Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~158

  • 44 676
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 741



                   
Резюме
Една история за трудни избори, тежки решения, преплетени житейски съдби и родители разкъсани между техните деца и техните сърца ... Гюлсерен има беден произход, докато съпругата на Джихан -  Дилара има богато семейство. Двете раждат  в една и съща болница в един и същи ден преди 15 години, но една грешка ще промени съдбите им. Имайки подобни фамилни имена, една разсеяна сестра разменя бебета и никой не забелязва. Когато истината за децата се разкрива, възникват големи проблеми между двете семейства, поради напълно различния им начин на живот и икономически статус. Въпреки това, тези събития сближават Джихан и Гюлсерен. Те имат необясними чувства един към друг, от които не могат да избягат или да игнорират.


Всеки понеделник от 20.00 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук:  

Информация за сериала можете да намерите тук:  



С участието на :





Продукция на: Endemol Türklye  
Режисьор: Altan Dönmez  
Сценарист: Yıldız Tunç  
Изп.продуцент: Özlem Yurtsever





Част от мен - Kaderimin Yazıldığı Gün от 18. 02. 2016 по БТВ финал на 04.07.2016




Резюме
Това е историята за борбата на една сурогатна майка да запази бебето си, когато чрез обрат на съдбата тя открива, че то е собственото й биологично дете. Историята става все по-сложна, когато тя се влюбва в бащата на бебето си.
Заможно семейство очаква единия от синовете им да има наследник. Когато съпругата му не може да забременее, те намират сурогатна майка в лицето на Елиф. Младото момиче има отчаяна нужда от пари и бива лесно измамено от семейството. Когато тя открива, че всъщност е биологичната майка на бебето, тя се бори, за да го вземе обратно. Нещата допълнително се усложняват от любовта, която се заражда между Елиф и Кахраман, докато могъщата фамилия отвръща на удара и отказва да върне техния наследник.


Информация за сериала можете да намерите тук:  








Видео клипове на Морски Бриз с БГ субтитри













С участието на :







Продукция на: ОЗ Turkey Medya  
Режисьор: Hakan Inan  
Сценаристи: Banu Tekcan-Devrim Yıldız Özdemir  
Изп.продуцент: Aynur Sayar
Музика: Aytekin Ataş, Erdem Doğan  






                   
Резюме
Историята на Орхан Яръмаджлъ наречен "Кехлибара".
Влюбен младеж в красивата Лейла ,принуден да напусне родината си поради пречки от страна на роднините на любимата. Емигрира в Германия ,където за да се легализира и може да работи се жени за жена ,която не обича. Тя има син, той израства с Орхан, който му дава бащина обич.
Орхан претърпява "злополука" предизвикана от брата на Лейла и е приет в болница. Там установяват ,че освен нараняванията има и рак на белите дробове.
След 20 години емиграция и самота в сърцето на Орхан се е натрупала много мъка и носталгия по близките, затова той решава да се завърне обратно в Турция.
Приет и отхвърлен, Орхан намира сили да се опълчи срещу несправедливостта и жаждата за богатство на известен род в градчето му.
Той отново среща Лейла, любовта не е изгаснала между двамата, макар че всеки по обясними причини е трябвало да промени съдбата си.
Лейла е омъжена, но нейният брак е само фиктивен, тя има син от Орхан, но той не знае това.
Интриги, убийства и любов се вплитат като маслинени дръвчета в тази история.


Всеки петък от 20.00 часа по ATV

Може да  гледате сериала онлайн тук:  

           

Информация за сериала можете да намерите тук:  



С участието на :





Продукция на: Süreç Film  
Режисьор: Yıldız Hülya Bilban  
Сценарист: Sinan Tuzcu , Ali Aydın  
Изп.продуцент: Ali Gündoğdu
Музика: Batuhan Fırat , Uğur Akyürek  






 Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите



Любов назаем - Son Bahar






Erkan Petekkaya  





Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Sessiz Fırtına"  


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”



"Beyaz Gelıncık"

“Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”

“Памуковата принцеса”



"Öyle bir geçer zaman ki"



“Скитникът -  Serseri 2003”


Игрални филми    


„Крилете на нощта“  

Крилете на нощта - Gecenin Kanatlari



Нов свят - Yeni Dünya


Yeni Dünya - Нов свят


Erkan Petekkaya -музика  







Ayça Varlıer  



"Zeytin Tepesi"




"Kalbim 4 Mevsim"



"Перла - Gümüş"


Ayça  Varlıer - музика  








Özcan Deniz    

Сериали  



Черна роза - Karagül




Юнска нощ -  Haziran gecesi  




Млечния път - Samanyolu




Имението с лозите - Asmalı konak




Изгаряща любов Ask Yakar - 2009 г.




