Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 798
  • 761
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 84
Отдавна предложих на админите да сменят името на темата на "Адрес 4000".
Относно ЕГН-то, казвах го на една Елза от Рудозем. чистеше /уж/ от разстояние.
     важно е след това да не са ти ''изчистини'' банковите сметки Simple Smile

# 136
  • Мнения: 5
Психологията не може да обясни защо преди всички ме харесваха, а сега със същото държание и характер никой не ме харесва. Психологията не може да обясни защо след като писах желание в Руската църква, без да си променя характера няколко месеца отново привличах хората. Нито се усмихвах повече от сега, нито стойката ми беше по-различна, нито жестовете. Освен това и сега си мисля повече за хубави неща, но все нещо не се получава. Психологията не може да обясни защо в един момент и тези, които ме харесваха изведнъж се отдръпнаха и ме намразиха, без да съм направил нищо и от тогава всеки с който се запозная седи на страна от мен като от чумав. За физическите странни фантомни болки да не говоря. Но сития на гладния не вярва, нито здравия на болния, та неговите проблеми са от рода на "ще се съберем ли с Гошо?", "Двама ме свалят, кого да избера?". ССФ-ска работа. Laughing

Тя психологията е по-голяма измама от врачките - вземат ти парите за да си говорите пълни глупости, които може да си ги говориш с приятели и роднини напълно безплатно. За психиатрията да не говоря - пълнят те с отрови, които хем не помагат, хем после трудно се спират. Да не говорим за опасните странични ефекти на АД. Та така, всеки е свободен да не вярва в магии, но тогава не му е мястото в тази тема Peace Едва ли не тези които вярват се изкарват някакви тъпаци и луди. В същото време виждам че много хора ходят по врачки за глупави неща. "Ще си намеря ли работа?", "Ще ми предложи ли брак?". От такива не може хората с реални проблеми да се вредят при врачките, само им губят времето с простотии и лиготии. Ако бях на тях да ме занимават с такива глупости или нямаше да приемам или щях по 100 лева на сеанс да искам. Laughing

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 11:04 от poormansbradpitt

# 137
  • Мнения: 84
Психологията не може да обясни защо преди всички ме харесваха, а сега със същото държание и характер никой не ме харесва. Психологията не може да обясни защо след като писах желание в Руската църква, без да си променя характера няколко месеца отново привличах хората. Нито се усмихвах повече от сега, нито стойката ми беше по-различна, нито жестовете. Освен това и сега си мисля повече за хубави неща, но все нещо не се получава. Психологията не може да обясни защо в един момент и тези, които ме харесваха изведнъж се отдръпнаха и ме намразиха, без да съм направил нищо и от тогава всеки с който се запозная седи на страна от мен като от чумав.

Тя психологията е по-голяма измама от врачките - вземат ти парите за да си говорите пълни глупости, които може да си ги говориш с приятели и роднини напълно безплатно. За психиатрията да не говоря - пълнят те с отрови, които хем не помагат, хем после трудно се спират. Да не говорим за опасните странични ефекти на АД. Та така, всеки е свободен да не вярва в магии, но тогава не му е мястото в тази тема Peace Едва ли не тези които вярват се изкарват някакви тъпаци и луди.
Simple Smile младеж..аз знаеш ли колко усилия и време съм вложил докато мога да контролирам това да не ме забелязват..това си е вътрешно усещане..свива се ефирното тяло..и ставаш незабележим..върши перфектна работа при катаджии Simple Smile..гарантирано и проверено....естествено има и начин да се увеличава..и тогава всички те гледат със страхопочитание..така че използвай това което смяташ за недостатък в своя полза

# 138
  • Мнения: 358
Отдавна предложих на админите да сменят името на темата на "Адрес 4000".
Относно ЕГН-то, казвах го на една Елза от Рудозем. чистеше /уж/ от разстояние.
     важно е след това да не са ти ''изчистини'' банковите сметки Simple Smile
Не бяха. Препоръча ми я един млад доктор кардиохирург. Данък акъл плащат всички. Joy

