Ясновидци/врачки - тема 31

  • 194 290
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 42
В анкетата по степента на познаваемост води Емилия 0889 46 16 35! Не пише къде живее! Ходил ли скоро някой при нея? На какво гадае?   

Това Емилия от Пиротска ли

# 196
  • Мнения: X

Благодаря,
значи няма смисъл да давам тези пари, аз така се притесних и се бях засилила да ги дам....

Тя по принцип на всички казва, че имат магия. Аз като ходих преди мен имаше опашка от 3 жени и 3те си бяха платили за разваляне. Мен също доста ме убеждаваше, че имам магия и трябва да се чисти, но не се вързах. Няколко дни след това бях ходила при една жена да ми лее восък - каза че нямам никакви магии правени  Simple Smile Но като изключим тези неща, като цяло съм доволна от Мария, около 50% познаваемост за бъдеще има при мен, за минало 100%

# 197
  • Мнения: 25
Здравейте,някой да каже мнение за Цеца от Надежда-София.

# 198
  • Мнения: 10 174
Здравейте,някой да каже мнение за Цеца от Надежда-София.

При мен тя има най-голяма познаваемост от всички, при които съм била, дава ми най-много информация. Но за срокове не може да се разчита (както и при всички други). За нещо, което ми каза, че няма да се случи скоро след гледането, уж "чак след месец-два", случи се след 2 години и половина! Аз го бях отписала.

# 199
  • Мнения: 822
Сега чета в руски форум, че много хора са се опитвали да се научат, какво означава всяка карта Таро, Руна и учили са фигурки на кафе...., заучавали, какво означава тази карта или друга, какво означава всяка комбинацията на карти...И когато са научили всичко абсолютно, са били доста разочаровани, че нищо не са отгатвали, не се е получавало да гадаят, не са познавали и пишат категорично, че за това е нужна дарба и човек я притежава от самото раждане...Просто картите не се нареждат така та да познаеш нещо на човека и говориш, каквото виждаш - лъжи! Другите пишат, че са научавали години наред заклинания, процедури за изчистване на негативи, леене на куршума, восъколеене....ходили са на такива курсове...Но не е имало от това никакъв резултат, освен в главата им много знания, как се прави този и онзи ритуал! Хората изрично пишат, че това е ДАРБА и я имаш от самото раждане!

# 200
  • Мнения: 10
Преди 20 години на моя приятелка и казаха, че има направена магия. Със сестра ми отидохме до гледачката, за да докажем, че е шарлатанка. Жената приемаше близо до 5 кьошета и гледаше на ключове. Каза, че те са нон стоп с теб и приемат твоята енергия. Нито на мен, нито на сестра ми каза, че имаме магии. Говори на всеки отделно, не повече от 10 мин. и всичко, което каза стана на 1000 %.
На мен ми каза: с мъжа с който си в момента, с него ще си - тогава бяхме едва от 2-3 месеца гаджета, но вече 20 години сме заедно. След 3 години ще получиш наследство - баща ми почина след около 3 години. Ще живееш в чужбина - аз не живеш в БГ
На сестра ми каза - сега е юни, до края на годината ще срещнеш мъжа си на работното място и другата година ще се омъжиш. И точно така стана.
Може да е казала и други неща, но ние отидохме на шега и не я слушахме много подробно. Единственото , което не позна - и на двете каза, че ще имаме х 2 момчета. Сестра ми е с момиче, а аз нямам деца.
За съжаление не си спомням името и. Ако някой има координати моля да пише.
-------------------------
Скоро бях с приятелка с големи проблеми при Милка в Свиленград. Жената вижда цифри и букви. Лее восък. Всичко, което каза и на мен и на моята приятелка е така.
Моята приятелка намери странни неща във тях и затова отидохме. Милка и каза има жена във вас с кръвна връзка с буквата Т  - а лелята на мъжа на моята приятелка, гледа децата и е с буквата Т.
Както казах аз живея избън БГ - питах: кажи нещо за мъжа ми - Мъжа ти обича да пътува - да не е строител, виждам 2 сгради. Мъжа и в момента не е в БГ, ние пътуваме много. В момента строим и чакаме да закупим втори парцел, който да строим. Не ти задава въпроси, затваря очи и говори направо. Когато задаваш въпроси ти казва: Виждам еди коя си цифра, която означава еди какво си и виждам еди коя си буква.
На моята приятелка и каза, че трябва да и лее восък и да и бае ( май така го каза ) на яйце, което после да хвърли на кръстопът и да каже всички уроки, магии, и ояе две подобни думи да се разпъснат в 4-те посоки и да хвърли яйцето. На мен ми каза, че няма нужда. Но аз да не се мина поисках и аз  Laughing
Когато ми погледна восъка ми показа голяма буква Е и някакво като вързопче и нещо увито - всичко се виждаше много ясно. Преди това, още докато ни гледаше, аз я питах дали нямам магия и тя затвори очи и ми каза, че аз нямам, но майка ми и е правено нещо като е била млада Каза, че е пила от чаша или и е подарен сервиз от керамични чаши. Питах как да махнем магията от майка ми - тя каза, това е био много отдавна, вече тя няма нищо, а и нищо не е било прехвърляно на теб, като лоша енергия. Когато ми показа буквата Е на восака, аз казах че майка ми е с буквата Е - тя повтори думите, че това е излязло, че майка ми е имала труден живот, о е било минало.
В средата на на Свиленград хвърлихме яйцата на едно кръстовище, а хората ни гледаха катоо, че сме луди  Laughing Laughing Laughing Laughing
Каза като се преберем, в антрето на моята приятелка ще намерим мъжки обувки зад вратата ( където по принзип няма обувки, но тя няма как да знае ), че обувките са като боти, мъжки, че не вижда какъв цвят са, защото има нещо правено върху тях. Че лявата обувка е килната, а под стелката на дясната ще намерим нещо. Че в детската стая има много играчки, но ще видим 2 които се гледат - те са пръскани с нещо.
Прибрахме се и точно, където начера че ще са обувките - те бяха там. Лявата не беше килната, но тя е с голям език, който беше целия паднал, а под стелката на дясната намерихме бял дълъг конец. В детската намерихме играчки, които се гледаха. Каза, че трябва да вземем златна халка ( без камъни ) да я вържем на 40 см конец и да минем през къщата. Където има нещо лошо конеца ще покаже. Пробвахме на обувките - на лявата конеца не мърда, на дясната почваше да се клати, но много странно все едно имаше магнит. Пробвахме 3-ма човека. Когато мъжа на моята приятелка хвана конеца и каза, че сме луди - сложи го на лявата си обувка - не мърда. На дясната обувка - почна да се върти много. При нас не се люлееше толкова много. Каза и че има едни дамски обувки. Тях ги открихме с конеца. Каза всичко да изхвърлим в река, а в шкафа където са били да сложиш едра сол за 3 дни, която също да изхвърлим в река и после да запалим сол, люти чушки и тамян.
За мен съм доволна и мисля, че познава много.  Почти не задава въпроси, а говори.

