфюмите?

# 607
  • Варна
  • Мнения: 677
Взех розата на ERBARIO TOSCANO. Много хубава розичка свежа Heart Eyesструва си. Комплексна, свежа , нещо като по-концентрирана розова вода. Не мога в момента да се сетя на какво ми прилича, но не е на Клое. Бубс Simple Smile Някой мирисал ли е от серията цитрус и канела?
Детрон  bouquet
Цитрус и канела при мен е предимно цитрус без канела, което ме устройва чудесно.

Странна работа, при мен се усеща основно канелата, даже съм го отделила по-скоро към коледните парфюми. Явно при всеки е различно Simple Smile

Момичета, днес тествах в Дъглас един нов Ангели и Демони в ниско тумбесто шише (може би не е толкова нов), обаче много, много ирисов, ама такъв натурален ирис, какъвто много харесвам. Обаче във фрагрантика нищо ново с ирис не намирам ... идеи? 
 newsm78

# 608
  • Мнения: 35 965
Цитрусът и канелата на мен не ми харесаха /щом Атти ги харесва, нямат шанс при мен  Mr. Green/, аз също усещам канелата - дори предимно нея.
Портокаловият цвят е чист сапун за моя нос и върху моята кожа - много Атти-парфюм също
Тютюнът - днес съм с него и все още не мога да преценя дали ми харесва - един час сапун, после се събужда и някаква дървесно-тютюнева нотка; недостатъчно траен е, прибирам го за по-хладно време
Клое определно ще търся за сравнение с Розата - имах Клое преди много време и е възможно асоциацията ми да не е вярна

# 609
  • Мнения: 813
Абе вярна ти е асоциацията. След около два часа аха да завие към Клоето , но после наистина се промени. При мен изкара трайност около 4 часа, което  за такъв аромат е направо чудо. Че то по -трайно от повечето Артизани да речем Laughing Ще си остана засега само с розата  и ще се опитам да поръчам още една. Благодаря за мненията  bouquet

# 610
  • Мнения: 35 965
Розите свършиха, още тази сутрин тествах поръчка за приятелка  Whistling
Розата е най-трайна от петте, които тествах

# 611
  • Мнения: 31 184
Момичета, днес тествах в Дъглас един нов Ангели и Демони в ниско тумбесто шише (може би не е толкова нов), обаче много, много ирисов, ама такъв натурален ирис, какъвто много харесвам. Обаче във фрагрантика нищо ново с ирис не намирам ... идеи? 
 newsm78
Да, да нов е. В черно шише е, сега го промотират навсякъде. За мен не е ирисов.

# 612
  • Мнения: 958
kovatcheva, благодаря за препоръките, ще ги търся ароматите, ако попадна на нещо - ще пиша. При нас виждам предимно козметика, но не и аромати на живо, та ще се търси.

# 613
  • Варна
  • Мнения: 677
Момичета, днес тествах в Дъглас един нов Ангели и Демони в ниско тумбесто шише (може би не е толкова нов), обаче много, много ирисов, ама такъв натурален ирис, какъвто много харесвам. Обаче във фрагрантика нищо ново с ирис не намирам ... идеи? 
 newsm78
Да, да нов е. В черно шише е, сега го промотират навсякъде. За мен не е ирисов.
Денси, Има ли по-конкретно име или някакъв линк към него (интересна ми е пирамидата), намирам нещо подобно като форма, но не е той мисля (наистина е тъмно шишето):
http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Ange-ou-Demon-Le-Par … licite-29574.html

# 614
  • Мнения: 31 184
Момичета, днес тествах в Дъглас един нов Ангели и Демони в ниско тумбесто шише (може би не е толкова нов), обаче много, много ирисов, ама такъв натурален ирис, какъвто много харесвам. Обаче във фрагрантика нищо ново с ирис не намирам ... идеи? 
 newsm78
Да, да нов е. В черно шише е, сега го промотират навсякъде. За мен не е ирисов.
Денси, Има ли по-конкретно име или някакъв линк към него (интересна ми е пирамидата), намирам нещо подобно като форма, но не е той мисля (наистина е тъмно шишето):
http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Ange-ou-Demon-Le-Par … licite-29574.html

Не е той да, но е точно това, но тъмно шише. Не знам как се води, пробвах го в БЗ информативно и си отминах, защото не харесвам Ангели и Демони никакви.

Общи условия

Активация на акаунт