Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~158

  • 44 694
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 749





Кахраман се бръсне за Гости  Wink

# 31
  • Мнения: 36 749



♫♪♫ Kalp♥Yarası•❀•Сърдечна ♥ рана ♫♫

https://youtu.be/rVpt2IIHV0Y

# 32
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805

Кахраман се бръсне за Гости  Wink


знае си урока....при жена се ходи гладко обръснат... Joy Joy Joy Joy
Здравейте момичета
Ани,Боби Hug Hug
благодаря, за кафето, пожеланията и прекрасната музика....
БТВ ще се фукат естествено....но и сериала си беше хубав.....нищо , че Сиси сигурно ще каже друго.....няма да сравнявам Кахраман и Джихан, за да не напрягам темата, но имам мнение по въпроса... Naughty
хубав ден момичета....

# 33
  • Мнения: 36 749
Гости  Hug
тя Елиф си го харесваше и леко брадясал  Peace
Относно Парченцата още при излъчване първите епизоди писах, че сценаристите се отклониха от главната тема - разменените момичета и тръгнаха в неправилна посока да ни занимават с любовните страсти на Джихан...Нещата трябваше да се случат постепенно....А не още във втори епизод на преден план да бъде влюбването на Джихан в Гюлсерен....
В Съдбата видяхме, че Кахраман още в първи епизод забеляза жената в Елиф, но всичко стана постепенно...


Сбогом на "Част от мен"

Тази вечер в българския ефир се излъчи големият финал на
 хитовия турски сериал "Част от мен". В продължение на четири месеца и половина цяла България преживяваше заедно с героите несгодите и премеждията в живота
 на Кахраман и Елиф. От февруари досега "Част от мен" не слизаше от първото място по гледаемост у нас, задминавайки дори родните продукции. Днес обаче е време да се разделим с любимата мелодрама...
От коментарите разбираме какви чувства остави във Вас  развръзката на "Част от мен"...


# 34
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805


Сбогом на "Част от мен"

Тази вечер в българския ефир се излъчи големият финал на
 хитовия турски сериал "Част от мен". В продължение на четири месеца и половина цяла България преживяваше заедно с героите несгодите и премеждията в живота
 на Кахраман и Елиф. От февруари досега "Част от мен" не слизаше от първото място по гледаемост у нас, задминавайки дори родните продукции. Днес обаче е време да се разделим с любимата мелодрама...
От коментарите разбираме какви чувства остави във Вас  развръзката на "Част от мен"...



Ани, за мен равносметката след края на този сериал е, че "кой каквото си направи  и цяло село да се събере не може да направи...." Дафа сама начерта съдбата си и с действията си "загуби Кахраман....само "поправянето" на Къймет на края и "Сестро" към Саадет ми дойде в повече накрая.... Joy Joy Joy но както се казва всеки грешник има право на "поправка"...само Максуд остана верен на себе си... Naughty

# 35
  • Мнения: 3 116


Сбогом на "Част от мен"

Тази вечер в българския ефир се излъчи големият финал на
 хитовия турски сериал "Част от мен". В продължение на четири месеца и половина цяла България преживяваше заедно с героите несгодите и премеждията в живота
 на Кахраман и Елиф. От февруари досега "Част от мен" не слизаше от първото място по гледаемост у нас, задминавайки дори родните продукции. Днес обаче е време да се разделим с любимата мелодрама...
От коментарите разбираме какви чувства остави във Вас  развръзката на "Част от мен"...



Ани, за мен равносметката след края на този сериал е, че "кой каквото си направи  и цяло село да се събере не може да направи...." Дафа сама начерта съдбата си и с действията си "загуби Кахраман....само "поправянето" на Къймет на края и "Сестро" към Саадет ми дойде в повече накрая.... Joy Joy Joy но както се казва всеки грешник има право на "поправка"...само Максуд остана верен на себе си... Naughty
И Максуд разбра, че не може да се бори срещу фамилия Йорукхан. Предпочете затвора, вместо да стреля! На това място сценаристите малко омазаха работата!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 
Чай, кафе, усмивка, настроение!
Прохладен ден, любимо забавление!
И ето ти щастлив човек,
забравил слънчевия пек!
Желая ви прекрасен ден,
с емоции и радост оцветен!


