Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 946
  • 761
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 822
Не, неща около него по-скоро, относно деца, къде живеят въпросните деца, заболявания, че му е направена магия, като цяло с много големи подробности е разказала всичко за него и дори едно нещо не е сгрешила. Иначе точно кога е ходил не зная, въпроса е, че искам и аз да отида, защото цял живот съм такъв карък, че чак не смея да пресичам улицата  Mr. Green а съм ходила преди много години при друга, тя до колко познаваше не помня, но беше казала, че още като бебе ми е направена магия, на мои детски дрешки.

Интересно е, че не намирам за въпросната нищо в интернет...  Rolling Eyes
Всяка една от моите познати къде и да е ходила, и всяка врачка, гледачка й е казала за магия! Аз не искам вече да чуя за магиите им!

# 331
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
По принцип и аз с такива впечатления съм останала, но и в тяхното и в моето семейство е само несполуки. Какво ли не пробвах друго (както и те) магия е последното, с което ще се боря...Как да кажа, хем не вярвам много, много, хем търся някакво обяснение за серията от нещастия и несполуки случващи се, и не, не е серия от скоро, при мен е цял  живот така, при тях, хмм, може би едно 20 години. Просто не искам да изпадам в подробности, защото не искам да се познаят някак евентуално в историята, защото не са неща за по форумите, по-лични са и споделени с мен, не е редно да се разпространява.

# 332
  • Мнения: 84
Не, неща около него по-скоро, относно деца, къде живеят въпросните деца, заболявания, че му е направена магия, като цяло с много големи подробности е разказала всичко за него и дори едно нещо не е сгрешила. Иначе точно кога е ходил не зная, въпроса е, че искам и аз да отида, защото цял живот съм такъв карък, че чак не смея да пресичам улицата  Mr. Green а съм ходила преди много години при друга, тя до колко познаваше не помня, но беше казала, че още като бебе ми е направена магия, на мои детски дрешки.

Интересно е, че не намирам за въпросната нищо в интернет...  Rolling Eyes
Едно е да се разказва за миналото..почти всяка/всеки е телепат..но да се прозре бъдещето..могат само малцина..и то обикновено са на доста вискоко енергийно ниво..и дори не се занимават официално  с ясновидство

# 333
  • Мнения: 95
Моля ,дайте ми мнение за Керанка от Добрич ?


Ходила съм при керанка от добрич. Пълна нула. Двете жени преди мен ми обясняваха, че ходят редовно при нея и че всичко им познавала, много ми разказваха за нея докато чакаха реда си. Бях се настроила много положително след толкова хвалби. И като влязох- ама такива глупости- нищо вярно нямаше. Не те съветвам да ходиш там.

А някой да е ходил при Муси от Аспарухово. За Варна става въпрос. Мисля, че гледа на кафе. Не мога да се свържа с хората, които ми я бяха препоръчали преди време.

# 334
  • Мнения: 7
Някой да знае добра гледачка от Пловдив

# 335
  • Мнения: 34
добре де дами..не ви ли омръзна..някой пита за добър ясновидец..и веднага започва оплюване на ''гледачите'' от региона..явно..няма такова нещо като познаващ ясновидец..друг се изживява като магесник и отправя смешни предизвикателства..друга се чувства обидена от публикация и търси някакви обяснения..темата май определено се изчерпа..и е добре админите да вземат отношение  и да я заключат

# 336
  • София
  • Мнения: 22 825
diana_d, постовете на някои потребители в темата не са случайни. Ако следиш темата, ще разбереш за какво говоря.  Peace

# 337
  • Мнения: 822
diana_d, постовете на някои потребители в темата не са случайни. Ако следиш темата, ще разбереш за какво говоря.  Peace
Amiamo, разбирам те така, че като сме тук, пишещите във форума, сме ходили при тях и гледаме да помогнем на другите да не изгорят с парите и да не трият напразно времето си с предвижването до даден ясновидец, който не познава нищо! Не вярвам някой тук да плюе по ясновидеца, който му е помогнал или нещо е отгатнал!

# 338
  • Мнения: 1 831
Моля ,дайте ми мнение за Керанка от Добрич ?


Ходила съм при керанка от добрич. Пълна нула. Двете жени преди мен ми обясняваха, че ходят редовно при нея и че всичко им познавала, много ми разказваха за нея докато чакаха реда си. Бях се настроила много положително след толкова хвалби. И като влязох- ама такива глупости- нищо вярно нямаше. Не те съветвам да ходиш там.

А някой да е ходил при Муси от Аспарухово. За Варна става въпрос. Мисля, че гледа на кафе. Не мога да се свържа с хората, които ми я бяха препоръчали преди време.
Аз вече ходих и ... не знам какво да си мисля.Също много я похвалиха жените ,които чакаха.Аз преди години ходих ,ама не беше за нищо конкретно.Не се сещам какво ми каза ,ама ме посмота сякаш малко.Сега обаче отидах с ясен въпрос и ме стресна доста.Говоря за здравословен.За това питам за мнения за нея.

# 339
  • София
  • Мнения: 22 825
Не е приятно, когато се казват истини, нали?

# 340
  • Мнения: 1
Здравейте, има една жена в Буграс, намира се в Зорница за Макдрайв. Чувал съм, че била много добра в гледането на карти таро. Някой може ли да ми даде неин телефон, на ЛС разбира се. Спешно ми е. Благодаря предварително.

# 341
  • Мнения: 358
Моя позната се хванала на въдицата на този неграмотник - http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%BD%D … 1%82-1262855.html
Истинското му  име било Димитър Димитров, уж бил от Русе, но приемал в Габрово. Некви икони, отгоре снимка и вода. Студената вода завирала. значи имало магия. Щял да я развали, но не можело когато била в цикъл. Как разбра, че си в цикъл? Ами питал я за последната менструация кога била.
Хорааааа, това много намирисва.....Какво си мислите?

# 342
  • Мнения: 25
Здравейте споделете ако може за много добра ясновидка в София!Благодаря ви много!

# 343
  • Мнения: 360
Мамарамбо ти прочете ли колко неграмотно е написана обявата----!!! Платила ли е твоята позната? Добре, че не й е казал, че е забременяла ... Joy Joy Joy

# 344
  • Мнения: 358
Мамарамбо ти прочете ли колко неграмотно е написана обявата----!!! Платила ли е твоята позната? Добре, че не й е казал, че е забременяла ... Joy Joy Joy
Нищо не е платила. Затова му имала доверие. Бил някъде около 55-60 годишен. Горе-долу колкото мене. По наше време трябва да си живял в колиба, за да имаш такъв правопис. Яко ни държаха.
А сега си има компютърни програми, които ти следят правописните грешки.

Общи условия

Активация на акаунт