Супермаркети Европа...................

  • 37 887
  • 248
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 196
Аз пък редовно взех напоследък да пазарувам там.Имат страхотно мариновано месо,готово да се метне на скарата и бибикюто. Доволна съм от обслужването. Макар и все още да ми говорят на ТИ на касата, пък все нови касиерки гледам там.
Медовинке,внимавай като купваш от там разни мариновани,примесени с подправки и подобни меса!

# 211
  • Мнения: 804
Аз пък редовно взех напоследък да пазарувам там.Имат страхотно мариновано месо,готово да се метне на скарата и бибикюто. Доволна съм от обслужването. Макар и все още да ми говорят на ТИ на касата, пък все нови касиерки гледам там.
Медовинке,внимавай като купваш от там разни мариновани,примесени с подправки и подобни меса!
Щоооо? Какво имаш предвид? newsm09

# 212
  • Мнения: 589
Аз пък редовно взех напоследък да пазарувам там.Имат страхотно мариновано месо,готово да се метне на скарата и бибикюто. Доволна съм от обслужването. Макар и все още да ми говорят на ТИ на касата, пък все нови касиерки гледам там.
Медовинке,внимавай като купваш от там разни мариновани,примесени с подправки и подобни меса!
Щоооо? Какво имаш предвид? newsm09
Обществена тайна е,че с марината търговците обикновено замаскирват вкуса на "тръгналото" месо,т.е. това,което е тръгнало да се разваля...Аз  никога не купувам мариновано,подправено и т.н-сама си го овкусявам.

# 213
  • Мнения: 2 196
Права е  olimpiia,Медовинке. Confused

# 214
  • Мнения: 804
Лелеее,разбихте ми всички детски илюзии.
Сега как ще тръгна да купувам подобно нещо отново?
А толкова ми харесваше...

Добре,де. Ама нали се готви. Каквито и процеси да са тръгнали в месото с печенето,пърженето и другите начини на приготвяне се спират.

# 215
  • Мнения: 589

Добре,де. Ама нали се готви. Каквито и процеси да са тръгнали в месото с печенето,пърженето и другите начини на приготвяне се спират.
   Не е точно така!Може да докараш "рядкото щастие" на цялото семейство,че и на гостите си...

# 216
  • Мнения: 7 803
Лелеее,разбихте ми всички детски илюзии.
Сега как ще тръгна да купувам подобно нещо отново?
А толкова ми харесваше...

Добре,де. Ама нали се готви. Каквито и процеси да са тръгнали в месото с печенето,пърженето и другите начини на приготвяне се спират.
само се спират, а не иz4еzват

# 217
  • Мнения: 9
Здравейте, мамчета   bouquet Мога ли и аз да дам мнение ?Относно маринованото месо?
Ако го купувате от някое каубойско магазинче- да,но от реномеран хипермаркет-не ми се вярва.Освен това развалящото месо си личи и под маринатата-много по-тъмно е и кокала(мозъкът на кокала) е тъмно кафяв.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 22:27 от X-man

# 218
  • Мнения: 7 803
и специално zа това zакл*4ение се регистрира  Tired

# 219
  • Мнения: 2 196
Здравейте, мамчета   bouquet Мога ли и аз да дам мнение ?Относно маринованото месо?
Ако го купувате от някое каубойско магазинче- да,но от реномеран хипермаркет-не ми се вярва.Освен това развалящото месо си личи и под маринатата-много по-тъмно е и кокала(мозъкът на кокала) е тъмно кафяв.
Един добър месар винаги ще успее да замаскира ''тръгналото'' месо.

# 220
  • Мнения: 9
Здравейте, мамчета   bouquet Мога ли и аз да дам мнение ?Относно маринованото месо?
Ако го купувате от някое каубойско магазинче- да,но от реномеран хипермаркет-не ми се вярва.Освен това развалящото месо си личи и под маринатата-много по-тъмно е и кокала(мозъкът на кокала) е тъмно кафяв.
Един добър месар винаги ще успее да замаскира ''тръгналото'' месо.

То и автотенекиджиата прикрива ръждата,ама внимателния куповач  я открива  Mr. Green

# 221
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Хайде сега по темата. Миналата седмица ми се наложи да вляза в магазин Европа в Люлин. Не бях го правила, не помня от кога. Пакетчето кайма, което детето си избра за принцеси беше ужасно вмирисано, а пък в срок на годност  newsm78. Жалко, че чак в къщи го видях, или може би, по добре, защото със сигурност щях да разкрася с него нечия физиономия  #2gunfire.
То бива, бива, но чак пък толкова...

# 222
  • Мнения: 183
там не стъпвам!
лошо обсужване, гадно месо, малко разстояние между лавиците, няма етикети върху стоките и стоките не са поставени над правилните цени ... при положение, че Фантастико и Била са ми на същото разстояние, нЕма смисъл да влизам и да се ядосвам, за мен пазаруването е удоволствие, а не битка с нелюбезни продавачки, ръгане между лавиците и финансова прекарвация на касата
Peace

# 223
  • Мнения: 197
здравейте аз съм нова във този форум Embarassedно искам да ви кажа че в тези вериги е много отвратително аз съм разочарована една моя приятелка работеше там около година но забременя и бременността и беше тежка наложи се да взима болнични през цялата бременност и тези идиоти не и внасят осигуровки и не дават болничните в ной  така че си представете как се справя горката вече почти 6 месеца нищо и никой не може да и обясни защо е така   newsm45 newsm45 newsm45

# 224
  • Мнения: 1 931
Около нас има 2 магазина Европа и мога да кажа,че съм доволна. Пазарувам си от там.
Около нас има и Фантастико- и от там пазарувам. И до Биллата ходя и ми е еднакво-на всякъде има хора на които да не им е кеф. На всякъде чакам на опашки. Чакам и за тока да си платя, и за парното, и за телефона и то... Ако трябва да го мисля това и живота ми да става ад-трябва всеки ден да съм вкисната и аз-ще стана като продавачките които се обсъждат. А и си мисля,че е важна и моята нагласа.
Не може да се каже за всичките им магазини мнение едно. В Люлин 4 например е много тясно и ми е сложно с количката,но прадавачки не са ми създавали проблем. В Люлин 3 също не мога да се оплача от работещите там-но има голямо пространство и мога с количката спокойно да вляза вътре.
А само да добавя,доколкото знам Европа е част от веригата СВА и ги има почти в цяла България,на всякъде ги има с различни имена.

Общи условия

Активация на акаунт