# 139
  • Мнения: 84
Отдавна предложих на админите да сменят името на темата на "Адрес 4000".
Относно ЕГН-то, казвах го на една Елза от Рудозем. чистеше /уж/ от разстояние.
     важно е след това да не са ти ''изчистини'' банковите сметки Simple Smile
Не бяха. Препоръча ми я един млад доктор кардиохирург. Данък акъл плащат всички. Joy
мдааа..като се знам какъв съм инжинер..как да ида на лекар Simple Smile)..sen tropko e prawнужна е само датата на раждане..и то не на всеки ясновидец

# 140
  • Мнения: 5
Аз мисля, че и да познават врачките, до гуша им е дошло от простотиите като "Как ще се развият нещата с Пешо?", "Ще си купя ли нова кола?", "Ще си намеря ли нова работа?" Joy  Та хайде вместо да ходите с въпроси от този тип да отстъпите мястото си на опашките за жената с болното дете, или за тази, която не може да зачене? Или за младежа, гаснещ от магия, с идеалните клинични изследвания, но слабеещ въпреки че яде по много (вече съм 59 кила на ръст 183...) и който от години няма и 1 приятел, за любов да не говорим?! Кой е по-нуждаещ се? Време е някой да каже истината, въпреки че и Сенко многократно е намеквал, че се търсят магове за глупости. Wink

От такива хора с дребни, бели кахъри и занимаващи ги със злободневни неща врачките и поповете не може да се съсредоточат да помагат на тези които наистина имат нужда от тях - хора с мистериозни заболявания, други болни, с общ невървеж, със заключен късмет, самотници, които не могат да намерят любов и приятели никъде, хора, които не могат да имат деца или правят купища аборти и т.н. Понеже са много нашумяли и от всеки такъв с бели кахъри си губят от енергията, затова все по-малко дарба им остава за наистина сериозните случаи. Naughty

Та за липсата на познаване според мен е виновна и публиката, която гледа на врачките като на забавление и им губи времето с глупости. Дори и в Руската църква виждам хора да пишат желания за апартаменти, коли и нова работа, това да не е Тото!? Някак си е доста глуповато и повърхностно да молиш Висшите сили за тези неща, къде са ценностите на тези хора? И после тук се реве, че никоя не им познала, ами за такива простотии врачките мразят да гледат! Такива хора сами си създават проблеми от нищото, а всъщност имат много повече от болните, безлюбовните, безкъсметните и бездетните които също пишем желания там.

Пак си взех поредните идеални лабораторни резултати между другото, въпреки, че всички симптоми са на лице. Разорих се да давам пари за лаборатории като всичко е наред, според мен ако нещо не се хваща при сто пъти изследвания и в различни лаборатории заключението е, че е от енергиен характер. Peace И въобще не съм от самонавиващите се - и в добро настроение да съм, околните изобщо виждат през мен и попивам негативната енергия като гъба. Тези дни ще приложа ключовете, които Сенко беше така добър да сподели напълно безплатно с форума. С това приключвам участието си във форума и всякакви форуми, защото сития на гладния не вярва. Peace

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 11:31 от poormansbradpitt

# 141
  • Мнения: 620
poormansbradpitt: Като гледам май ще трябва да пусна и някой от останалите. При теб от тези, които съм пуснал реално виждам възможност за приложение на 2-3 от тях. Аилха - да разбие кръга и евентуално да премахне поне отчасти негативите. Ронхну - допълнително да отслаби вредните влияния, макар че тя не може да ги премахне изцяло. Другата е Тохну - да отрежеш евентуалните връзки с негативни носители ако е от предметна магия. Не знам колко ще подейства ТОЛАХН, но може би именно тя ти трябва. Все пак макар тя да е свързана със силите на милосърдието и справедливостта най-често се ползва когато нямаш никакво време за други защити. Точно с нея единствения път, в който я ползвах усетих резултат на 5-тата секунда. Не знам обаче колко е бил траен. Има и друга АЕТРОИН, която се използва за възстановяване на законите на текущата реалност и затваряне на всякакви портали на мястото на което е приложена.
Все пак Аилха е доста опасна руна за експериментиране, така че ти препоръчвам да опиташ много точно да формулираш намерението си преди самото и активиране.