# 201
  • Мнения: 18
Преди 20 години на моя приятелка и казаха, че има направена магия. Със сестра ми отидохме до гледачката, за да докажем, че е шарлатанка. Жената приемаше близо до 5 кьошета и гледаше на ключове. Каза, че те са нон стоп с теб и приемат твоята енергия. Нито на мен, нито на сестра ми каза, че имаме магии. Говори на всеки отделно, не повече от 10 мин. и всичко, което каза стана на 1000 %.
На мен ми каза: с мъжа с който си в момента, с него ще си - тогава бяхме едва от 2-3 месеца гаджета, но вече 20 години сме заедно. След 3 години ще получиш наследство - баща ми почина след около 3 години. Ще живееш в чужбина - аз не живеш в БГ
На сестра ми каза - сега е юни, до края на годината ще срещнеш мъжа си на работното място и другата година ще се омъжиш. И точно така стана.
Може да е казала и други неща, но ние отидохме на шега и не я слушахме много подробно. Единственото , което не позна - и на двете каза, че ще имаме х 2 момчета. Сестра ми е с момиче, а аз нямам деца.
За съжаление не си спомням името и. Ако някой има координати моля да пише.
-------------------------
Скоро бях с приятелка с големи проблеми при Милка в Свиленград. Жената вижда цифри и букви. Лее восък. Всичко, което каза и на мен и на моята приятелка е така.
Моята приятелка намери странни неща във тях и затова отидохме. Милка и каза има жена във вас с кръвна връзка с буквата Т  - а лелята на мъжа на моята приятелка, гледа децата и е с буквата Т.
Както казах аз живея избън БГ - питах: кажи нещо за мъжа ми - Мъжа ти обича да пътува - да не е строител, виждам 2 сгради. Мъжа и в момента не е в БГ, ние пътуваме много. В момента строим и чакаме да закупим втори парцел, който да строим. Не ти задава въпроси, затваря очи и говори направо. Когато задаваш въпроси ти казва: Виждам еди коя си цифра, която означава еди какво си и виждам еди коя си буква.
На моята приятелка и каза, че трябва да и лее восък и да и бае ( май така го каза ) на яйце, което после да хвърли на кръстопът и да каже всички уроки, магии, и ояе две подобни думи да се разпъснат в 4-те посоки и да хвърли яйцето. На мен ми каза, че няма нужда. Но аз да не се мина поисках и аз  Laughing
Когато ми погледна восъка ми показа голяма буква Е и някакво като вързопче и нещо увито - всичко се виждаше много ясно. Преди това, още докато ни гледаше, аз я питах дали нямам магия и тя затвори очи и ми каза, че аз нямам, но майка ми и е правено нещо като е била млада Каза, че е пила от чаша или и е подарен сервиз от керамични чаши. Питах как да махнем магията от майка ми - тя каза, това е био много отдавна, вече тя няма нищо, а и нищо не е било прехвърляно на теб, като лоша енергия. Когато ми показа буквата Е на восака, аз казах че майка ми е с буквата Е - тя повтори думите, че това е излязло, че майка ми е имала труден живот, о е било минало.
В средата на на Свиленград хвърлихме яйцата на едно кръстовище, а хората ни гледаха катоо, че сме луди  Laughing Laughing Laughing Laughing
Каза като се преберем, в антрето на моята приятелка ще намерим мъжки обувки зад вратата ( където по принзип няма обувки, но тя няма как да знае ), че обувките са като боти, мъжки, че не вижда какъв цвят са, защото има нещо правено върху тях. Че лявата обувка е килната, а под стелката на дясната ще намерим нещо. Че в детската стая има много играчки, но ще видим 2 които се гледат - те са пръскани с нещо.
Прибрахме се и точно, където начера че ще са обувките - те бяха там. Лявата не беше килната, но тя е с голям език, който беше целия паднал, а под стелката на дясната намерихме бял дълъг конец. В детската намерихме играчки, които се гледаха. Каза, че трябва да вземем златна халка ( без камъни ) да я вържем на 40 см конец и да минем през къщата. Където има нещо лошо конеца ще покаже. Пробвахме на обувките - на лявата конеца не мърда, на дясната почваше да се клати, но много странно все едно имаше магнит. Пробвахме 3-ма човека. Когато мъжа на моята приятелка хвана конеца и каза, че сме луди - сложи го на лявата си обувка - не мърда. На дясната обувка - почна да се върти много. При нас не се люлееше толкова много. Каза и че има едни дамски обувки. Тях ги открихме с конеца. Каза всичко да изхвърлим в река, а в шкафа където са били да сложиш едра сол за 3 дни, която също да изхвърлим в река и после да запалим сол, люти чушки и тамян.
За мен съм доволна и мисля, че познава много.  Почти не задава въпроси, а говори.

Здравей,

Дай някакви кординати на тази жена Милка от Свиленград.
Иначе за единствената жена която е била на петте кьошета навремето и гледа на ключове за която се сещам е Невена. Но за съжаление сега не познава, навремето наистина е имала дарба. Майка ми е ходила при нея преди години и наистина това което и е казала се е случило. Но сега е загубила дарбата.

# 202
  • Мнения: 10
Тел. на Милка е 0889-522-571
Два пъти съм ходила в живота ми, заради приятели. Но мнението ми е, недейте да ходите, ако нямате проблеми. Бъдете позитивни, усмихвайте се повече, радвайте се на малките неща около Вас всекидневно и ще почнат да Ви се случват хубави неща.

# 203
  • Мнения: 144
Някой да се е разписвал тук?

Ха, здравейте....просто ми попадна тази статия днес и се сетих за вас да ми мина да ви видя Wink

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=72005

# 204
  • Мнения: 358
Някой да се е разписвал тук?

Ха, здравейте....просто ми попадна тази статия днес и се сетих за вас да ми мина да ви видя Wink

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=72005
Тези 20  кинта са много емблематични..... Joy

# 205
  • Мнения: 822
Свежа публикация - от днес! А къде е била тази ясновидка до сега? Никой ли не е чул за нея? Или изведнъж й е дошло провидението?

# 206
  • Мнения: 662
Пише от 25 години практикува,ама ние къде сме спали не знам.

# 207
  • Мнения: 9
Някой да се е разписвал тук?

Ха, здравейте....просто ми попадна тази статия днес и се сетих за вас да ми мина да ви видя Wink

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=72005

Нямам идея дали става въпрос за същата, аз знам за една Галя, която гледа в Севлиево. Чула съм от познати доста добри отзиви, включително на един познат му беше отказала среща, след като я беше потърсил за болната си съпруга. Беше му отговорила, че е твърде късно и няма какво да направи, дори и да отиде при нея. Наистина, след една седмица, жената почина. Пак казвам, нямам идея дали е същата.

# 208
  • Мнения: 48
Момичета можете ли да ми дадете координатите на Ани от електроника?

# 209
  • Мнения: 33
       Здравейте, 0888420442  Ани. Още не съм ходила при Ани. Всъщност, отдавна не съм ходила при ясновицец. Отказах се  да търся - търсех, за да направя съпоставка със собствените си резултати.  Разчитам на собствените си възможности в тази област. Бъдещето е променлива величина, прогностика може да се прави да 3.4 месеца напред.  После трябва да се прави наново, защото са настъпили някои промени. Трябва да се улови причината за последствията. Моля,не ме питайте за подробности. Интересите ми са насочени предимно в областта на медицината. Това не значи, че не може да се прогнозира и бъдещето - но аз не се занимавам с това.

Общи условия

Активация на акаунт