Гости, Hug Hug Hug
и според мен, Максут "влезе в пътя"- нали призна, че Елиф и Ках никой не може да ги раздели! Направи онази "щуротия", не за да навреди на някого, а наистина за да влезе в затвора, защото сам осъзна, че постоянно ще се "изкушава" да навреди на Йорукхан и по този начин нито майка му, нито сестра му, нито жената, в която е безнадеждно влюбен ще могат да бъдат щастливи. Поне според мен, това искаха да ни покажат сценаристите. Иначе, ако не беше това замисълът, най-малкото щеше да стреля и да нарани някого, но той не го направи, а пред очите им демонстрира, че влиза в затвора, където всички Те смятат, че му е мястото. Peace
Всъщност само Дафа не схвана, че в този живот няма нищо, което да се постига с интриги, злоба, убийства и злини и че всяка подобна "победа" е обречена. Само тя не разбра какво значи да обичаш истински! Пък и нали точно затова Бегюм Кютюк се разсърди Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 11:19 от *¨*morski_briz*¨*

# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Висше общество 4 еп. - 1 фраг - BG sub

# 39
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
 
Чай, кафе, усмивка, настроение!
Прохладен ден, любимо забавление!
И ето ти щастлив човек,
забравил слънчевия пек!
Желая ви прекрасен ден,
с емоции и радост оцветен!


Гости, Hug Hug Hug
и според мен, Максут "влезе в пътя"- нали призна, че Елиф и Ках никой не може да ги раздели! Направи онази "щуротия", не за да навреди на някого, а наистина за да влезе в затвора, защото сам осъзна, че постоянно ще се "изкушава" да навреди на Йорукхан и по този начин нито майка му, нито сестра му, нито жената, в която е безнадеждно влюбен ще могат да бъдат щастливи. Поне според мен, това искаха да ни покажат сценаристите. Иначе, ако не беше това замисълът, най-малкото щеше да стреля и да нарани някого, но той не го направи, а пред очите им демонстрира, че влиза в затвора, където всички Те смятат, че му е мястото. Peace
Всъщност само Дафа не схвана, че в този живот няма нищо, което да се постига с интриги, злоба, убийства и злини и че всяка подобна "победа" е обречена. Само тя не разбра какво значи да обичаш истински! Пък и нали точно затова Бегюм Кютюк се разсърди Joy Joy Joy Joy Joy
Бризче Hug вярно е , че Максуд осъзна, че не може да раздели Елиф и Кахраман, но имаше и друг начин да наруши домашния арест, а не да заплашва с оръжие в ръка.....това имах в предвид, като написах, че остана верен на себе си.... Joy Joy Joy
а ако бяха изчистили и образа на Кютюка...е...това вече щеше да бъде върха на сладоледа....а и не можеше да стане в няколко серии като Къймет....за нея щеше да трябва трети сезон.... Naughty а Ози каза con Party

# 40
# 41
  • Мнения: 36 749
Гости  Hug Лу  Hug Бризче  Hug

На мен Дафа ми беше неприятна още кажи речи от първия епизод - когато надничаше зад пердето да види как Кахраман поставя на място семейството си, за това, че са я обидили....
Максут не ми беше неприятен до момента в който направи Елиф пленница и я раздели с дете и съпруг за 2 години, за това, че се възползва от слабостта на една майка и я манипулираше и действаше заедно с Дафа зад гърба на уж любимата жена........и следващите отвличания....От този момент не мога да го понасям и така ще бъде завинаги....
Когато беше пред вратата на Йорукханови се държа много надменно....Демек Кахраман и Якуп са нищожества, безчестници и той "честния" Максут по-добре да изгние в затвора, отколкото да се занимава с тях....



Максут обаче постъпи достойно с майка си - оневини я....И ако Зия беше чул тези думи сигурно още повече щеше да ненавижда Къймет.....за това, че е съсипала живота на неговата любима....





И накрая като маслото да бъде отгоре Максут рече.....



За мен Максут си остава най-отрицателния мъжки образ.....Дори осъзнал истината, че никой не може да раздели Елиф и Кахраман не го прави чист в моите очи....
А Сердар Йозер не е мой тип мъж и направо ми се повдига от героя му....Мисля, че С.Й. в реала е нагаждач, слагач....

# 42
  • Мнения: 36 749
 
Чай, кафе, усмивка, настроение!
Прохладен ден, любимо забавление!
И ето ти щастлив човек,
забравил слънчевия пек!
Желая ви прекрасен ден,
с емоции и радост оцветен!


Скрит текст:
Гости, Hug Hug Hug
и според мен, Максут "влезе в пътя"- нали призна, че Елиф и Ках никой не може да ги раздели! Направи онази "щуротия", не за да навреди на някого, а наистина за да влезе в затвора, защото сам осъзна, че постоянно ще се "изкушава" да навреди на Йорукхан и по този начин нито майка му, нито сестра му, нито жената, в която е безнадеждно влюбен ще могат да бъдат щастливи. Поне според мен, това искаха да ни покажат сценаристите. Иначе, ако не беше това замисълът, най-малкото щеше да стреля и да нарани някого, но той не го направи, а пред очите им демонстрира, че влиза в затвора, където всички Те смятат, че му е мястото. Peace
Всъщност само Дафа не схвана, че в този живот няма нищо, което да се постига с интриги, злоба, убийства и злини и че всяка подобна "победа" е обречена. Само тя не разбра какво значи да обичаш истински! Пък и нали точно затова Бегюм Кютюк се разсърди Joy Joy Joy Joy Joy

Много ми хареса поздрава в рими  Hug -сутринта си изпих кафето, денят е прохладен и съм заедно с вас в темата - това е любимото ми забавление, което осмисля живота ми....и се  почувствах  щастлив човек  Peace Колко малко му трябва на човек да бъде щастлив - само трябва да го осъзнае......
Бризче благодаря за фрагмана на ВО. Разбрах, че тази седмица няма да има епизод, а чак на 14.07. До тогава трябва да изгледам излъчените и преведени епизоди....