Kader - Съдба


Игрални филми  

















Özcan Deniz - Музика


























Hatice Şendil  в



Висше общество - YÜKSEK SOSYETE




Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Черни планини - Karadağlar"




"Kurtlar Vadisi Pusu"




Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -

Гласувайте  за  Ayça Varlıer -  

Гласувайте  за  Öcan Deniz -

Гласувайте  за  Hatice Şendil -

Гласуването е възможно на всеки час!



Последна редакция: пн, 04 юли 2016, 23:21 от MAMA-AN

# 1
  • Мнения: 36 741
Добре дошли в новата тема  Hug с финалния епизод на Съдбата по БТВ.
Желая на всички прекрасно лято и само положителни емоции  Hug


# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, Hug
Благодаря за новата прекрасна тема- много стилна, богата, красива и подредена! Отвсякъде лъха любовта, с която е майсторена- така както само ти умееш! Нека са златни ръцете ти-и както казват комшиите "Ellerine Sağlık"/здраве на ръцете ти/!!!!!!
За теб- една кола с цветя -

За всички нас- нека с любов изпишем и поредната 158 тема

И да продължаваме да следим проектите на любимите актьори, а те пък дано наистина ни зарадват с нещо ново, увлекателно и зареждащо!

# 3
  • Мнения: 41 627
Ани Hug ,благодаря за поредната прекрасно оформена тема!









# 4
  • Мнения: 36 741
Бризче  Hug Злати  Hug благодаря за цветята и ласкавите думи за нашият нов дом  Hug
Нека и ние да бъдем все така заедно и да се обичаме, както нашите любимци Кахраман, Елиф, Топрак и цялата фамилия.
И да се вслушаме в думите на Кахраман....







Да тичаме към щастието, а не да бягаме от него.....
Сигурна съм, че Елиф и Кахраман заедно с децата си и днес са много щастливи и това ще продължи за винаги....

Въпреки всички недомислици на сценаристите страхотен сериал  newsm10 newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 7 044
Хелооооооооооооооооооооо,  здравейте мили романтички.  Приятна вечер и седмица.

АНИ,  благодарим за прекрасната теми в червено, цветът на любовта, на обичта, на всеотдайността,  на похотта, на интимното отдаване.
Благодарим от  все сърце.  Винаги изчерпателна, пълна с  факти, с определения, с обяснения. За това се гордеем с теб от  все сърце.

Хайде и  Парченцата и  Съдбата са вече история.
Ето - това не им  харесвам на тези турски  филмопроизводители.  Могат да ни държат 3 години на нокти, да ни пържат с нажежени  дилафи,  да ни късат  душите, ама дойде ли момента за красота и  щастие, може да ни го  покажат и в  4-5 снимчици.  Това са те - говеда.
Няма щастие, няма любов, няма романтика, няма обич, няма вечна  младост, а само снимчиците.  Хайде, стига  толкова.  Няма да ме чуят и прочетат.

# 6
  • Мнения: 7 044
Ани, ама  и ти само любовни сцени все постваш - любов,  любов и пак  любов.  Най-красивата, най-вълшебната, най-неувяхващата дума -  Л ю б о в.
Без любов  живота е мъртвило, макар, че движи се всегда.


Я сега, след като свършиха и Парченцата и  Съдбата аз пък малко да ви  поразпитам по география на сериалите.

Полонезкьой - спомняте ли си, мили момичета, кой най-напред го каза  този курорт - Галип  Тюркер.
Когато Сабиха не отиде в Германия на панаира на  книгата, а остана при  Галип - той вечерта я заведе в един ресторант и й каза: Знаеш ли, в Полонезкьой  има един  много хубав  хотел. Предлагам ти  да отидем там за събота и неделя само двамата - ще имаме време да си  говорим. В неделя  ще отидем до  вилата на  Мерве  Петек за няколко минути."  Сабиха се съгласи, отидоха и най-първите снимки бяха на  терасата на втория етаж - Галип така нежно я прегръщаше и й каза: "Никога не съм бил по-щастлив - любимата ми жена и бебчето ми. Та, там е и  жилището на  Мерве и Холоси  Петек, където ходиха.

