Как забременяхте?

  • 51 041
  • 183
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 225
И двете бременности- планирани и от първия път.

# 136
  • Мнения: 9 442
Планирано и дългоочаквано Peace

# 137
  • Мнения: 273
Скъсан презерватив и цветна бременност.  Embarassed
Разбрах, че съм бременна чак в 4-5 месец.
Не съм планирала да имам бебе тооолкова рано, и може би ако бях разбрала по-рано съм щяла да го махна.

# 138
  • Мнения: 414
Планирано, от първия път.  Flutter
Пожелавам го на всички!

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Непланирано, но си е желано бебе.
Разбрах късно, че съм бременна- 3-тия месец. Но и по- рано да бяхме разбрали нямаше да промени нещата.

# 140
  • София
  • Мнения: 5 960
1. Планирано, от втори опит ( след 30 сет години бях)
2. Непланирано , от първи опит ( след 35 бях)
И двата пъти мноооогоо желани от мен, Таткото за второто се дърпаше. Сега отрича да е вярно. Лъжа било Blush
Обожава малката, обожава и голямата. Но от малкото особено се умилява, сигурно щото е мъниче.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Планирано и мнооого дълго чакано. Цели 8 години!
Имам две неуспешни инвитро и поставена диагноза с която почти нямам шанс да забременея с моя яйцеклетка.
Забременях спонтанно веднага на следващия месец след второто инвитро. Точно когато бях най-отчаяна и живота ми беше свършил в този момент! Бях срината.
Разбрах в 7г.с. , че съм бременна и то след упоритото настояване на мъжа ми да направя тест за бременност.След двуседмично закъснение с кърваво зацапване през няколко дни и въпросната сутрин се събудих тичайки да повръщам.
Напишках теста , като веднага посегнах да го хвърля в коша,но двете червени чертички щяха да ми избодът очите!
През цялата бременност бях на седмото небе и не знаех какво ми се случи!!!
Дъщеря ни е на 1г 3 месеца.
Правим опити за второ дете ,но каквото е рекъл Господ!!!

# 142
  • Мнения: 4 087
Първото- планирано и чакано 5 години, сега и второто е планирано и вече чакано 2-3 години....да видим с тези планове, до къде ще я докараме  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 384
Планирано и много желано! На 3 месец се получи, не съм следяла стриктно овулации..,тестове и т.н.

# 144
  • Мнения: 2 503
И двете ми бременности бяха планирани с тази разлика, че първият път се получи почти веднага на втория месец от опитите, докато при вторият път си почакахме 3 години. Но аз съм на 43, така че най-вероятно и това е оказало доста влияние.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 078
Двете бременности планувани и от първия път. Искам и трето. Дай Боже скоро да видим две чертички!




 

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 16:28 от Gerretooo

# 146
  • Мнения: 27
Номер 1 беше планирано и дългоочаквано, правихме опити почти година.
Номер 2 също беше планирано и стана много бързо.
Номер 3 не беше планирано, но това не означава, че е било нежелано. Много се зарадвахме като видяхме 2-те чертички, въпреки че винаги сме си говорили, че искаме 2 деца.

# 147
  • Мнения: 8
Първата ми бременност беше планувана и много дълго пробвахме .
Правихме изследвания и какво ли още не .
В крайна сметка големият ми син вече е на девет и половина .
А дребното сладурче беше много желано и стана буквално от първия път.
Ако някой ми беше казал никога нямаше да повярвам .
Вече е на пет месеца .

# 148
  • Мнения: 29
Със съпругът ми дълго време чакахме да имаме детенце. Опитвахме се 3 години и веднъж, баба ми беше дошла на гости и се заговорихме по тази тема. Каза ми да отида в някоя църква и да сложа една бебешка дрешка. И аз отидох и оставих едно боди. И така след 1 седмица видях две чертички във теста. (Може някой да не повярва, но просто аз съм вярваща жена.) А със втората ми принцеса също беше планирано и стана бързо.

# 149
  • Мнения: 19
Бяхме заедно 2 години и една нощ на годишнината ни той ме заведе на романтична вечеря.Бяхме на един балкон-на хотел там имаше  страхотна гледка на цял Бургас.Поговорихме си и вече спряхме да се пазим.На сутринта вече се прибрахме вкъщи и бях нетърпелива да си купя тест,когато вече го направих видях,че е положителен и грейнах от щастие веднага звъннах на мъжът ми и му казах да се прибере.Като му казах щастливата новина беше на седмото небе от щастие:smiles:.-Всичко при нас си беше планирано!!

Общи условия

Активация на акаунт