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
 
Чай, кафе, усмивка, настроение!
Прохладен ден, любимо забавление!
И ето ти щастлив човек,
забравил слънчевия пек!
Желая ви прекрасен ден,
с емоции и радост оцветен!


Скрит текст:
Гости, Hug Hug Hug
и според мен, Максут "влезе в пътя"- нали призна, че Елиф и Ках никой не може да ги раздели! Направи онази "щуротия", не за да навреди на някого, а наистина за да влезе в затвора, защото сам осъзна, че постоянно ще се "изкушава" да навреди на Йорукхан и по този начин нито майка му, нито сестра му, нито жената, в която е безнадеждно влюбен ще могат да бъдат щастливи. Поне според мен, това искаха да ни покажат сценаристите. Иначе, ако не беше това замисълът, най-малкото щеше да стреля и да нарани някого, но той не го направи, а пред очите им демонстрира, че влиза в затвора, където всички Те смятат, че му е мястото. Peace
Всъщност само Дафа не схвана, че в този живот няма нищо, което да се постига с интриги, злоба, убийства и злини и че всяка подобна "победа" е обречена. Само тя не разбра какво значи да обичаш истински! Пък и нали точно затова Бегюм Кютюк се разсърди Joy Joy Joy Joy Joy

Много ми хареса поздрава в рими  Hug -сутринта си изпих кафето, денят е прохладен и съм заедно с вас в темата - това е любимото ми забавление, което осмисля живота ми....и се  почувствах  щастлив човек  Peace Колко малко му трябва на човек да бъде щастлив - само трябва да го осъзнае......
Бризче благодаря за фрагмана на ВО. Разбрах, че тази седмица няма да има епизод, а чак на 14.07. До тогава трябва да изгледам излъчените и преведени епизоди....
хайде, че да подхващаме коментарите....иначе ще трябва да си говоря сама, като лудите Joy Joy Joy
Я да се преброим кои ще гледаме ВО.....1+1 сигурно и Лу Hug +1 дотук сметката е = 3 Joy Joy Joy голямо съм счети Wink

">#t=88[/video]

# 44
  • Мнения: 2 655
 
Чай, кафе, усмивка, настроение!
Прохладен ден, любимо забавление!
И ето ти щастлив човек,
забравил слънчевия пек!
Желая ви прекрасен ден,
с емоции и радост оцветен!


Скрит текст:
Гости, Hug Hug Hug
и според мен, Максут "влезе в пътя"- нали призна, че Елиф и Ках никой не може да ги раздели! Направи онази "щуротия", не за да навреди на някого, а наистина за да влезе в затвора, защото сам осъзна, че постоянно ще се "изкушава" да навреди на Йорукхан и по този начин нито майка му, нито сестра му, нито жената, в която е безнадеждно влюбен ще могат да бъдат щастливи. Поне според мен, това искаха да ни покажат сценаристите. Иначе, ако не беше това замисълът, най-малкото щеше да стреля и да нарани някого, но той не го направи, а пред очите им демонстрира, че влиза в затвора, където всички Те смятат, че му е мястото. Peace
Всъщност само Дафа не схвана, че в този живот няма нищо, което да се постига с интриги, злоба, убийства и злини и че всяка подобна "победа" е обречена. Само тя не разбра какво значи да обичаш истински! Пък и нали точно затова Бегюм Кютюк се разсърди Joy Joy Joy Joy Joy

Много ми хареса поздрава в рими  Hug -сутринта си изпих кафето, денят е прохладен и съм заедно с вас в темата - това е любимото ми забавление, което осмисля живота ми....и се  почувствах  щастлив човек  Peace Колко малко му трябва на човек да бъде щастлив - само трябва да го осъзнае......
Бризче благодаря за фрагмана на ВО. Разбрах, че тази седмица няма да има епизод, а чак на 14.07. До тогава трябва да изгледам излъчените и преведени епизоди....
хайде, че да подхващаме коментарите....иначе ще трябва да си говоря сама, като лудите Joy Joy Joy
Я да се преброим кои ще гледаме ВО.....1+1 сигурно и Лу Hug +1 дотук сметката е = 3 Joy Joy Joy голямо съм счети Wink

">#t=88[/video]
Гости, с вас съм. Пиша от тел

Общи условия

Активация на акаунт