След това - Черни пари и любов.  Елиф - нашата прекрасна Туба заведе  Енгин Акюрек  на  спортната база на  Полунезкьой.  Там стояха цял ден.

Полонеизкьой - това е огромна по площ  територия, която е  парк, увесилителен комплекс, спортен комплекс, който се намира  в  Истанбул, но е  на брега на Черно море.  Не е на Босфора.   Та...когато  започнаха да снимат  Съдбата през  2014 година, още в началото ви написах, че  къщата и имението на  Юрукхан  се намира  в  Полонезкьой.  Чак сега го казах - във финалната серия.

И още едно си спомням - филма - С Русия в  сърцето - Къванч  Татлъту - Курт  Сеит в този парк  води  един  път  Шура - Александра  Верженская на   разходка.

Може и други да има, но не съм ги гледала.

И още едно ще ви напиша - за  Бейкозката гора.
АНИ,  моля те - помогни ми. В тази гора има едно  гробище - там имаше  2  погребения и не си спомням от кои филми бяха. Освен  гробището  гората е просто  огромна - около 600 хектара.  Там из градините и алейте  ходят  да  тичат и спортуват. 
Там се намира една огромна цветна градина, цялата с холандски  лалета и през април е божествена.

В  Съдбата тази гора я даваха постоянно. Даже и сега там по пътя минават актьорите -Елиф, Кахраман, Максут,  сега  Мелек и майка й и всички останали.

В тази гора  от Парченцата там  ходят да тичат и Дилара и  Джихан.

Които са гледали  Север-Юг - в тази гора имаше убийство и снимаха една серия с полицията.

Във филма  Памуковата принцеса - Йомер Асланбаш  заведе  Джерен, за да й се обяснява в любов, ама тя какво се разсърди и му би дузпата.

И още по-важното, с което съм ви надула очите и ушите.  Там живее Еркан Петеккая.  Там е  къщата му.
  В  Бейкоз.  Този квартал е на азиатския бряг на   Босфора.
 Вече изплюх и това камъче.

Спирам, защото приличам на свекърва.

Приятна вечер и много обич. И аз ви обичам.

Последна редакция: пн, 04 юли 2016, 22:25 от sisi55

# 7
  • Мнения: 36 741


Коментари от страницата на сериала във фейсбук.....

Доброто взе превес! Светлината пречисти сърцата и умовете от всичко лошо, а любовта си проправи път в ново начало,
за да е вечна и свята, с всеотдайност и хармония. Днес повярвах,
че има приказки с щастлив край!
***
С една дума- СТРАХОТЕН heart емотикон<3 плаках от радост...
***
С една дума- СТРАХОТЕН heart емотикон<3 плаках от радост...
***
Реве ми са добрече свърши с добър край
***
Страхотен финал със страхотните Елиф и Кахраман
***
Невероятен сериал, който заслужено се гледаше от милиони хора. Браво на създателите, актьорите и актрисите за този невероятен филм
***
Уникален Финал на Уникален Сериал
***
Няма да има вече такъв филм !
***
Прекрасен филм! Най-накрая турски сериал с щастлив край!
***
Топрак..е частта зарад която любовтта победи...
***
Беше много вълнуващ. Жалко че свърши. Но се радвам за Елиф и Кахраман.
***
Прекрасен финал,много мъки и незгоди но накрая свърши чудесно.



Сиси  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 4 642


      Чудесна тема! Пълна с енергия и страст като горещ летен ден!

      Свърши и този сериал. Изпитвам тъга, когато свършва затледан от мен сериал. Все едно, че се разделям с тези хора на истина! Нищо, че този свърши съвсем откровено като приказка. "Три дни яли, пили и се веселили"...Но дисертации няма да правим. А си има и поуки и послания.

      Хареса ми заключението на Надя. Дано това изключение, което направи бТВ да излъчи целия сериал без прекъсване да стане навик. Че ето сега този Квартал на богатите трябва да си спомня какво имаше до сега. Мина година време.

      Ани, никой не е казал, че се разделяме. Ще си цитирам последното изречение, понеже сме в нова тема и не е удобно да се връщаме да го прочетем отново:  


    
Цитат
На всички благодаря за хубавата компания. Иии продължаваме с нови сериали, нови емоции, но и със старото, вече и за мен, приятелство!



