Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 862
  • 761
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 29
Здравейте,току-що се регистрирах.Изчетох почти цялата тема,но така и не разбрах има ли в Пловдив свястна гледачка или не.Моля ви, дайте някакви мнения
Аз при тези, които съм ходила (цитирала съм имена назад във форума) в Пловдив и извън Пловдив не съм останала очарована  общи приказки тук там с някое налучкване.Не твърдя , че съм ходила при всички.Аз вече не вярвам, че има такива все щеше да се чуе.От доста време не съм ходила , защото не ми се дават пари за общи приказки, които важат за 80- 90 процента от хората.Пък и много се изтарикатиха с тези магии масово всички сме омагьосани.Все пак ако някой намери някоя познаваща нека  пише. То като посетим някоя и като ни каже няколко общи приказки за миналото и ни предскаже хубаво бъдеще ни се ще да вярваме , че познава но като мине време и бляскавото бъдеще не идва разбираме , че не познават.

# 421
  • Мнения: 305
Здравейте,току-що се регистрирах.Изчетох почти цялата тема,но така и не разбрах има ли в Пловдив свястна гледачка или не.Моля ви, дайте някакви мнения
Аз при тези, които съм ходила (цитирала съм имена назад във форума) в Пловдив и извън Пловдив не съм останала очарована  общи приказки тук там с някое налучкване.Не твърдя , че съм ходила при всички.Аз вече не вярвам, че има такива все щеше да се чуе.От доста време не съм ходила , защото не ми се дават пари за общи приказки, които важат за 80- 90 процента от хората.Пък и много се изтарикатиха с тези магии масово всички сме омагьосани.Все пак ако някой намери някоя познаваща нека  пише. То като посетим някоя и като ни каже няколко общи приказки за миналото и ни предскаже хубаво бъдеще ни се ще да вярваме , че познава но като мине време и бляскавото бъдеще не идва разбираме , че не познават.
тео миг, бихте ли споделили кои от Пловдив сте посетили?

# 422
  • Мнения: 282
Може ли да ми кажете гледачка, която вижда миналото? Интересува ме миналото, обстоятелствата около смъртта и поведението на починал вече човек.
Аз съм от София.
 

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 10:08 от shusholinkova

# 423
  • Мнения: 822
Бихте ли споделили нещо за Карина на тел. 0892330850. Обадете й се и споделете дали ви е познала! Дайте да се помагаме тук като споделяме мненията си! Гадаела ми е по тел. безплатно!

# 424
  • Мнения: 662
Бихте ли споделили нещо за Карина на тел. 0892330850. Обадете й се и споделете дали ви е познала! Дайте да се помагаме тук като споделяме мненията си! Гадаела ми е по тел. безплатно!
Това звучи много добре,но аз нещо не вярвам на такива безплатни сеанси.Ще пробвам все пак и ще споделя bouquetБлагодаря ,че сподели!

# 425
  • Мнения: 2
Здравейте,току-що се регистрирах.Изчетох почти цялата тема,но така и не разбрах има ли в Пловдив свястна гледачка или не.Моля ви, дайте някакви мнения
Аз при тези, които съм ходила (цитирала съм имена назад във форума) в Пловдив и извън Пловдив не съм останала очарована  общи приказки тук там с някое налучкване.Не твърдя , че съм ходила при всички.Аз вече не вярвам, че има такива все щеше да се чуе.От доста време не съм ходила , защото не ми се дават пари за общи приказки, които важат за 80- 90 процента от хората.Пък и много се изтарикатиха с тези магии масово всички сме омагьосани.Все пак ако някой намери някоя познаваща нека  пише. То като посетим някоя и като ни каже няколко общи приказки за миналото и ни предскаже хубаво бъдеще ни се ще да вярваме , че познава но като мине време и бляскавото бъдеще не идва разбираме , че не познават.
тео миг, бихте ли споделили кои от Пловдив сте посетили?
И аз те моля да споделиш за тези от Пловдив,поне да знаем къде да ходим и къде-не.

