Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 547
  • 761
  •   3
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Здравейте,момичета.

Имам едно въпросче-по препоръка на моя позната,се обадих на една Ралица 0899 09 97 05.Познавала много,каквото кажело това и ставало.Предлагала и ритуали за петдесет лева.

Обадих и се.Нищо не ми изврачува.Аз я питах дали да се занимавам с въпросния мъж или не.И тя каза-ако се предаваме,само защото срещаме трудности...трябва всичко да направим и да опитаме.Е,хубаво де,ама ако не ми е писано да бъда с този,какво да се напъвам...

Започна да ми говори за ритуалите си.Обаче струват сто лева!Такаааааа...и аз леко почнах да се дърпам назад...Каза ми,че трябва да направя нещо тази вечер и утре веднага да и пратя парите и т.н.

Даде ми адрес в Златица и това име Ралица било на секретарката и.

Въпросът ми е някой сблъсквал ли се е с тази персона?

И ми каза,че трябва да имам вяра,защото без вяра нищо не ставало.Ако ставаше с вяра,Айфеловата кула щях да срутя...

# 436
  • Мнения: 822
Мисля, че предлага ритуали, за да вземе пари за гадание..., че иска и тя да седне вечер да яде...Аз я ползвам за гадание. Тя познава. Задай конкретен въпрос дали ще бъдеш с въпросния мъж или не. А ти я питаш дали да се занимаваш с него или не! Ако не вижда да сте заедно, можеш да продължаваш да се занимаваш с него ...кой ще ти забрани?  Grinning Тя ли е?

# 437
  • Мнения: X
Ами тогава да каже,че иска пари за гледане,не да ми говори за ритуали.

Всеки си мисли,че неговите ритуали са най-добри.
Аз тези пари да не ги бера по дърветата.Сто лева...мерси,ще мина и без нея.

# 438
  • Мнения: 822
Ами тогава да каже,че иска пари за гледане,не да ми говори за ритуали.

Всеки си мисли,че неговите ритуали са най-добри.
Аз тези пари да не ги бера по дърветата.Сто лева...мерси,ще мина и без нея.
Е, искаш да бъде честна..., няма такива! Всеки човек като нас, ако види или разбере, че гадае за 50 лв., няма и да й се обади! А в ритуали аз не вярвам и в магии - също! 

# 439
  • Мнения: 620
Irina37: Чудя се ако ти дам да направиш някое ритуалче към някой мъж (ама да го направиш както се изисква, а не колкото да кажеш че си пробвала) и той следващите дни смени отношението си към теб ще го кажеш ли публично тука на форума Wink? Най-добрия начин за убеждаване обикновенно е собствения опит Simple Smile.

Колкото до съдбата - само част от нея е предварително начертана и то не с голяма точност. Понякога могат с предсказания да те поведат по нея, но по-често човек сам си постила пътя с решенията и действията в определени ситуации.

# 440
  • Мнения: X
Irina37: Чудя се ако ти дам да направиш някое ритуалче към някой мъж (ама да го направиш както се изисква, а не колкото да кажеш че си пробвала) и той следващите дни смени отношението си към теб ще го кажеш ли публично тука на форума Wink? Най-добрия начин за убеждаване обикновенно е собствения опит Simple Smile.

Колкото до съдбата - само част от нея е предварително начертана и то не с голяма точност. Понякога могат с предсказания да те поведат по нея, но по-често човек сам си постила пътя с решенията и действията в определени ситуации.

Аз обаче бих се пробвала,SenkoTron,и бих го казала във форума.Склонен ли си да пробваме?

