На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 768
  • 365
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 21 744
Принципно е така - човек трябва да живее почтено и да не почва такива връзки. Но то е свирено вече, назад времето не се връща. Сега и да я риташ в главата с тия тежки думи, че и за.. голямото дете. Не е правилно моралът да се ползва като сопа.

# 331
  • Мнения: 10 999
Ай един мъж трябва да е широкоскроен, да е над нещата, да прощава. Една жена може да кряка по форумите другата колко е пропаднала, но един мъж никога. Иначе е женка, а не мъжкар.
В първи клас големият ми син ме попита какво е курва, до училището не я беше чувал тази дума. Аз му казах жена която взима пари от мъжете, без да уточнявам че е срещу секс. И той ми каза: е мамо, а какво му е лошото, нали мъжъттрябва да изкарва парите. Това в контекста, че не щеше да учи и му казвах че няма да има добра работа и няма да има пари. Вероятно не ме разбираш, но искам да ти кажа, че мъжът винаги трябва да е кавалер и да оправдава жените, дори и само привидно. Моят син поне пред мен не си позволява да критикува или обижда жените,мъжете може.
Като дете на жена без мъж ще ти кажа, че не и се сърдя, че не ми е дала равен старт, сърдя и се за други неща, но не са предмет на темата.

# 332
  • Мнения: 19 321
Мъжете с пари много често имат кандидат-любовници, които правят какви ли не еквилибристики, за да се озоват в леглото им, чак и се конкурират една с друга, не само със съпругата. Мъжът може нищо да не прави, кандидатката ще намери начин да му се предложи. Оттам нататък съпругата си затваря очите, защото не иска да загуби охолния си живот за нея и децата, любовницата и тя гледа да не си отваря много устата, за да не я смени с някоя по-умна и по-дискретна, която чака на опашката, и мъжът се оказва, че не само абсолютно безнаказано може да си го пъха в коя ли не, ами че и това не му коства никакви усилия, защото те сами му влизат в леглото.

# 333
  • Мнения: 22
Щото тука изкарахте че една любовница е чиста като сълза, цяла отговорност е на мъжа. Една морална и достойна жена никога не би се поставила в ролята на любовница, още по-малко на мъж с бебе ,още още по-малко ще се разнася с него и малката си дъщеря на почивки.
Живота ни се превърна в чалга благодарение на тихото съгласие и поощряване на подобен морал, защото следващото поколение любовница идва, нищо че е на 15 още ...
И така до края на света ще живеем сред к**ви и пеераси.

Всъщност предпочитаме такъв да е света отколкото от тесногръди и религиозни, моралистични фанатици.
Предполагам, че завирайки си носа там дето слънце не те огрява си пропуснал да забележиш, че светът се е променил. Все още има чест, достойнство и морал но не по онзи познат на теб начин, а друг. Вече хората гледат себе си и собствените си постъпки, а не докато мърсуват да съдят и осъждат ДРУГИТЕ.
Съдейки по речника ти, начина ти на изказване, желанието за внимание, склонността за лични и директни нападки и конфронтация мисля, че точно ти бая мръсотии и на бая хора си сътворил, че да го дяваш светец във форума. Но си мисля, че ти и не само във форума смяташ другите за тъпи, неставащи, неразбиращи малоумници. Съседи, колеги, шефове, роднини, всичките за тебе имат косури и трески за дялане - само ти си рицар на честтта. Анонимността не може да прикрие когато някой е гнил отвътре.  Wink
Моралистичен фанатик  Laughing Ма моля ви се,аз псувам като хамал и имам много трески за дялкане, ама такива шафрантии да ми ги издигате в култ, не мерси. За религията да не почвам да говоря че не се знае какво ще ти чуят ушите, така че и религиозен не съм. Морала, честта и достойнство се възпитават вътре във всеки от нас,благодарения отчасти на средата,отчасти на възпитанието но най-вече благодарения на вътрешното ни светоусещане.Очевидно такива като тебе са мнозинство, защото точно това виждаме навсякъде около нас- "новият морал", и после виним за всичко чалгата, американските филми, метъла, циганите, европейския съюз и т.н. Точно вие с вашия начин на мислене ебахте мамата на цяло едно поколение . Разврат, простотия, неуважение ...
Да искам вниманието ви, искам го за да ви кажа че грешите.
Имам много минуси и сигурно съм гнил, но никога през живота си не съм причинил страдание на някого умишлено, нито чрез думи нито чрез действия с което се гордея.

