Ясновидци/врачки - тема 31

  • 194 247
  • 761
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 97
Изпратих ти номера.

# 646
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте , мами имам въпрос надявам се дали съм във правилната тема. Но моля ви ако някой знае гадателка или нещо подобно. Моля дайте ми адрес или София или Бургас. В момента ми е по удобно в София. Благодаря

# 647
  • Мнения: 1 383
Здравейте ! Пуснах отделна тема, но да попитам и тук. Интересувам се от добър ходжа за град София. Целта ми не е да ми гадае бъдещето. Това не ме интересува. Имам любовни проблеми и искам да ги разреша. Моля, ако някой знае нещо сигурно да ми пише.

# 648
  • Мнения: 109
Калинка гледа на карти и всичко което ми каза се случи. Познавам и други на които е познала.

А някакъв телефон за връзка може ли ? Има ли тарифа тази жена ?

# 649
  • Мнения: 97
Тел. номер на Калинка е 0894231846

# 650
  • Мнения: 159
Може би пропуснах нещо, но къде се намира Калинка?

# 651
  • Мнения: 109
Тел. номер на Калинка е 0894231846

Много ти благодаря ! А колко взима ? Simple Smile

# 652
  • Мнения: 1 831
Тел. номер на Калинка е 0894231846

Много ти благодаря ! А колко взима ? Simple Smile
и от кой град е

# 653
  • Мнения: 34
Хора от доста време не съм писала.Искам да предопредя за човек на име Димитър Каменаров,има обява в Ало БГ врачки.Прави черни магии и изнудва за пари,ако не му дадеш.Пазете се.

