Ясновидци/врачки - тема 31

  • 196 096
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 127
idi: По твоите думи само май определени хора/попове имат право да искат от светците помощ. Брех да му се не види - не знаех че толкова привилигировани хора имало само те да могат да искат помощ отгоре... И при това за който те преценят че си струва или има нужда. Я слез на земята малко - поповете нали и те са хора, малко по-дълбоко инициирани в християнството, но пак си остават хора. Това, че по-дълбоката инициация им дава по-голям достъп до определени сили от християнския егрегор (защото точно това се получава на практика, независимо дали се харесва на някой или не), съвсем не значи, че и на други е отказана привилегията сами да търсят и молят за помощта им. То и затова се нарича молитва - измолваш помощ за себе си или за някой нуждаещ се, пък отгоре преценят каква ще е тя и по какъв начин ще се даде.

Всеки може да отправя молитви, но Кипряновите се четат от определини хора , в определен ден /четвъртък/и в определени църкви/не знам защо/.Чела съм дори , че за да са отправени както трябва попа трябва да е постил определено време преди да ги чете / силно се съмнявам , че го правят/

# 406
  • Мнения: 94
Е да се включа и аз. След обиколка по-голямата част от "врачките" коментирани тук за период от около 3 години искам да ви кажа, че познаваемост няма. Всички предвиждаха положително развитие на ситуацията, е да ама не. Последно четох, че се коментира Мариана от Люлин1, много позитивна жена, приятна, но познаваемост 0... Ина от Женския пазар, горе-долу точно описание на характери, но пак познаваемост 0, Таня-0, леля Искра милата нищо не оцели. Няколко астроложки прогнозираха правилно кариерното ми развитие, но по основния въпрос 0.
Би ли споделила имена на астроложките и евентуално контакт с тях?

# 407
  • Мнения: 17
Е да се включа и аз. След обиколка по-голямата част от "врачките" коментирани тук за период от около 3 години искам да ви кажа, че познаваемост няма. Всички предвиждаха положително развитие на ситуацията, е да ама не. Последно четох, че се коментира Мариана от Люлин1, много позитивна жена, приятна, но познаваемост 0... Ина от Женския пазар, горе-долу точно описание на характери, но пак познаваемост 0, Таня-0, леля Искра милата нищо не оцели. Няколко астроложки прогнозираха правилно кариерното ми развитие, но по основния въпрос 0.
Би ли споделила имена на астроложките и евентуално контакт с тях?

Едната е Илиана Магерова, другата се казва Даниела 0895566933

# 408
  • Мнения: 55
Търся мнения за Николета Йохансон . Писах за отговор на въпрос на много ме обърква това ,че всичко свързва с кармата и кармичната определеност . Някои има ли познаваемост и сбъднати предсказания от нея и доколко може да и се вярва .

# 409
  • Мнения: 360
Чакаме и ще видим има ли познаваемост...Относно кармата-според мен има доста истина.
 Цитирам Viollette:  Няколко астроложки прогнозираха правилно кариерното ми развитие, но по основния въпрос 0.
Може ли с малко повече думи да обясниш какво означава прогнозираха правилно. Професия ли смени или познаха какво работиш? Какви са им тарифите? Благодаря предварително!!!

# 410
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой може ли да ми даде е-майл или скайп на Никола Узунов, тъй като форумът му не ми дава изобщо да се регистрирам. Благодаря ви предварително!

# 411
  • Мнения: 358
Търся мнения за Николета Йохансон . Писах за отговор на въпрос на много ме обърква това ,че всичко свързва с кармата и кармичната определеност . Някои има ли познаваемост и сбъднати предсказания от нея и доколко може да и се вярва .
Тази работа с астрологията е малко по-така. Аз съм доволна от нея, защото чух това, което искам, но е рано за резултати. Принципно ти казва какво може да се случи, но дали ще се случи, зависи от самия човек.
Апропо, Магерова не дере ли кожи?

# 412
  • Мнения: 17
Търся мнения за Николета Йохансон . Писах за отговор на въпрос на много ме обърква това ,че всичко свързва с кармата и кармичната определеност . Някои има ли познаваемост и сбъднати предсказания от нея и доколко може да и се вярва .
Тази работа с астрологията е малко по-така. Аз съм доволна от нея, защото чух това, което искам, но е рано за резултати. Принципно ти казва какво може да се случи, но дали ще се случи, зависи от самия човек.
Апропо, Магерова не дере ли кожи?
80лв. 2 часа, права е за характери, много мила, но моята прогноза беше негативна Sad

# 413
  • Мнения: 358
Скрит текст:
Търся мнения за Николета Йохансон . Писах за отговор на въпрос на много ме обърква това ,че всичко свързва с кармата и кармичната определеност . Някои има ли познаваемост и сбъднати предсказания от нея и доколко може да и се вярва .
Тази работа с астрологията е малко по-така. Аз съм доволна от нея, защото чух това, което искам, но е рано за резултати. Принципно ти казва какво може да се случи, но дали ще се случи, зависи от самия човек.
Апропо, Магерова не дере ли кожи?
80лв. 2 часа, права е за характери, много мила, но моята прогноза беше негативна Sad

Цитат
За съжаление не изготвям хороскопи, провеждам само астрологични консултации.


На мене ми писа това.

# 414
  • Мнения: 822
Търся мнения за Николета Йохансон . Писах за отговор на въпрос на много ме обърква това ,че всичко свързва с кармата и кармичната определеност . Някои има ли познаваемост и сбъднати предсказания от нея и доколко може да и се вярва .
Тази работа с астрологията е малко по-така. Аз съм доволна от нея, защото чух това, което искам, но е рано за резултати. Принципно ти казва какво може да се случи, но дали ще се случи, зависи от самия човек.
Апропо, Магерова не дере ли кожи?
Дори и от самия човек зависи, тя трябва да ти предскаже дали ще стане и какви стъпки ти ще предприемеш, за да стане....

# 415
  • Мнения: 620
Irina37 : С 2 думи - да та води за ръчичка ... То и аз така мога Wink. Ама после колко ще ме "благославят" си е друг въпрос. Ако съдбата беше изцяло фиксирана по определен път, то тогава няма никакъв смисъл да правим избори в тоя или оня момент. Ама както звучиш, май и ти не вярваш, че е 100% фиксирана Wink.

# 416
  • Мнения: 18
Здравейте,

по-назад в темите четох за Таня от Горно Езерово. Може ли някой да сподели актуален телефон и впечатления?

Благодаря!

# 417
  • Мнения: 822
Някой знае ли Таня от Русе? Тел. 0877010472! Се чува, че гадае по тел. от разстояние, премахва негативна енергия и дори нещо повече....Моля да напишете мненията си!

# 418
  • Мнения: 2
Здравейте,току-що се регистрирах.Изчетох почти цялата тема,но така и не разбрах има ли в Пловдив свястна гледачка или не.Моля ви, дайте някакви мнения

# 419
  • Мнения: 822
Ние тук се опитваме да открием поне една ясновидка в цялата България, която да познава..., но така и не разбрах коя е!

Общи условия

Активация на акаунт