Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 617
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 231
Бихте ли ми казал някой  ясновидци който  гледат без да  ходиш  при тях .

# 691
  • Мнения: 10 210
Някой посещавал ли е Лаура Вардеварян и може ли да сподели впечатления? Аз ходих при нея преди много години, но изобщо не я отразих тогава - беше ми едно от първите подобни посещения, а и не ми хареса какво ми каза, видя ми се невероятно, но след толкова години виждам, че основното, за което отидох тогава, се разви точно така, както каза. Друго нищо не помня какво ми каза. Сега чета някакви стари интервюта с нея - наред с някои верни неща, говорила е и големи глупости - прогнози за публично известни хора. Та някой има ли лично впечатление?

# 692
  • Мнения: 3
Здравейте,

Търся информация за мъж от Горна Оряховица, който разговарял с мъртви хора. Майка ми е ходила при него преди 15 години и не си спомня име, само, че гледал в къща в близост до автогарата и всичко познавал. Взимал около 5 лв. и почивал неделя и понеделник. В по-стара тема (тема 14) четох за ясновидец Алекси Маринов, но нямаше много информация за да знам дали става въпрос за един и същ.
Ако някой знае нещо моля да пише.
Благодаря!

# 693
  • Мнения: 55
Здравейте,

Търся информация за мъж от Горна Оряховица, който разговарял с мъртви хора. Майка ми е ходила при него преди 15 години и не си спомня име, само, че гледал в къща в близост до автогарата и всичко познавал. Взимал около 5 лв. и почивал неделя и понеделник. В по-стара тема (тема 14) четох за ясновидец Алекси Маринов, но нямаше много информация за да знам дали става въпрос за един и същ.
Ако някой знае нещо моля да пише.
Благодаря!


Здравейте.Горещо Ви препоръчвам този филм:Madame Irma / Мадам Ирма/има го в Zamunda/-след първите 15-20минути съвпада с всички въпроси и надежди на посетителите в тази тема.
Лека вечер и приятно гледане.

# 694
  • Мнения: 358
Някой посещавал ли е Лаура Вардеварян и може ли да сподели впечатления? Аз ходих при нея преди много години, но изобщо не я отразих тогава - беше ми едно от първите подобни посещения, а и не ми хареса какво ми каза, видя ми се невероятно, но след толкова години виждам, че основното, за което отидох тогава, се разви точно така, както каза. Друго нищо не помня какво ми каза. Сега чета някакви стари интервюта с нея - наред с някои верни неща, говорила е и големи глупости - прогнози за публично известни хора. Та някой има ли лично впечатление?
http://www.blitz.bg/article/35124
Посмях се по вечерно време. Joy

Цитат
През 2014 г. Венета Райкова наистина ще забременее с второ дете, също момченце. Софи Маринова ще забременее от млад мъж. Устата също ще има второ дете. През 2014 г. ще имат дете и Мария Игнатова и Рачков. Много хора са озлобени към тях и им завиждат, защото са хубави хора и се разбират. Не виждам засега Зуека да се жени за приятелката си. Както и

Иван няма да се ожени за Ирина

Но пък Андрей ще се престраши и ще се ожени за старата си нова любов Надя, дори ще имат дете следващата година.
Раздялата на Лияна с бащата на дъщеря й Махмуд няма да е окончателна, въпреки че сега тя така си мисли. Той много ще й се моли да се върне пак при него и ще се съберат пак! И това ще стане, след като Махмуд разбере, че тя си има обожател. Това ще го подразни и той ще направи всичко възможно да я има пак!

Анелия пък ще има нова любов с човек от миналото! Но Емилия и Коко Динев в крайна сметка ще се разделят.

# 695
  • Мнения: 299
Момичета помагайте кажете за ходжата от Езерово,за ходжата от село Косовец Бургаско  никой ли не е чувал за тях ,развалят ли намеса за раздяла ,опитвам да изчета темите ,но всички пишат за врачки и годатели и дават съвети да се развалят тезе намеси  но при кого ,изпитани хора който помагат в тези случай има ли ,моля помогнете

# 696
  • Мнения: 254
Тези не съм ги чувала, но имаше един ходжа, близо до Омуртаг някъде. Ще се опитам да намеря негови координати отново.
Някъде в някоя стара тема съм споделяла за него, но..... в момента изключих.