# 426
  • Мнения: X
На мен една Весна ми казваше по телефона че още ноември миналата година съм щяла да намеря, работа и да се върна , в предишната където бях 2 седмици и нищо не се случи ама нищо, звучи много мило по телефона, както и останалите като нея  bouquet

# 427
  • Мнения: 29
Здравейте,току-що се регистрирах.Изчетох почти цялата тема,но така и не разбрах има ли в Пловдив свястна гледачка или не.Моля ви, дайте някакви мнения
Аз при тези, които съм ходила (цитирала съм имена назад във форума) в Пловдив и извън Пловдив не съм останала очарована  общи приказки тук там с някое налучкване.Не твърдя , че съм ходила при всички.Аз вече не вярвам, че има такива все щеше да се чуе.От доста време не съм ходила , защото не ми се дават пари за общи приказки, които важат за 80- 90 процента от хората.Пък и много се изтарикатиха с тези магии масово всички сме омагьосани.Все пак ако някой намери някоя познаваща нека  пише. То като посетим някоя и като ни каже няколко общи приказки за миналото и ни предскаже хубаво бъдеще ни се ще да вярваме , че познава но като мине време и бляскавото бъдеще не идва разбираме , че не познават.
тео миг, бихте ли споделили кои от Пловдив сте посетили?
И аз те моля да споделиш за тези от Пловдив,поне да знаем къде да ходим и къде-не.
Назад съм раказвала.То не казвам да не се ходи при тези , но аз лично не съм останала очарована.Ако е за забавление и губене на време стават, но за серьозни неща не поне при мен.Това са : Веселина Здравчева,Весито Смирненски, Рени Четвъртък пазара,една Мария, баба Дана в Тракия, Вергиния Мицева, една жена в един офис в уличките срещу Сточна гара, Маргарита до Света Петка.Може и някой да съм пропуснала.Общи приказки тук таме някакво налучване валидно за повечето хора и това е.Пак казвам поне при мен.Моята представа за ясновидец е съвсем различна като вземе да говори да ти се подкосят краката да говори ясно точно и конкретно и предсказанията за бъдещето да се сбъдват не ама може така или може иначе.То това го знаем и без да ходим при тях. Или от теб зависи.Повечето се явяват повече психолози отколкото ясновидци.То по този начин и всички можем да гадаем.Това е от мен не съм срещнала ясновидеца , който мога да препоръчам и да кажа :" Той е човека".Ако някой го е намерил нека сподели.

# 428
  • Мнения: 18
В 31 теми явно не намерихме нито една, която наистина да прогнозира конкретика за бъдещето уви Sad

Последната, при която ходих и започвам да се замислям над думите и, ми кяаза " При теб няма конкретна програма и от теб зависи какво решение ще вземеш и избереш пътя си"........може би наистина няма фиксирана съдба....

# 429
  • Мнения: 919
Естествено, че няма фиксирана съдба. Какво се случва зависи от нашите решения. Ако отидете при ясновидка, тя в най-добрия случай може да ви каже какво ще ви се случи, ако продължавате да вървите по пътя, по който вървите в момента. Ако го промените, или промените нагласата към нещата, то и бъдещето ви ще се промени.

Друг е въпросът, че доста хора просто си изкарват хляба като спекулират с проблемите или суеверията.

# 430
  • Мнения: 822
В 31 теми явно не намерихме нито една, която наистина да прогнозира конкретика за бъдещето уви Sad

Последната, при която ходих и започвам да се замислям над думите и, ми кяаза " При теб няма конкретна програма и от теб зависи какво решение ще вземеш и избереш пътя си"........може би наистина няма фиксирана съдба....
Ако от нас зависи какво ще ни се случи, то те трябва да познаят пак, какво ще предприемаме ние, какви решения ще взимаме...нали са врачки! Ще ми каже - Ти, ще го търсиш, но той е с друга жена, а после ще се върне при теб и ти ще му простиш - тоест ще познава моите решения, какво ще предприема, какво от това ще стане...

# 431
  • Мнения: X
Всеки сам определя съдбата си  Whistling

# 432
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 337
Цитат
Ако от нас зависи какво ще ни се случи, то те трябва да познаят пак, какво ще предприемаме ние, какви решения ще взимаме...нали са врачки! Ще ми каже - Ти, ще го търсиш, но той е с друга жена, а после ще се върне при теб и ти ще му простиш - тоест ще познава моите решения, какво ще предприема, какво от това ще стане...
Цитирай   • Харесва ми

Абсолютно точно казано!!! Hug

# 433
  • Мнения: 919
Пожелавам Ви успех в търсенето на "Врачката"!  Grinning

# 434
  • Мнения: 822
Цитат
Ако от нас зависи какво ще ни се случи, то те трябва да познаят пак, какво ще предприемаме ние, какви решения ще взимаме...нали са врачки! Ще ми каже - Ти, ще го търсиш, но той е с друга жена, а после ще се върне при теб и ти ще му простиш - тоест ще познава моите решения, какво ще предприема, какво от това ще стане...
Цитирай   • Харесва ми

Абсолютно точно казано!!! Hug

Благодаря ти! Иначе закакво тогава ни взимат парите? Ако не знаят, какво ще предприемем и какво ще стане, да не се пишат за врачки!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт