Не го разбирам....

  • 6 256
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30 802
Щото нямат еднакво либидо и чувства. И защото за жената да я употребят и зарежат е също толкова неприятно, колкото за мъжа да плати (примерно) екскурзия до Рим и да не му пуснат:)

"Разиграването" е ако искаш връзка. Ако искаш само секс...това е друга бира.

# 16
  • София
  • Мнения: 28 815
Скрит текст:
Авторке, всекиму се случва да не е на една вълна с отсрещната страна. Но остави тези приказки как той се е възползвал от теб, на теб беше ли ти кеф? Ако да - приеми го като натрупване на опит и продължавай напред. Не го търси, нали ти е казал каквото има.
Макар да имам дъщеря колкото теб, мога да призная, че аз на доста повече години направих тази основна грешка - да продължа да търся човек, който ми каза, че нашата връзка няма бъдеще. Това пък доведе до други дивотии и ми отрови доста години впоследствие.
Всекидневното търсене не е белег на Голямата любов - обясни го на този индивид и му напомни колко мъже се оплакват, че приятелките им са обсебващи и не ги пускат да поемат въздух. Ако изобщо ти се говори с него, де...

Но ако ме извините за отклонението - искам да попитам съфорумките на повече години, които виждам в други теми от СО:

Нали навсякъде се пише за равенство, как жените и мъжете имат равни права и задължения, защо трябва да го разиграва и да не правят секс 3 месеца, ако се харесват? Това с изчакването го пишат основно съфорумки, които НЕ считат, че жените и мъжете имат равни права и задължения. Аз мисля, че не трябва да се чака.  Нали и жените имали същото либидо и сексуални мераци като мъжете? Сексуалността на всеки е различна и варира според периода и други фактори. Не може да се обобщава така. Ако вие сте силно привлечени сексуално от някой мъж, ще търпите ли да ви разиграва половин година? НЕ!

# 17
  • София
  • Мнения: 19 343
Я погледни мненията на Сирен. Тя не е ли пример за по-по-най жена във всяка област? Макар да й признавам начетеността и начина на изразяване
Признавам, че не помня всеки какво е писал, но преобладаващите мнения в темите - ги помня.
Имаше тема за нещо сексуално, отивам да потърся... там всяка съфорумка беше намерила перфектния партньор и без оргазъм - не заспива.

Питам не защото споделям общото мнение

Последна редакция: пт, 08 юли 2016, 11:51 от Cuckoo

# 18
  • София
  • Мнения: 28 815
А, за нея съм съгласна, не ѝ е първото противоречие.

# 19
  • Мнения: 30 802
Мда, мократа фантазия на всяка жена: хем бурна сексуална връзка от третата среща, хем да не я захвърлят след това, ами мъжът да се влюби лудо и презглава и да се кълне във вечна обич. Разбира се, връзката е едновременно стабилна, но и неангажираща, защото сме модерни.

Много кукувици летят в женските глави, майна...

# 20
  • София
  • Мнения: 28 815
Мда, мократа фантазия на всяка жена: хем бурна сексуална връзка от третата среща, хем да не я захвърлят след това, ами мъжът да се влюби лудо и презглава и да се кълне във вечна обич. Разбира се, връзката е едновременно стабилна, но и неангажираща, защото сме модерни.

Много кукувици летят в женските глави, майна...
Laughing  Аха, като говорим за кукувици...

Наистина ли вярваш, че това е "мократа фантазия на всяка жена"?!? Или ти е нужно, за да се самоубедиш колко си права?

# 21
  • Мнения: 30 802
Ами не, всъщност жените обичат точно обратното, да ги лъжат колко са невероятни, а след това мъжът да изчезне от радара...направо е върхЪ такова преживяване.

# 22
  • Мнения: 832
Авторке, много рано си се ,,дала,, - това ти е грешката... Повечето мъже мислят такива жени за ,,леки,, и не желаят да имат сериозни отношения с тях,защото си представят с колко много други са били и то толкова лесно....ТА вие даже на среща не сте ходили ,какво очакваш...?!

# 23
  • София
  • Мнения: 28 815
Мамасита, този, който те е направил говорител на жените, трябва да бъде изритан от днес за вчера.

Основното ми притеснение беше да не ме притискат след това. Никога, нито веднъж, абсолютно буквално, мократа ми фантазия дори не се е доближавала до това, което ти твърдиш.

Успех с кукувиците.

# 24
  • Мнения: 30 802
Мамасита, този, който те е направил говорител на жените, трябва да бъде изритан от днес за вчера.

Основното ми притеснение беше да не ме притискат след това. Никога, нито веднъж, абсолютно буквално, мократа ми фантазия дори не се е доближавала до това, което ти твърдиш.

Успех с кукувиците.

Да де, именно споменах, че няма натиск и изисквания, връзката е "свободна", тоест жената следва да командва парада.