# 697
  • Мнения: 10 695
Ходих преди повече от 10 години при ходжа,вече не помня къде, но имах сериозни проблеми с някой неща които намерих тогава в нас. Той имаше някакви принтирани листчета пред него взе 1-2 написа още нещо на тях обви ги в тиксо и ми ги даде да ги нося в себе си. От гледна точка на годините които минаха... ама за мен някак си ефект нямаше. Сякаш нещата не се оправиха, а станаха по-зле. Но всеки решава за себе си.

Последна редакция: пт, 25 ное 2016, 12:01 от Lan_7

# 698
  • Мнения: X
Аз пък да питам-някой работил ли е с печатите на Соломон?

# 699
  • Мнения: 299
Тези не съм ги чувала, но имаше един ходжа, близо до Омуртаг някъде. Ще се опитам да намеря негови координати отново.
Някъде в някоя стара тема съм споделяла за него, но..... в момента изключих.
Много моля да проверите, този ходжда той разваля ли такива намеси за раздяла, ако сте ходили имаше ли промяна за добро при вас

# 700
  • Мнения: 254
Тези не съм ги чувала, но имаше един ходжа, близо до Омуртаг някъде. Ще се опитам да намеря негови координати отново.
Някъде в някоя стара тема съм споделяла за него, но..... в момента изключих.
Много моля да проверите, този ходжда той разваля ли такива намеси за раздяла, ако сте ходили имаше ли промяна за добро при вас

Лично съм ходила при него преди 2 години почти и бях много доволна.
Тогава имах една необяснима болка в корема. Бях ходила при сума лекари - всичко е наред.
Влязох при него и той ме пита "За какво искам да ми отвори книгата? Какво да е задължително в нея, когато я отвори?" И аз казах - здраве.
Той я отвори, и започна - "на 4-я ден след като си родила започва една болка в корема.........." И аз зяпнах и се чудя какво става. И други неща....

Но това общо взето ми беше проблема тогава....
Знам, че прави муски за здраве, късмет с молитви, разваля също.

"Гледа" само събота и неделя. Без записване е и има много хора.
Ние, като ходихме, имаше хора чакащи от 4:30 сутринта, а беше зима.

Ще се опитам да намеря номера му от приятелка.
Дано да ви помогне. Sad

# 701
  • Мнения: 299
Някой да е чувал и ползвал услугите за ходжа Севгин от село Церовище Шуменско, моля и за други мнения,благодаря от сърце на Цвете от кристал за информацията

Някой доволен от Таня от село Тънково сбъднати бъдещи прогнози ,познаваемост на нещата ,да се надявам ли

Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 00:21 от AnMary

# 702
  • Мнения: 68
Здравейте пак,
Разколебах се за Валентин Начков. Гледах назад, че имаше добри отзиви за Ина от Женския пазар. Първо искам да попитам дали това - 0887 249 184 - е актуалният телефон. А също така и колко пари взима, за колко време и горе-долу къде се намира, че той Женският пазар е необятен Grinning Не ми се иска да й звъня, ако взима твърде много, затова ще се радвам да споделите. Мерси  bouquet

# 703
  • Мнения: 97
Тези не съм ги чувала, но имаше един ходжа, близо до Омуртаг някъде. Ще се опитам да намеря негови координати отново.
Някъде в някоя стара тема съм споделяла за него, но..... в момента изключих.
Много моля да проверите, този ходжда той разваля ли такива намеси за раздяла, ако сте ходили имаше ли промяна за добро при вас

Лично съм ходила при него преди 2 години почти и бях много доволна.
Тогава имах една необяснима болка в корема. Бях ходила при сума лекари - всичко е наред.
Влязох при него и той ме пита "За какво искам да ми отвори книгата? Какво да е задължително в нея, когато я отвори?" И аз казах - здраве.
Той я отвори, и започна - "на 4-я ден след като си родила започва една болка в корема.........." И аз зяпнах и се чудя какво става. И други неща....

Но това общо взето ми беше проблема тогава....
Знам, че прави муски за здраве, късмет с молитви, разваля също.

"Гледа" само събота и неделя. Без записване е и има много хора.
Ние, като ходихме, имаше хора чакащи от 4:30 сутринта, а беше зима.

Ще се опитам да намеря номера му от приятелка.
Дано да ви помогне. Sad
Може ли да споделиш той ли ти помогна тогава за болката в корема.Той ли откри причината и как ти помогна.Благодаря предварително.

# 704
  • Мнения: 299
На зад в темите четох за Валя от Ямбол ,познавала  и разваляла намеси,вярно ли е,други мнения,струва ли си пътя до там

Общи условия

Активация на акаунт