# 142
  • София
  • Мнения: 22 786
Казах преди дни, че става интересно!  Laughing
Съставителите на приказките от "Хиляда и една нощ" .....трици да ядат!  Peace

# 143
  • Мнения: 29
poormansbradpitt: Като гледам май ще трябва да пусна и някой от останалите. При теб от тези, които съм пуснал реално виждам възможност за приложение на 2-3 от тях. Аилха - да разбие кръга и евентуално да премахне поне отчасти негативите. Ронхну - допълнително да отслаби вредните влияния, макар че тя не може да ги премахне изцяло. Другата е Тохну - да отрежеш евентуалните връзки с негативни носители ако е от предметна магия. Не знам колко ще подейства ТОЛАХН, но може би именно тя ти трябва. Все пак макар тя да е свързана със силите на милосърдието и справедливостта най-често се ползва когато нямаш никакво време за други защити. Точно с нея единствения път, в който я ползвах усетих резултат на 5-тата секунда. Не знам обаче колко е бил траен. Има и друга АЕТРОИН, която се използва за възстановяване на законите на текущата реалност и затваряне на всякакви портали на мястото на което е приложена.
Все пак Аилха е доста опасна руна за експериментиране, така че ти препоръчвам да опиташ много точно да формулираш намерението си преди самото и активиране.
Не че ми е работа, но вие след като толкова разбирате от разваляния и други подобни ритуали, защо сте ходили на ясновидки. Да не ходите  на така модерните напоследък курсове за магове.Ако сега помогнете на момчето то ще трябва направо офис да отваряте, защото бая народ клиенти ще имате от тук.

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 14:01 от тео миг

# 144
  • Мнения: 822
poormansbradpitt: Като гледам май ще трябва да пусна и някой от останалите. При теб от тези, които съм пуснал реално виждам възможност за приложение на 2-3 от тях. Аилха - да разбие кръга и евентуално да премахне поне отчасти негативите. Ронхну - допълнително да отслаби вредните влияния, макар че тя не може да ги премахне изцяло. Другата е Тохну - да отрежеш евентуалните връзки с негативни носители ако е от предметна магия. Не знам колко ще подейства ТОЛАХН, но може би именно тя ти трябва. Все пак макар тя да е свързана със силите на милосърдието и справедливостта най-често се ползва когато нямаш никакво време за други защити. Точно с нея единствения път, в който я ползвах усетих резултат на 5-тата секунда. Не знам обаче колко е бил траен. Има и друга АЕТРОИН, която се използва за възстановяване на законите на текущата реалност и затваряне на всякакви портали на мястото на което е приложена.
Все пак Аилха е доста опасна руна за експериментиране, така че ти препоръчвам да опиташ много точно да формулираш намерението си преди самото и активиране.
Не че ми е работа, но вие след като толкова разбирате от разваляния и други подобни ритуали, защо сте ходили на ясновидки. Да не ходите  на така модерните напоследък курсове за магове.Ако сега помогнете на момчето то ще трябва направо офис да отваряте, защото бая народ клиенти ще имате от тук.
Много глупости съм прочела тук относно магии и съм решила да ви пиша, как да се изчиствате с хипноз в домашни условия!  Peace Седнете по-удобно и започвайте да казвате, че вие сте щастлива, спокойна, че клепачите ви тежат и ще изпаднете в състояние на хипноза....Толкова са глупави постове са изписани за магии тук, сякаш казваш заклинание, правиш еди какво си и се получава! Това го правят ЕДИНИЦИ хора, както и гадателите са ЕДИНИЦИ! Що за дивотии се пишат в този форум, а всъщност целта му да споделяме мненията относно ясновидците и да открием, кой наистина има дарба и може да ни предскаже бъдещите събития в живота, за да сме уж по-спокойни, че еди-какво си ще стане, а еди какво няма да се получи!