Искаш да кажеш, че нарочно си се хващала с такива, които са явни бройкаджии, само и само да те оставят след това и да не те притесняват?

И искаш да кажеш, че за никоя жена, никъде не е удар по егото да я прикоткат и след това мъжът да изчезне от радара, особено ако тя се е надявала на нещо повече?

# 25
  • София
  • Мнения: 28 815
Мамасита, този, който те е направил говорител на жените, трябва да бъде изритан от днес за вчера.

Основното ми притеснение беше да не ме притискат след това. Никога, нито веднъж, абсолютно буквално, мократа ми фантазия дори не се е доближавала до това, което ти твърдиш.

Успех с кукувиците.

Да де, именно споменах, че няма натиск и изисквания, връзката е "свободна", тоест жената следва да командва парада.

Искаш да кажеш, че нарочно си се хващала с такива, които са явни бройкаджии, само и само да те оставят след това и да не те притесняват?

И искаш да кажеш, че за никоя жена, никъде не е удар по егото да я прикоткат и след това мъжът да изчезне от радара, особено ако тя се е надявала на нещо повече?
След като няма натиск, парада командва този, когото двамата решат.

Да. Не понасях, и сега не понасям да ме притискат. Това съм ти го писала няколко пъти, но няма проблем да го повтарям.

За  другите жени не знам, не съм им говорител.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592

Очевидно не си в гимназията - дръж се като ако не зряла жена, то поне жена, не девойче. Не сте се доразбрали, той искал едно, ти - друго... какво от това?

# 27
  • Мнения: 1 281
леле мале .. колко дивотии прочетох ....  ше си посегна направо  Laughing

и на първа среща да е секса .. и на втора и на трета .. се тая .
зависи след секса какво усещане у мъжа е останало ...

ше хода аз подир газа на някоя месеци наред .. а тя ше ми се прави на ученичка от 6Б клас . вие нормални ли сте бе ?  Laughing
няма ли секс на 2-3 среща .. и мъжа продължава да ходи подир газа на някоя жена .. тоя или е хамав или не се усеща, че го правят на хамав .
вие да не сте ученици .. и да ви е за първи път сега, че да се гоните 6 месеца ..... алоооо ... хампири куку  Party

жените сте прости създания .. ше ме извините нали .. логиката не ви е сила ..
това, че някой ви ходи подир дупето дълго време, въобще не е гаранция, че като ви дерне ше продължи да ви ходи подир дупето .

нека да изключим варианта .... секса е бил посредствен и незадоволителен .

за да видиш един мъж на какво е готов за теб .. дали е сериозен и т.н.
не е необходимо да го подлагаш на сух режим "чакане" и да видиш колко сериозни са намеренията му към теб ..
обещай му .. всичко и започни да му даваш, като увеличаваш дозата .. точно като наркотик ..
обещавай и разкривай все повече и повече .. докато стигнеш предела и лимита си .. твоя или неговия .
мъжа трябва да не издържа да те има ... и след като те има да се чувства като победител ..
а не да се чуди какво защо и как .. трябват ясни и недвусмислени знаци .. но без нахалство ..

ако си мисли, че си пълниш празното време с него .. покажи му че не е така .
направи така, че веднъж дваж .. да избереш него пред приятелките и компанията ..
ама ясно и демонстративно .. ако го искаш де .. така трябва .. трябва да рискуваш с него .
и тогава ако продължи да те упреква в разни глупости .. въобще недей да го бавиш .. разкарай го,
но преди това трябва да се убедиш в това, че той те упреква неоснователно .

така както поставяш нещата .. съществува немалка вероятност действително да е потиснат от класовите различия .. ако той е от най нисшата прослойка, а ти си над средна класа .. ще е трудно да имате връзка ..
може би хубав секс , но повече .... и нещо в перспективи ..  трудно.

# 28
  • Мнения: 2 650
Елюминат, не се пали толкова, явно  не си от контингента читави мъжове по мамаситини.  Колкото и да се пънеш - не си Laughing Иначе си прав - и при двата пола  върви Шехерезаденото, може начина да е различен, но елементът гъдел на искането на още, си е част от играта наречена ...любов сигурно. Ето и авторката е впечатлена от неглижирането след секса,  не разбрах да е  впечатлена от самия секс или самото момче.  Може човекът да е комплексар, може и играч да е, може пък просто бройка да търси...важното е, че точно с това е направил впечатление. Само дето аз не бих си накривила егото в такива игрички и не бих се занимавала...сега. На  20 сигурно бех захапала Laughing

# 29
  • Мнения: 1 610
 Елюминат ...
Трябва да ти благодарят всички, че си тук и разкриваш такива истини с повече от 5 изречения.   
cheers

Няма какво да добавя...
 

Общи условия

Активация на акаунт