Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 658
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Защото като похвалиш някого, тук има потребители, които обвиняват всеки в реклама. Wink Та и да си честен и реален доволен клиент, каква е ползата да споделиш ако ще те нападнат с обвинения и подигравки? Че чак и обвинявате, че хората спрели да пишат добри впечатления. Ами като виждат какво става в темите и че доволните са виновни по презумция и смятани за роднини или самите врачки, защо да споделят?

Аз например преди малко се върнах от една врачка, която ми скри шапката, но няма да й кажа името, защото знам какво ще последва.

Споделям единствено защото методът й на гадаене е най-странното и смешно нещо, което съм виждал, но ми позна всичко за миналото и настоящето. За бъдещето ще видим. Та тя гадае на йоркширски териер. Joy

Притежава въпросната порода куче и преди да започне да гадае го вика в стаята и го слага в скута си и започва да говори. Според нея животните са по-близо до боговете и природата и ми каза, че чрез емоционалната й връзка с кученцето започва да усеща доста неща, които "й се дават". Според нея има определени породи кучета, които се свързват повече с ангелите и другите светове и йоркитата били сред тях. Също така каза, че определени породи пазели къщата от зли енергии - спомена йоркширски териери, болонки, уестита и някои други, които вече забравих. Така ме запали, че съвсем сериозно се замислих дали да си купя някоя от тези породи, а ги смятах за просто джобни кучета без реална полза за дома. Simple Smile

Щях да се попикая от смях като видях тази сценка и като започнах да се замислям дали да си тръгна започна да ми говори за неща, които и родителите и най-близките ми приятели не знаят за мен... става въпрос за най-съкровени неща, които знам само аз и Бог. Надявам се да е познала и за бъдещето! Координати и имена не давам, защото ще се счете като реклама, сърдете се не на мен, а на форумната полиция. Wink

Последна редакция: ср, 06 юли 2016, 11:56 от miсhael_bel

# 16
  • Мнения: 84
Защото като похвалиш някого, тук има потребители, които обвиняват всеки в реклама. Wink Та и да си честен и реален доволен клиент, каква е ползата да споделиш ако ще те нападнат с обвинения и подигравки? Че чак и обвинявате, че хората спрели да пишат добри впечатления. Ами като виждат какво става в темите и че доволните са виновни по презумция и смятани за роднини или самите врачки, защо да споделят?

Аз например преди малко се върнах от една врачка, която ми скри шапката, но няма да й кажа името, защото знам какво ще последва.

Споделям единствено защото методът й на гадаене е най-странното и смешно нещо, което съм виждал, но ми позна всичко за миналото и настоящето. За бъдещето ще видим. Та тя гадае на йоркширски териер. Joy

Притежава въпросната порода куче и преди да започне да гадае го вика в стаята и го слага в скута си и започва да говори. Според нея животните са по-близо до боговете и природата и ми каза, че чрез емоционалната й връзка с кученцето започва да усеща доста неща, които "й се дават". Според нея има определени породи кучета, които се свързват повече с ангелите и другите светове и йоркитата били сред тях. Също така каза, че определени породи пазели къщата от зли енергии - спомена йоркширски териери, болонки, уестита и някои други, които вече забравих. Така ме запали, че съвсем сериозно се замислих дали да си купя някоя от тези породи, а ги смятах за просто джобни кучета без реална полза за дома. Simple Smile

Щях да се попикая от смях като видях тази сценка и като започнах да се замислям дали да си тръгна започна да ми говори за неща, които и родителите и най-близките ми приятели не знаят за мен... става въпрос за най-съкровени неща, които знам само аз и Бог. Надявам се да е познала и за бъдещето! Координати и имена не давам, защото ще се счете като реклама, сърдете се не на мен, а на форумната полиция. Wink
Simple Smile)) вземи си котка ако разчиташ на помощ срещу низш дух..но само една..кучетата не вършат работа поне за това..

# 17
  • Мнения: 67
Котките не са ли атрибут на вещиците? Laughing

# 18
  • Мнения: 84
Котките не са ли атрибут на вещиците? Laughing
а според теб какво са всички тези ''ясновидки''Simple Smile)..не му е тук мястото да ти обяснявам природата на котката..всъщност вещица,вещер идва от вещ,учен човек..и това е титла която трява да се носи с гордост..

# 19
  • Мнения: 55
Аз заради това попитах как се прави това със свещите. Не съм тръгнала да го правя защото не знам . Беше ми интересно някои специалист да разкаже. А за потребителя с гледечката дето му скрила шапката и гледала с кучето / йоркшир/ . Вече разказа в темата с магиите . Ако имаш да даваш координати давай ако не поне не се хвали. Аз имам и куче / дребна порода чихуа хуа / и голяма котка . Е не съм вещерка още търся точният човек с прогнозите ....

# 20
  • Мнения: X
За дамите,които ме питаха за координати на Мария Пенчева,леко съм и объркала телефонния номер.

0897 97 79 40

Няколко пъти и звънях,но все е изключен-възможно е да е на почивка някъде.


По-горният пост-аз намерих една много добра ясновидка,но няма да ви кажа,дори не искам да го коментирам.Не мисля,че за това сме тук.