# 654
  • Мнения: 144
Здравейте.
Не съм писала дни, месеци, години.
Чета ви от време на време.
Включвам се, защото много хора още продължват да ми пишат на лични с молба да ги насоча
към някоя/й, който наистина познава.
Няма какво да си кривя душата, обикаляла съм много, тази година в определено време, заради определени ситуации пак се наложи да походя.
Първо изказвам благодарности на хората с които се запознах тук.
Част от тях са прекрасни и поддържам връзка  тях, не само по повода на тази тема.
Те знаят кои са.
Дори понякога пак си обикаляме заедно Simple Smile
Регистрирах се в този форум през 2012 заради тази тема, до ден днешен съм писала само в нея.
Врачките винаги ще са ми интересни.Има едни моменти на зацикляне, когато просто идва такава нужда да идеш при някоя да ти наговори куп глупости, че директно правя асоциация с напиване до глупост.
И така докато един ден изтрезнееш.
Много вода изтече от 2012, за едно ходих, то друго стана Simple Smile)
Кой какво познал, кой какви надежди ми продал вече не си спомням много.
Така и не се настроих към навика да си записвам.Всичко ми е ден до пладне.Като че ли никога не ми е било много важно какво ще се случи по нататък, интересувала съм се само от момента.
След много сноване в периода 2012-2014, бях се кротнала за около 2 години.Явно имах нужда.
Тази година обаче нещо се разклатиха нещата в живота ми или сама предизвиках разклащането от скука та пак се юрнах но този път заложих на старите познати, които колкото и да овиквах преди, когато ми казваха НЯМА ДА СИ С ТОЗИ ЧОВЕК, С ДРУГ ЩЕ СИ, все пак бяха познали че ще е точно така.
Да се върна обаче към април месец миналата година.
Търсех баща ми.Никога не го бях виждала, не го познавах.Имах една негова снимка и две имена.
Нищо не знаех за него, но след като майка ми почина и осъзнах, че не съм само дъщеря на майка ми, а съм дъщеря и на баща ми, реших на всяка цена да го намеря.
Не знам дали беше жив, нищичко.
Ударих няколко пъти на камък и се отчаях, тогава реших че ми трябва помощ от ясновидците.
Исках поне да знам дали е жив и дали търсенето ми ще има смисъл.
Не си спомням много при кой ходих тогава.
Но си спомням ясно срещата с Валентин Начев.
Бях ходила при него в стария си период и той беше от хората, които ми беше казал развоя на събитията, а аз не приех.Но беше прав.
Обичам да ходя при Валентин, спокойно ми е.Обяснява ми ги нещата.
Каза ми, че баща ми е жив, че не в България, че е далеч.Че ще го намеря.
Имах голям страх, че дори това да стане този човек може изобщо да не ме приеме и да ме отхвърли.
Каза, че няма такова нещо, че ще ме приеме, че много приличам на него и като външност, и като характер.
Че ще го намеря скоро и че мъж по възрастен от мен с кафява коса и очи ще ми помогне.
Пффф.Хубави прогнози, но след като излезнах от там накъде, как да го търся.
Кой е този човек, който ще ми помогне.
Забравих думите на Валентин и живота продължи.
Един ден ми се обади един мой приятел, пенсиониран полицай, помолих го за помощ дали не можем да направим справка по някакъв начин за човека, който търся.
Улових се като удавник за сламка, че второто му име е по особенно и че по това ще се филтрира търсенето ми.
След два дни имах всичката нужна информация за баща ми.Заедно със снимка на която приликата ни беше   поразителна.
В момента в който благодарих на моя познат и го гледах в очите, видях кафевите очи и кафявата коса.
Ех, Начев...ех.
Това, че баща ми се оказа в Мадрид е съвсем друга тема Simple Smile
Излетях две седмици по късно и днес макар, че съм вече на 39 най после имам кой да наричам татко Simple Smile
Прие ме и всичко, което ми каза Валентин се случи.
После отидох за да му благодаря, имах връзка с един турчин тогава и той ми каза, че няма да я бъде, че ще се разделя, че ще дойде друг и аз си помислих, че това вече са глупости.Нямаше начин.
Каза че ме вижда с баща ми и с един висок тъмен мъж, с много хора около нас в Испания.
Глупости на търкалета мислех си.Какъв тъмен мъж, какви хора, какви пет лева, каква Испания.
Ще прескоча една голяма част от живота си и ще кажа, че на 28.06 тази година се озовах на екскурзия за Мароко със прекачаване и преспиване в Мадрид, на която бях с един нов тъмен висок мъж, където се видяхме с баща ми и цялата група от екскурзията.Ха ха.
Това са ми спомените от Валентин от миналата година Simple Smile Не правя реклама, споделям.
Аз не ходя само при него.Аз обикалям като муха без глава където си искам.  Mr. Green
И така.
Лятото миналата година бях в Пловдив.Често се сещах за Виргиния Мицева, която през 2012 категорично ми каза , че няма да съм с "онзи" и че ще дойде друг и аз я мразех.Но след като прогнозите й ми дойдоха до главата реших да я навестя, за да ми каже аджеба турчина ли е вече моя човек.
Ха, каква изненада.И той няма да е.Луда е, Казах си.Толкова много го обичах, че умирах от страх и ужас да не ме остави.Но тя каза тогава следното.Ти сама ще го оставиш.До края на лятото той ще направи нещо, което ти няма да му простиш и сама ще поискаш да се разделите.
Не, не, тази жена е луда.Какво можеше да направи човека, който толкова обичах, че да се разделя с него.
Каза, друг ще дойде, висок и тъмен...
Пак я мразех.
Не исках да чувам за друг, не ми трябваше друг.
Спомням си обаче как турчина ме преби от бой на 24.07 и след този ден аз не бях същата.Макар, че ми падна на колене с пръстен аз бях взела своето решение.
В началото на март тази година категорично го изхвърлих от живота си.
Пак беше права Виргиния.Аман! ooooh!
В края на март една приятелка се строши да ми говори за Олга, Олга та Олга, трябва да те заведа.Толкова е позитивна Олга...Ех, добре, да вървим при Олга.
Първата ми среща с Олга беше във вторник, датата беше 22.03. Бях се разделила с турчина и света ми беше и празен , и черен. Беше се появил един човек и бях се пообъркала дали е правилно, дали е искрен с мен и т.н.
Олга гледа на Таро, Олга е от хората, които няма да ти кажат бъдещето в детайли.
Олга е от хората, които ще ти опишат човека така, както и ти самия не го познаваш.Олга ще ти каже такива неща, които през ум не ти минават за определен човек, че ако после се поровиш ще разбереш колко безумно права е била.Олга ще опише намеренията на този човек спрямо теб, ще ти каже думи, които до ден два три ти ще чуеш от този човек едно към едно.Била съм смаяна на моменти.
Тогава Олга ми описа онзи за който питах, такъв психоанализ му направи от едни карти, та съм готова да й благодаря цял живот, че не се забърках тогава.
Попитах за един друг мъж, въртеше ми се из главата последните дни, но понеже турчина ми беше изтрил всички телефони от телефона, беше ми изтрил целия фейсбук, та нямах връзка с този човек никаква.
Олга каза, ти ще си с този човек и толкова много ще го обичаш.Бля Бля.Така ще е, няма как да е, глупости пълни.Още си обичах турчина, но бях твърде много наранена.Няма как да обичам пак.
В края на седмицата този, за който бях питала сам ми се обади. Whistling
И се почна една...че самата аз не разбрах какво стана....И така се озовах в Мароко с високия тъмен мъж.
Разбира се има и предистория в която тотално намесих всички врачки и търчах от една на друга по няколко пъти на ден.
И така...ето ме през април, влюбена, забравила турчина, щастлива.Прекрасен живот.
Резервирахме екскурзия до Мароко, страхотни дни и толкова хубаво та чак скучно ми стана.Пак.
Отидох при Валентин един ден, нещо не ми беше на кеф.Глождеше ме нещо, че нещо ще се случи, ама и аз не знам какво.едно такова чувтсво хем няма очевидни притеснения, но вътре в себе си знаеш, че нещо не е наред.
И ми каза Валентин, пази от някаква позната приятелка, ще те заплете в интриги.
Мислех за една, то се оказа друга.
И така 24 часа по късно изживявах най - големия кошмар в живота си.
Не само приятелката, но и турчина барабар в съюз с нея ми спретнаха най - великата интрига, в която съм била замесвана за всичките си 38 години.
Човека ме остави на секундата.Исках да обясня.Не ми се даваше възможност.
Чувах само:Заминавай в Мароко с който искаш, аз няма да дойда.
Беше началото на юни.Беше рожденния ми ден.Деня в който ми се обадиха поне 150 човека да ми честитят, но този който исках най много да се обади не го направи.
А го правеше винаги за предходните рожденни дни, макар че бяхме само приятели тогава.
Деня в който колата ми се счупи на магистралата в последния тунел преди София.
И бях сама като идиот в 23,30 сама на пътя.И звънях и никой не ми вдигаше.
Най - ужасния ми ден.
Турчина ме кълнеше, не ме оставяше миг да дишам, бях убедена че ходи по ходжи и прави милиони неща.
Пишеше и ме заплашваше ден и нощ.
Прибрах се с пътна помощ и счупен двигател на джипа за ремонт от около 5000 лева, да ми е честит рожденния ден.
И така в понеделник на 13.06 си дадох сметка че по надолу няма накъде да ида.И или трябва да се самоубия или трябва да се събера и въоръжа  всичкото търпение и да продължа.
Господ ми беше писал второто.
И ми трябваше помощ.И разбира се това бяха врачките Simple Smile
Не знам от къде тръгнах и до къде стигнах.
Олга, Валентин, Пепа, леля Вили от Рударци, Стефка от Генерал Тодоров, Венета от Стражица,Цеца от Надежда.
Без кола.Как съм ги обикаляла идея нямам.Опитвам се да си спомня.
Помня едно и също.Той ще дойде в Мароко с теб.Ще видиш.
Как бе хора, какво говорите, ние трябва да тръгнем след 10 дни, как ще дойде.
Всички бяха категорични.На мен ми се струваше невъзможно.
Нямаше начин.Просто нямаше.Не ставах по спокойна от всичко, което чувах.
Опитах се пак да се свържа с него, все пак имена, договори, самолетни билети, трябваше да знам какво да правя.Той   беше категоричен.Не.
Нямаше начин.Те ми казваха не сменяй имената на билетите, не се обаждай в агенцията за да го отпишеш.
Ще дойде.
Всички са луди.Тотално луди.Исках някой да ми каже, не няма да дойде и да се спра.
Никой не го направи.
На 25.06, три дни преди полета той се обади и каза, че ще дойде.
Нямах време дори да съм в шок. След време разбрах, че случайно е срещнал братовчедка ми на един паркинг на Билла и след разговора ми се е обадил, че ще дойде.
Тя ми каза чак след като се прибрахме от Мароко.Каза ми, не исках да ти давам напразни надежди, ако промени решението си пак.
И така всички познаха безумното нещо, че ще сме заедно в Мароко.
Върнахме се.Бяхме дистанцирани заради последните ситуации.Беше ми криво.Не беше както трябва.
И пак ходих да се консултирам.Бях взела решение да се разделим напълно, но всички пак почнаха, че няма да стане, едно и също ми повтаряха като папагали.Изнервях се.
Обясняваха ми, че пак ще пътуваме края на лятото зад граница.Че ще сме заедно.
Уморих се да ги слушам.И една вечер реших да приключа.Седнахме в едно кафе.
И както бях решила, че това е края ставайки от кафето вече имахме план началото на септември да ходим на море в Мароко.Предния път бяхме в пустинята.
И така тралала на 30.08 заминахме за Мароко.Пак.
Там като че ли се оправиха нещата, но турчина не спираше тормоза, беше започнал и на него да пише и него да тормози.Имаше така рязка промяна на настроенията в човека до мен, че се чудех какво става по дяволите.
Върнахме се.Аз си ходех на консултации при Олга, за да ми обяснява какво се случва и тя винанги си беше права.Спомням си, че й споделих че искам вече сериозен разговор с човека какво ще се прави и тя категорично ми каза да не правя никакви разговори до края на септември, защото е много лош период.
Просто ми забрани.Ама пустите неща са най - забранени.Проведох разговора на пук на Олга и след като не чух това, което искам казах разделяме се, не искам повече да те чувам и виждам. Crossing Arms
Човека си тръгна, беше 16.09.
Ред сълзи и сополи, айде пак да плача на рамото на Олга.Айде пак при Начев, айде пак при Пепа, айде пак при Стефка.Айде.
Спокойно, няма да се разделите.Е как няма, той не ми вдига тел, не иска да е чува и вижда.
Но всички в хор:Не, няма.
И пак ще пътувате.
Ох....
Стефка пък такива неща ми обясни за ситуациите в Мароко, че свят ми се изви като ги наместих.
Озовах се и при една интересна жена в Стражица.Леля Дида.
Стигнах дори до Румяна Ковачева в Русе.Абе къде ли не ходих.
И като папагали всички едно и също.
Но Олга си оставаше фаворит.
Турчина ми беше пратил некви наркомани да ме тормозят.
Търчах при Олга да ми дава акъл.
Вика единия ще ти се прави на приятел, но той изобщо не те харесва.Ще започне да ти иска пари.
Има проблеми.Ще ти каже че са за адвокат.Два дни по късно зор та зор тоя да ме види, 30 минути по късно, трябват ми 300 лева за адвокат, че ще ми вземат детето.
Ех, Олга...жива и здрава да си.
Търча при Пепа, обръща ми чашата ми казва:защо го заряза това момче бе мила, а сега ревеш за него?
Сега ще чакаш.
И така.До гуша ми дойде да ми познават.Исках вече някой да вземе да каже че няма да съм с него.
И запончах друг тур, където бях убедена какво ще ми кажат.
Бях ги оставила последни, защото са ми най - страшни с техните прогнози.
Запалих колата и айде при Виргиния Мицева.
Първата , която обърна картите и каза: Няма да е той.Друг ще е.Ще се появи друг.Сама ще го оставиш този.
О, не.Вече я попитах.Жена, всяка година ми казваш, друг, друг, все си права, ама кажи кога ще е последния че взе да ми писва вече.Този дето ще се появи след тоя ще е последния.
Два пъти реди картите и каза сигурна съм.
Добре, чух първата обратна прогноза.
Минах през Попово.Страшната Зюмбюл дето всеки път и тя...няма да е тоя, друг ще е. И тя каза същото.Ах ах.Жива да не бях.Почна цикъла с обратните прогнози.
Озовах се в Дунавци при Таня.И тя така.
Нещо почна да не ми харесва това, което чувам.Търча при Олга да ме успокои.Олга казва, аз не мога да ти кажа дали ще си с него завинаги или не, но имаш път който трябва да извървиш  него.
Но да, на Нова година ще сте заедно.И ще пътувате.Ох.
Наложи се да мина през Пепа, така се случи, водих някой.
Пепа каза, ще дойде друг и ще избираш между двамата.Някой от път, от чужбина ще дойде.
Какво се случваше, сама ли променям всичко, сама ли, нямам ли си съдба, защо винаги всичко е толкова сложно?
И човека от път се появи, дойде една нощ съвсем неангажиращо...а на следващата сутрин вече не знаех какво искам, кой искам.И търча при Олга, и търча при Начев, и обърквацията тотал щета.
ТИ ЩЕ ИЗБЕРЕШ.
Избрах да купя билети за Англия и на Нова година да съм там с този, за който толкова се борих цяла година, този с който споделих изгревите, залезите, пустинята и океана в Мароко.Избрах го със сърцето си.
ОСтаналото предстои.
И понеже ще почне едно лудо питане за координати на Олга, от сега казвам, давам само на Лични и то наистина ако имате проблем, защото е претоварена и съм обсъдила с нея предварително това.
Ако някой друг е ходил при нея да споделя.
Ами казах си всичко, както винаги.
дано ви е било интересно.
Че нещо темата беше станала скучна.
Поздрави

 Hug

# 655
  • Мнения: 10
Здравейте,
Преди три години ходих при една гледачка в град Камено до Бургас. Казва се Нина. Позна ми абсолютно всичко. Но не й взех координатите.
Ако някой знае телефона й или адреса може ли да ги сподели?

# 656
  • Мнения: 1 831
Общо взето доколкото разбирам всички ходите ''за любов'' на врачки .Аз съм ходила само при една /Керанка от Добрич/ и не бях отишла за да ми споделя дали щяла съм да тегля заем,къде имал белег мъжа ми /защото тя ей такива работи ми говореше/.След като я попитах за конкретния ми проблем /здравословен/ ми наговори ужасни неща.Моля се да не са истина. Praynig Praynig PraynigПсихически направо се побърках /и до ден днешен го мисля/ .Чух много мнения за нея ,че става,други ,че е добре изпечена шарлатанка.Но за''второ мнение'' никъде не отидох.По простата причина ,че мъжат ми в никакъв случай няма да ми удиса на акъла да хукнем из др градове по врачки,а в Добрич други май няма.Поне не толкова ''прочути''.та някоя ако знае нещо за някоя в областта или дали някоя познава за здравословен проблем ?

# 657
  • Мнения: 358
Хора от доста време не съм писала.Искам да предопредя за човек на име Димитър Каменаров,има обява в Ало БГ врачки.Прави черни магии и изнудва за пари,ако не му дадеш.Пазете се.
Габрово?

# 658
  • Мнения: 68
Здравейте хора. Дайте координатите на Валентин Начев - в анкетата не ги намирам. Къде горе-долу се намира, у тях ли приема?
За да имам и аз някакъв принос в темата, ще ви разкажа за опита си с Ели Маринова - тя е нумеролог. Ходих при нея през февруари, защото вече не издържах на работа, исках да си намеря нова. Тя ми каза, че през май ще имам шанс да започна нещо ново. Тя гледа и на карти таро и там на въпрос дали това, което работя е добро за мен, или трябва да търся в някаква нова посока, тя ми каза, че след 10 месеца ще намеря това, което е добро за мен. През май нещата станаха непоносими и аз напуснах, макар че не си бях намерила друга работа. Слава богу, взеха ме на друго място веднага. Сега обаче кандидатствам за нещо, което винаги съм искала да работя, и се надявам през декември да получа обратна връзка. Ако това се случи - ще е второто конкретно нещо, което се сбъдва. Иначе тя ми каза и други неща, по-общи, които са много верни - за теб самия, даде ми съвет. Аз лично съм доволна. Стоях около час и половина - тя ми направи нумероскоп (описание на слабостите, силните ти страни, тенденциите в живота ти) и отговори на всички въпроси, които имах. Взе ми 50 лв. Доколкото знам, има възможност да отидеш само с конкретни въпроси, тогава цената е 20 лв. Не знам оттогава дали има промяна в тези цени.
Това е, на мен лично ми хареса.

Последна редакция: нд, 20 ное 2016, 11:47 от serty

# 659
  • Мнения: 97
Калинка гледа на карти и всичко което ми каза се случи. Познавам и други на които е познала.
Тел. номер на Калинка е 0894231846, гр. Варна, кв. Младост.

Общи условия

Активация на акаунт