Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 565
  • 761
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 360
Как се казва бабата на Азис и жива ли е още? Гледа ли?

# 301
  • Мнения: 6
Как се казва бабата на Азис и жива ли е още? Гледа ли?


Казва се Станка, жива е и гледа, но съм чувала, че е страшна скъпарка.

# 302
  • Мнения: 822
Как се казва бабата на Азис и жива ли е още? Гледа ли?


Казва се Станка, жива е и гледа, но съм чувала, че е страшна скъпарка.
Не сме за пари, ама дали познава! Можете ли дадете координатите й! Къде живее?

# 303
  • Мнения: 6
Как се казва бабата на Азис и жива ли е още? Гледа ли?


Казва се Станка, жива е и гледа, но съм чувала, че е страшна скъпарка.
Не сме за пари, ама дали познава! Можете ли дадете координатите й! Къде живее?

В Костинброд живее, координати не зная, но в града всеки ще ви упъти, ако питате за нея.

# 304
  • София
  • Мнения: 22 719
Скрит текст:
Здравейте, една позната днес ми се обади. Скоро била при Ангел от Дианабад, голям смях. Та седели си няколко човека на пейката. Две жени, доста устати си говорят за проблемите, другите които са отишли с някого също споделяли. До тях седнала една дама с къса коса. Другите я питали дали чака за ред, казала, че само чака някого. После изведнъж станала, отдалечила се надалеч да не я чуват и започнала да звъни на някакъв телефон. Според моята позната може да е вътрешен човек на Ангел и да му докладва по телефона какво са говорили жените. После изведнъж се врътнала и си тръгнала. Междувременно от хората, които излизали от входа никой не е питал за нея, според моята позната е видно, че не е чакала никого. Няма такъв смях. Laughing
Мисля, че се филмирате. На Ангел тази информация не му е нужна. Той само казва дали имаш или нямаш магия. Взема данните и оставя чистенето на магията за после. И  после, и после, и послееееее. Някъде в безкрайността.  Така или иначе си получава паричките, що му трябва да се прави на гледач.

мамарамбо, защо им се връзва?! Та това е поредния измислен пост!

# 305
  • Мнения: X
Според вас кой реално се крие за този скайп nik_777215 и ако някой е общувал него то повече не го правете изобщо, това е измамник, който ще ви иска да му пратите нещо защото синът му бил в болница, и също ще Ви предложи помощ, разваляне и всичко ще Ви каже какво да направите без никакъв ефект. След като минат няколко месеца ще си смени номера и няма да отговаря дори и на скайпа си колкото и да му пишете.

# 306
  • на село
  • Мнения: 52
Здравейте.
Искам да попитам някой дали има информация за една ясновидка Мира, работила преди десетина години в Канал3 Пентаграм. Била е със зелени очи, приемала е в Красно село.
Благодаря Simple Smile

# 307
  • Мнения: 94
Здравейте,
Искам да ви попитам  за Хикмет от Айтос- гледа на кафе.
Имате ли телефон за връзка с нея?

# 308
  • Мнения: 1 831
Моля ,кажете ми някой ,който гледа ВЯРНО в Добрич  Peace

# 309
  • Мнения: 822
Моля ,кажете ми някой ,който гледа ВЯРНО в Добрич  Peace
А на мен ми кажете някой да гледа ВЯРНО в цялата България! Ще тръгна до всяка точка на страната!  Grinning

# 310
  • Мнения: 29
Здравейте,
Искам да ви попитам  за Хикмет от Айтос- гледа на кафе.
Имате ли телефон за връзка с нея?
И аз питам за Хикмет имате ли телефон или адрес ? Може и на лични.Все някой е ходил и може ли да сподели. координати.

# 311
  • Мнения: 1 831
Моля ,кажете ми някой ,който гледа ВЯРНО в Добрич  Peace
А на мен ми кажете някой да гледа ВЯРНО в цялата България! Ще тръгна до всяка точка на страната!  Grinning
ами не знам и аз как точно да си задам въпроса.Ходих при Керанка тук ,но последния път не останах мн доволна ,а и се чака доста при нея.

# 312
  • Мнения: 10
Здравейте. Извинявайте, че не е по темата, но не намерих нищо в нета. Затова моля, ако някой може да ми даде координати като телефон, адрес или имейладрес на лечителките Цветанка Миланова и Райна Щонова. Може и на лични. Благодаря.

# 313
  • Мнения: 822
За Керанка пишат много лоши коментари....чела съм в темата постове и от 2007 г.

# 314
  • Мнения: X
В софия дали може да се намери човек който да ти помогне не за бъдеще или настояще, а за определен проблем ,но без да го интересуват конкретни сумички  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт