Как забременяхте?

  • 51 203
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 358
При нас е планирано и от първи опит  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 26
Решихме, че ни е дошло време и искаме да започнем опити за бебе и то все че стана веднага и от първия опит Simple Smile

# 62
  • Мнения: 606
Планирано, но толкова бързо, че ми струваше нереално. Решихме с ММ, че сме готови за бебе и реално опитите ни бяха 3-4 пъти в рамките на седмица, след което той замина в командировка. Когато се върна аз имах закъснение 2 дни и съвсем леко зацапване, което за мен си беше сигнал за идващия цикъл. Да, ама не. Минаха още 3-4 дни и си купих тест на който видяхме  EFP . Аз за около 30 секунди минах през няколко състояния и настроения, определено не ми се вярваше, че ще се случи всичко така бързо. После като се осъферих го събудих с новината, той милия не знаеше за какво му говоря първите 2 минути....  smile3532 Сивзе се от шока и беше много щаслив и той и от тогава си ме гледа, като писано яйце.
Чакаме нашата бебка, да се появи  newsm32 и да и се радваме на живо, а не само на размазаните и снимки.   

# 63
  • Мнения: 4 954
Ми аз освен да се разпиша отново
1-ва бреенност планирана и чакана две години ходене по лекари
2-ра бременност, неочаквана. Не се пазехме, защото знаехме, че почти няма шанс за забременяване и бяхме решили, че ако стане няма да го върнем. Неочакваното беше, че стана от първи цикъл, докато кърмя.

# 64
  • Мнения: 2 769
Естлар, честито и лека бременност!  Hug

# 65
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Леле, Естлар, толкова ме зарадва  Hug Стискам ти силно палци всичко да е наред и по термин да се радвате на здраво второ слънчице  Praynig

# 66
  • Мнения: 34
След 9 годишна връзка , най накрая се решихме на първо. ...
таа планирано е , стана на 3тия месец . Щастлива съм и нямам търпение да го гушна  Hug

# 67
  • Мнения: 62
При нас беше планирано и стана от първия път. Все още ме е страх да се зарадвам. Във втори месец съм.
 Praynig

# 68
  • Мнения: 738
Решихме .че 2 години съвместен живот искаме 3ти член.Опити , опити 3 год ... Sad Диагнози , изследвания , хапчета , казваха даже ин витро.И един ден от кекс 2 пъти в месеца сега чакаме нашата точица в началото на 2017 Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 405
При нас стана абсолютно планирано и желано, но изключително неочаквано от първия път. Неочаквано, защото съм с поликистоза и липсваща овулация  Shocked Добре, че се самолекувах с витамини и билки и чудото стана. Изненада всички ни - мен, мм и доки.  Laughing
Чакаме го с нетърпение в началото на 2017г.  Hug

# 70
  • Мнения: 10 874
Непланирано, но желано. Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 412
Забременях буквално от първия опит и беше желано... Сега съм бременна и се надявам всичко да е наред..

# 72
  • Мнения: 2 027
Бяхме говорили, но все нещо ни спираше.ММ не беше готов.В един момент уж спряхме да се пазим, но беше на моменти-хем не се пазехме, хем се пазехме  Laughing общо взето бъркотия, но взе, че стана на първия месец.

# 73
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 178
Станислав беше планиран,много искан и чакан малко повече от 3 години.Получи се от първия опит след като 4 месеца се пазехме след мисед аборт.
В началото на януари 2012-та решихме ,че е време за още едно и от тогава нищо...Ако не броим двете ми кратки бременности след инвитро тази година.Но аз съм оптимист и вярвам,че догодина ще успеем.

# 74
  • Мнения: X
След година и осем месеца неуспехи, почти отчаяни, решихме да пием и двамата Геритамин миналия месец - на мъжа ми казах, че изопва кожата и подмладява, щото те нали са много докачливи на тема фертилност! И ето - от един кекс за месеца, че правехме ремонт и се местехме, голямо бачкане падна, пък то взело, че станало! Малко ми е рано да се хваля, дано устискам до края!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт