Бънджи гащи?

  • 1 758
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Лелее ,аз пък като видях в един магазин за 142лв и се отказах.Нямах представа че имало и за толкова.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ехеее, Марго, я търчи да вземеш на Тери, че като чета голям кеф пада...  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Татито нещо се мръщи,че трябвало да се окачва на вратата,щяла да се удря,можела да падне...дрън,дрън...пак ще опитам да го навия.Сега пък като чуе за 16 лв сигурно ще се изцепи че ще се скъсат ластиците  #Crazy

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ластика е много дебел(повече от половин сантиметър) и стегнат и едва ли едно 7-8 килограмово бебе ще може да събори касата на вратата - в нея се забива кука и бънджито се закача там.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
На нашето бънджи, пише че е от 5-тия месец, но аз слагах Ева в него от 4-тия, като и висяха краката във въздуха. Толкова се кефеше, че аз си седях на дивана и я полюшвах с едно въже от разстояние Mr. Green, а тя взе да заспива в него ooooh!
Нашето е Наuk, от тези дето са като самолетчета, но е взето от оказион на 1/2 цена. Беше като ново и все още си е, въпреки страхотната употреба.
И последно да напомня, че ако вземате бънджи, захващащо се със скоба-щипка трябва да имате издаваща се навън каса на вратата!

# 20
  • Мнения: 2 609
Нашето е от ДаНет, мнооого съм доволна, а малката още повече Wink. Сложих я някъде към 6-тия месец newsm78 май беше и я ползваме и до днес-11 кила е вече. Party

Общи условия

Активация на акаунт