# 21
  • Мнения: 374
Наистина коментирайте какво ви се случва с врачките.Аз самата не съм ходила от доста време и обмислям да си избера някоя скоро.На някой нещо да му се сбъдна? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 822
Това много ме обижда, когато пишеш за някого и те обвиняват в реклама! Аз скоро не съм ходила да гадая! Питам за Жана /живее в Монтана/, която се занимава с восъколеене, гадаене и пътува много - по София, Бургас, Видин и други градове при клиенти, се договаря с тях да дойде в техния град за ден-два! Никой не пише дали тя познава! Скоро съм я видяла и съм взела от нея визитната й картичка! Жената е възрастна! Не ми се дават пари на вятъра! Знае ли някой дали познава?

# 23
  • Мнения: 358
Преди години ходих при един  сив маг Емил заради здравословен проблем. Та той размахваше едни пръчки над главата ми, после уж вземаше миомата и я хвърляше на кучето да я яде. Сега разбирам, че важна роля в моя живот е изиграло ку-че-то.   Само дето тя/миомата/ взе да расте. Обяснението било просто, щото не съм вярвала. Ба - по 20 кинта на сеанс и то преди поне 10 години.....

# 24
  • Мнения: 34
Незнам но моят опит с тези две ясновидки ме опари жестоко. #2gunfireИ,най лошото е че си позволиха да ме заплашват със смърт.Аз вярвам че негативна енергия вреди на човек и дефакто няма такова нещо като магии.

# 25
  • Мнения: 620
Pollina 69 : Да речем че някой ти каже как става чистенето със свещите. Ще седнеш ли да го направиш или ще има измъкванията ама аз само за информация питам или много сложно изглежда или някое от 10-ките които се предлагат в подобни случаи Grinning.

# 26
  • Мнения: 822
Писала съм на Ходжа Беркант, как може да стане при него ясновидство! Много съм учудена от отговора, който дава офисът му! Пишат, че трябва да им изпратя част от  личната си карта без ЕГН, снимките в цял ръст и такива дето добре се виждат очите, тоест отблизо /снимките да са от няколко месеци или дни давност/, изпратили декларация за позволение да работят с личните ти данни! Искат град, държава на раждане, година, месец, дата.....Настръхна ми косата! Можеш ли да изпращаш снимките, ксерокс от част на личната карта, снимка да се видят очите.....Имаш ли вяра на някого? Може да станат заплахи, изнудване за пари - един вид, ако не изпратиш еди колкоз пари ще ти навлека смъртна болест...имам всичко за това! Имате ли коментари?

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте,в предишните теми бях писал на някои по пощите дето можеш да зададеш по 1 въпрос и отговарят безплатно,и получавам 3 различни отговора: сирма-към края на годината,стеф2009-след 4 години,джилияна1993-писа ми в женски род,нищо че и дадох мъжкото ми име,и каза че трябва ритуал и муска с резултат до 8 дена,елвира-на нея и писах преди 2 месеца някъде и ми написа че скоро не се очертава.
Отделно миналата година пратих sms на magicbul и там ми дадоха срок 9 месеца,но дося нищо.Даже тая година пак пратих sms и ми казаха след юни месец,но съмнявам се да стане.

# 28
  • Мнения: 822
Здравейте,в предишните теми бях писал на някои по пощите дето можеш да зададеш по 1 въпрос и отговарят безплатно,и получавам 3 различни отговора: сирма-към края на годината,стеф2009-след 4 години,джилияна1993-писа ми в женски род,нищо че и дадох мъжкото ми име,и каза че трябва ритуал и муска с резултат до 8 дена,елвира-на нея и писах преди 2 месеца някъде и ми написа че скоро не се очертава.
Отделно миналата година пратих sms на magicbul и там ми дадоха срок 9 месеца,но дося нищо.Даже тая година пак пратих sms и ми казаха след юни месец,но съмнявам се да стане.
Сирма е мошеничка! Аз съм се обръщала към нея! Това, което ми е казала, не се е сбъднало до днес! И в предишните теми някоя от вас е написала, че тя не е никаква Сирма, а една циганка с друго име! Джиляна е лъжец и случаен човек в „бранша“. Няма никакви способности, освен да лъже!

# 29
  • Мнения: 55
Pollina 69 : Да речем че някой ти каже как става чистенето със свещите. Ще седнеш ли да го направиш или ще има измъкванията ама аз само за информация питам или много сложно изглежда или някое от 10-ките които се предлагат в подобни случаи Grinning.
Ами Senko Tron ако е по силите ми защо да не го направя.Както вече споменах на мен не ми е ясен механизма на това аз само чета кои какво е написал и затова попитах. А както виждам ти си много спец в тази материя , публикуваш доста интересни неща . Ако си спомняш и си прегледаш пощата  бях ти писала на лични с едно питане . Ти ме прати в един английски сайт .Но тъй кото ми беше трудно с езика не го погледнах.Не мисли ,че само от любопитство питам. Мисля си ,че ти си много навътре в тази материя и се чудя просто от любопитство би ли започнал да помагаш открито на хората не само с писания.

Общи условия

Активация на акаунт