# 145
  • Мнения: 620
Ирина: Познавам хора, които биха спрели да се занимават и да обясняват неща от тоя сорт след 2-3 подобни мнения, ако не те отрежат още на 1-вото такова. Именно хора, като теб са причина много хора да си мислят че се иска особена дарба за тези работи. Истината е че се иска практика и постоянство за развиването на силите, които всеки човек има, но по една или друга причина малко от хората се стремят да се развият и да напреднат в тези неща. Повечето предпочитат измамното самозалъгване че не могат да го направят и си търсят причини в мнения като твоето да се откажат след 1-2 опита. Или са намерили това, което са искали (или са мислели че искат) в дадения момент и спират дотам. Има по форумите теми от рода "защо магиите ми не действат" в които се обясняват някой неща какво и как. Другата главна спирачка е страха. Страх да опиташ, страх да се провалиш в опита, страх какво ще стане ако успееш. М/у другото именно тинейджърите след подобни опити по една или друга причина могат да докарат проблеми които да се пренесат в бъдещето на засегнатия и да объркат живота му.
А твоята любима хипнозА също може както да излекува и освободи някой, така и да го закопае за години напред. Като искаш много ясновидска дарба пробвай с Иханту, ако ти стиска разбира се. Ако се получи опита и получиш дара на ясновидството ще разбереш каква тежест може да бъде на собствен гръб.
Колкото до курсовете за магия - зависи кой и как ги води - може много да се напредне, особено при постоянство на курсиста в правенето на упражненията, или да си останеш на същото ниво и най-често да виниш другите за неуспехите си след тях.

# 146
  • Мнения: X
Тази тема съвсем се изроди вече  #Cussing out

poormansbradpitt, чета и не вярвам какви глупости пишеш. Въпросът "ще си намеря ли работа" бил маловажен и незначим, ти добре ли си? Човешката болка и страдание не може да се сравнява! Как може да имаш такова детско мислене.. Всеки преживява нещастията по различен начин, дали е раздяла или неуспех в работата, няма абсолютно никакво значение. Има хора - преживяват куп нещастия, катастрофи, болести, какво ли не, но не падат духом. Други - една "незначителна" /за теб/ раздяла може да преобърне живота им и да страдат не по-малко от "жената с болното дете" или "младежа гаснещ от магия" както ти се изрази. Като те гледам как гаснеш, почти ми дожалява...
Постоянно правиш някакъв паралел какъв си бил преди и какъв си сега, само че това "преди" е било като си бил на 13 години, нужно ли е да се обяснява колко е абсурдно да се правят подобни сравнения. При теб проблема е ясен на всички - приел си ролята на жертва в живота, все някой друг ти е виновен за нещата, все другите не те забелязват и не ти обръщат внимание, все твоите проблеми са най-важни и сериозни. Защо не се опиташ поне малко да приемеш чуждото мнение и да се замислиш, тук поне хората имат опит в обикалянето по баячки и на всички ни е ясно, че нямаш магия, по-скоро сам си я правиш с тоя пагубен начин на мислене и фиксиране върху нея. Не си търси външна причина за здравословните проблеми и не си измисляй такива. От стрес, напрежение и самовнушение човек може да си докара всякакви болести, включително и малкото ти килограми.
Не знам защо си правя труда да пиша като знам, че няма никакъв смисъл, но толкова глупости изчетох последните страници, че се изнервих вече.


Едит-вам, за да не е спам: тези дни се сбъдна предсказание на Елвира - беше предрекла раздяла на близка приятелка, е, разделиха се. Дали е познала, дали е налучкала случайно, не зная.. не искам да излезе като реклама, аз самата не съм й като че ли голяма фенка, но реших все пак да споделя.

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 16:13 от Анонимен

# 147
  • Мнения: 10 210
Относно времето за случване на събитие, посочено от гадател - не ми се е случвало да ми дадат точна информация, може би с едно незначително изключение. За време на бъдещо събитие съм успявала да разбера само чрез астрология и то не в 100% от случаите.

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 20:15 от soul81

# 148
  • София
  • Мнения: 940
Моля Ви момичета и момчета да се придържате към темата.

# 149
  • Мнения: 10 705
Моля Тати да разчисти спама, че нещо много стана !

По темата : Някой чувал ли е ясновидци които живеели до Албена ? Интересувам се дали някой е чувал нещо за ясновидка в района на Балчик ? Ако имате информация моля споделете.

Общи условия

Активация на акаунт