# 441
  • Мнения: 822
Ancholina, нали казваш, че не искаш ритуали и нямаш пари за тях!АЗ НЕ ВЯРВАМ В ТЯХ!

# 442
  • Мнения: 1 831
Като казахте ритуали ,преди около 10 години може би ,тогава и бяха нашумели много врачките по ТВ ,звъннах на една.Каза ми ,че ми е направена магия и ако не дам 100лв да я развали до няколко месеца ще умра  #Crazy За мен това искане на пари си е чиста мафия.Ако имаш дарба и Господ ти я е дал както повечето твърдят,трябва да помагаш на хората и кой колкото има на сърце да даде.КАто е голяма ясновидка не вижда ли ,че нямам примерно 100лв

# 443
  • Мнения: 822
Като казахте ритуали ,преди около 10 години може би ,тогава и бяха нашумели много врачките по ТВ ,звъннах на една.Каза ми ,че ми е направена магия и ако не дам 100лв да я развали до няколко месеца ще умра  #Crazy За мен това искане на пари си е чиста мафия.Ако имаш дарба и Господ ти я е дал както повечето твърдят,трябва да помагаш на хората и кой колкото има на сърце да даде.КАто е голяма ясновидка не вижда ли ,че нямам примерно 100лв
Това предварително искане на пари ми говори, че нищо няма да помогнат! Ако някоя от тях може да върне любимия човек или нещо друго, то тя ще го направи и никой не е луд да не й се отблагодари! На една такава дето ми е искала 400 лв аз съм казала да ми върне любимия приятел и ще й дам повече пари, ще дойда при нея вкъщи....Но тя не е съгласна....Щом може да направи да се съберат разделени двойки, то значи може, ако не й платиш, не й се отблагодариш и да ги раздели отново! Значи не би трябвало да се страхува, че ще я излъжеш или завлечеш с пари...Но искат си пари предварително!

# 444
  • Мнения: 10 210
КАто е голяма ясновидка не вижда ли ,че нямам примерно 100лв

Laughingbouquet Очаква да лапнеш въдичката и да вземеш заем, да продадеш имот, да заложиш ценности... хората в отчаянието си са готови на какво ли не, нали ги гледаме в "Господари на ефира", а и не само там.

Това са глупости с магиите и ритуалите. Всички минаваме през трудни периоди, а понякога си носим някое бреме и цял живот. И колко удобно за шарлатаните - омагьосан си, че даже и ще мреш. ooooh! Лошото е, че който твърдо си вярва, че е омагьосан, трудно можеш да му обясниш, че не става така тая работа. Пък и винаги се намира някой, който да насоли допълнително и без друго пресолената манджа. Rolling Eyes

# 445
  • Мнения: X
Ancholina, нали казваш, че не искаш ритуали и нямаш пари за тях!АЗ НЕ ВЯРВАМ В ТЯХ!

След като той твърди,че може да промени отношението на даден човек към мен,защо да не опитам.А и никъде не съм посочила какви са ми взаимоотношенията с въпросния човек-може да е баща ми.

# 446
  • Мнения: 566
Момичета, има ли някоя от В. Търново и региона, която да е посетила гадателка в близост? Аз случайно научих за Здравка от  Търново и отидох, но няма да давам координати, защото не останах доволна.
Пита за трите имена и дата на раждане само, но чака подавки - за какво си там, какъв проблем искаш да решиш, иска снимка на този, за когото питаш евентуално. На въпросите отговаря едносрично, говори общи приказки, които звучат като заучени клишета. Нищо не ми позна. Отидох с конкретен здравословен проблем, а тя избщо не го спомена. За семейството също не улучи, направи съвсем погрешни предположения и когато аз я изгледах изумено, тя направо блокира. Накрая няколко пъти ми повтори, че нямам нужда да ходя по гледачки, защото всичко ми е наред. Взе ми 20 лв. за 15 мин. и това са най-  безсмислено похарчените пари в живота ми.

# 447
  • Мнения: 620
Някой хора силно подценяват силата на думите и на насоченото намерение/желание. А това е едно от основните движещи неща в магията Wink.

# 448
  • Мнения: 822
Някой хора силно подценяват силата на думите и на насоченото намерение/желание. А това е едно от основните движещи неща в магията Wink.
Днес е пълнолуние и енергията на човека е много по-силна от други дни, енергийното поле на всеки е много силно!

# 449
  • Мнения: 18
Здравейте,

имам едно питане към тези които са били при Мария Пенчева от Ямбол, от позиция на времето можете ли да споделите дали е познала нещо?

Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт