Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 627
  • 761
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6
Доволни ли сте от Рени Анастасова?  newsm78
Що за ясновидка е, гледам я по телевизията, ама една нахакана, една лошотия ми изглежда, ...!

За тази съм чувала от моя позната. Посетила я е в неин офис срещу Съдебната палата /не зная, дали сега приема там/. Само като я видяла, започнала да й крещи: "Ти защо си дошла тука, като си имаш любовник?"  Grinning

# 286
  • Мнения: 3 626
Доволни ли сте от Рени Анастасова?  newsm78
Що за ясновидка е, гледам я по телевизията, ама една нахакана, една лошотия ми изглежда, ...!

За тази съм чувала от моя позната. Посетила я е в неин офис срещу Съдебната палата /не зная, дали сега приема там/. Само като я видяла, започнала да й крещи: "Ти защо си дошла тука, като си имаш любовник?"  Grinning


Моралистка!

# 287
  • Мнения: 822
Мили хора, сега съм се обадила на Рени Атанасова на тел. без добавена стойност, но тя казва, че трябва по поща да й изпратя 60 лв и после мога да я питам, а друг вариант да отида в офиса й в София с 60 лв такса и да я попитам там.....Абе, безплатен обяд няма!

# 288
  • Мнения: 305
Мили хора, сега съм се обадила на Рени Атанасова на тел. без добавена стойност, но тя казва, че трябва по поща да й изпратя 60 лв и после мога да я питам, а друг вариант да отида в офиса й в София с 60 лв такса и да я попитам там.....Абе, безплатен обяд няма!
Нека се включат хора, на които Рени е познала и да споделят и след това останалите ще я посетим.Истинските ясновидци нямат такса и ти казват да им оставиш колкото обичаш, те не превръщат това в бизнес, имат си други професии , а с дарбата си искат да помагат.

# 289
  • Мнения: 822
Мили хора, сега съм се обадила на Рени Атанасова на тел. без добавена стойност, но тя казва, че трябва по поща да й изпратя 60 лв и после мога да я питам, а друг вариант да отида в офиса й в София с 60 лв такса и да я попитам там.....Абе, безплатен обяд няма!
Нека се включат хора, на които Рени е познала и да споделят и след това останалите ще я посетим.Истинските ясновидци нямат такса и ти казват да им оставиш колкото обичаш, те не превръщат това в бизнес, имат си други професии , а с дарбата си искат да помагат.
Бог знае, колко косъма на главата има всеки от нас ...Вярвам, че той няма да даде такава дарба на човека, който ще я превърне в средство за личното забогатяване! Такава дарба той може да даде само на честен човек, готов да помогне чрез нея на някому като да каже, например, че еди-какво си няма да се случи в живота ти - бъди спокойна, а еди-какво си ще стане ....И човекът вече прави сметка, какво да чака....Аз й задавах 1 въпрос в ФЕН ТВ и тя ми е отговорила съвсем кратко с едно изречение и ТОЧНО! Така е станало! Но съм сигурно, че просто е улучила.

# 290
  • Мнения: 305
Повечето имат вродени качества на психолог, а не дарбата да виждат бъдещето, тези, които го виждат не правят грешки, повечето налучкват,защото ние питаме за любов, за връзки, за работа.

# 291
  • Мнения: 48
Здравейте, една позната днес ми се обади. Скоро била при Ангел от Дианабад, голям смях. Та седели си няколко човека на пейката. Две жени, доста устати си говорят за проблемите, другите които са отишли с някого също споделяли. До тях седнала една дама с къса коса. Другите я питали дали чака за ред, казала, че само чака някого. После изведнъж станала, отдалечила се надалеч да не я чуват и започнала да звъни на някакъв телефон. Според моята позната може да е вътрешен човек на Ангел и да му докладва по телефона какво са говорили жените. После изведнъж се врътнала и си тръгнала. Междувременно от хората, които излизали от входа никой не е питал за нея, според моята позната е видно, че не е чакала никого. Няма такъв смях. Laughing

# 292
  • Мнения: 822
Използват разни хватки, психологическите си способности, жизнен опит и всичко друго, само-само да има много клиенти и да устояват на конкуренцията!

# 293
  • Мнения: 588
Преди време и аз изпратих на Рени Анастасова 40лв ,тогава толкова ми поиска .Обадих и се в уговореният час , а тя като взе да ми крещи и нищо не ми каза. Каза ми да отида на психиатър, да пия лекарства и тогава чак да и се обадя.   Аз съм си много добре и просто я попитах -дали ще започна постоянна работа .

# 294
  • Мнения: 104
Здравеите,има  ли  доволни от Албена  Борисова.....аз  определено несам доволна....

# 295
  • Мнения: X
Аз съм горе долу, каза ми неща, който са напълно възможни без да ми даде срок тоест кога ще станат, но все пак ми даде надежда  Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 6
Добре де, от какво сте недоволни и доволни? Кажете по-подробно, моля!

# 297
  • Мнения: 34
и преди казах ..доволна съм с малко думи позна ситуацията в която съм

# 298
  • Мнения: X
Аз просто я попитах за нещо и тя каза че имам шанс, просто казвам горе долу защото не можа да ми каже период когато ще се случи  ooooh!

# 299
  • Мнения: 358
Здравейте, една позната днес ми се обади. Скоро била при Ангел от Дианабад, голям смях. Та седели си няколко човека на пейката. Две жени, доста устати си говорят за проблемите, другите които са отишли с някого също споделяли. До тях седнала една дама с къса коса. Другите я питали дали чака за ред, казала, че само чака някого. После изведнъж станала, отдалечила се надалеч да не я чуват и започнала да звъни на някакъв телефон. Според моята позната може да е вътрешен човек на Ангел и да му докладва по телефона какво са говорили жените. После изведнъж се врътнала и си тръгнала. Междувременно от хората, които излизали от входа никой не е питал за нея, според моята позната е видно, че не е чакала никого. Няма такъв смях. Laughing
Мисля, че се филмирате. На Ангел тази информация не му е нужна. Той само казва дали имаш или нямаш магия. Взема данните и оставя чистенето на магията за после. И  после, и после, и послееееее. Някъде в безкрайността.  Така или иначе си получава паричките, що му трябва да се прави на гледач.

Общи условия

Активация на акаунт