    Бризче, била си към родния край на родителя ми! Тези пещери, които си ги изредила не съм ги посещавала от ученичка! Трябва да проверя за подобна екскурзия.

    Лека вечер, сладурки!

# 9
  • Мнения: 21 201
Здравейте  Simple Smile  в новата червена и любовна  Heart Eyes тема, прекрасна е Ани, newsm51 всички пишещи
я правят такава.smile3521
Приказката на Елиф и Кахраман свърши с щастлив край, Party много обичам хепи енди Heart Eyes в сериалите им, само по този начин в мен не остава чувството на зрителска неудовлетвореност.

# 10
  • Мнения: 36 741
Криси поста ми прозвуча носталгично, затова писах, че ми звучи като сбогуване....Извинявам се  Praynig

Да сериала наистина е с много поуки. Например Шюкрян през цялото време се бори за богатство, да бъде султанката на къщата...дори и в последния епизод не спря да си прави сметките, но ето, че всичко се нареди - Кахраман и Елиф се оттеглиха в родния си край и Шюкрян дори нищо да не беше правила, щеше да получи това, за което мечтаеше....Якуп застана като най-големия брат на чело на семейството, бизнеса и имението....
Е, ако Дафа беше там никога нямаше да се съгласи да отиде в едно тъпо село....
А Кахраман с такава любов говореше за родния си край....

Да видим още веднъж финала на сериала.....



╰⋟♥✿♥⋞ KYG⋞♥⋟son ⋟♥✿♥⋞╮

https://youtu.be/18gj1kZPpP4

 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 11
  • Мнения: 36 741
Здравейте  Simple Smile  в новата червена и любовна  Heart Eyes тема, прекрасна е Ани, newsm51 всички пишещи
я правят такава.
smile3521
Приказката на Елиф и Кахраман свърши с щастлив край, Party много обичам хепи енди Heart Eyes в сериалите им, само по този начин в мен не остава чувството на зрителска неудовлетвореност.

Така е Наде  newsm10 Ако не са момичетата, които пишат в темата тя няма да е нищо....Момичетата правят темата красива и интересна.
Тук е мястото да благодаря на всички пишещи и писали в темата  Hug /няма да изреждам имена, да не пропусна някое момиче/
Благодаря на преводачките Нерви  Hug Кралицата и Бризка благодарение на тези момичета още при онлайн гледането на епизодите разбирахме какво се случва.
Благодаря за клиповете на Бризка  Hug и Дилаханъм  Hug
Съдбата създаде много ценни виртуални приятелства - което за мен е най-същественото. Дори да сме били на различни мнения относно случващото се в сериала, приятелските ни отношения ще останат за винаги с нас....

Да се почерпим  Wine Glass Wine Glass



# 12
  • Мнения: 36 741
Почерпката върви с хубава песен....



♥☆Elif♥Kahraman☆♥

https://youtu.be/dzImASm3kqQ

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани Hugблагодаря ти за поредната прекрасна тема
                                                       
За теб, Ани  Hug От сърце  
                                                                                                                                                                         
Привет waveyЗлати HugБризче HugСиси HugКриси HugНаде HugЛу HugГости HugДилаханъм Hug
                                                                                     
Благодаря и на вас,момичета,за всичко споделено lovekiss
                                                                                                                       
Елиф и Кахраман ще ми липсват,но съм доволна,че краят е ЩАСТЛИВ loveuuu
                                     
                                               
                                                       
                                           
                                                 
И живели дълго и щастливо.....

# 14
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 797
Здравейте момичета
Ани
Скрит текст:
страхотна тема.....вече си знаеш, че когато ги правиш набързо стават още по хубави smile3501
голям съм карък...тази вечер исках да се прибера на време ...да видя с вас финала и да кажа аферим....но не било... ooooh! окъснях и затова ще почерпя....
Скрит текст:
Бризче радвам се, че си прекарала чудесно...в страната ни  има прекрасни кътчета не докоснати от урбанизацията и там човек се чувства освободен от стрес, проблеми...чак не му се прибира....
Благодаря за споделените емоции на всички момичета, които гледаха сериала и се надявам, че ще имаме още хубави поводи да пишем за любимите ни актьори Party
прекрасен подарък от Бризчето.... smile3525

Общи условия

Активация на акаунт