# 334
  • Мнения: 10 999
Мъжете с пари много често имат кандидат-любовници, които правят какви ли не еквилибристики, за да се озоват в леглото им, чак и се конкурират една с друга, не само със съпругата. Мъжът може нищо да не прави, кандидатката ще намери начин да му се предложи. Оттам нататък съпругата си затваря очите, защото не иска да загуби охолния си живот за нея и децата, любовницата и тя гледа да не си отваря много устата, за да не я смени с някоя по-умна и по-дискретна, която чака на опашката, и мъжът се оказва, че не само абсолютно безнаказано може да си го пъха в коя ли не, ами че и това не му коства никакви усилия, защото те сами му влизат в леглото.

Тузара срещу нас е в такова положение. Мъжът ми вика: кво да прави човека, бе да не е от желязо.

# 335
  • Мнения: 10 999
Аз пък и дадох съвет да абортира, ама не от морални подбуди, а да не си усложнява живота излишно. Има си едно здраво дете и добър живот, да си гледа рахътлъка и да не вярва на хормони. То като прочете темата стресът и е достатъчен.

# 336
  • Мнения: 11 553
Имам много минуси и сигурно съм гнил, но никога през живота си не съм причинил страдание на някого умишлено, нито чрез думи нито чрез действия с което се гордея.

Това предполагам е шега?  Joy
В темата с 5 поста наранихте поне 3-ма човека. Общо взето сте като шофьор на ЗИЛ, каращ в непрогледен мрак - като светнат лапмите "О! Ама то имало хора дето съм наранил?  Просто натисках газта и то какво стана - аз вина нямам. Ми то аз никому стадание нарочно не съм причинил!"

# 337
  • Мнения: 11 553
Официално се извинявам в темата на Ери  bouquet

Обърнах нейния пост - перефразирах нейните думи, насовайки ги срещу нея самата и мисля, че прекалих. Най-вече се извинявам, че намесих децата и! Колкото и да се караме, спорим и разправяме децата трябва да останат неприкосновенна територия. Колкото и да са различни мненията ни, ние сме майки и не бива по никакъв начин да засягаме децата!

Извинявам се!  Blush

# 338
  • Мнения: 426
Имам много минуси и сигурно съм гнил, но никога през живота си не съм причинил страдание на някого умишлено, нито чрез думи нито чрез действия с което се гордея.
Че ти само в тази тема нагруби няколко човека, без да имаш основание при това. Или това не се брои, според твоите критерии. Много точно каза някой по-нагоре - "лицемерен моралист".

Големи проповеди и то от някого, решил да се назове с благозвучното и изключително подходящо за форум за майки "I spit on your grave".

# 339
  • Мнения: 2 650
Ох,  голям ужас станало в тази тема. Аз такива моралисти и в темите за изневери не видях  толкова да  се гърчат. Авторката била егоистка, детето ѝ щяло  да стане  като нея,нероденото дете било копеле и всички  щели да са нещастни. Абе, отвратителни сте! Приравнявате питането на авторката - забременях от женен мъж, искам детето, но съм объркана,  моля за съвет, с това - убих човек, чудя се къде да го заровя, моля за съвет. Темата / вече няколко хора се опитаха да  го  кажат/ не е -  редно ли е и колко е морално да  си любовница, пък и  да имаш и наглостта да забременееш от  нещастния  мъж, дето десет години се е пазил, ама , хоп,  след толкова време си му хванала цаката и  си решила да обремениш себе си и него.  Темата е за жена, която е  бременна вече и е готова да има още едно дете, но яснотата, че ще го гледа сама на тази възраст , я обърква. Поне аз това разбрах. Ако  беше спестила подробностите за  бащата и  официалното му семейство, щеше   коментарите да са други...всъщност намаше да има такива, щото до вчера актуалната тема беше подобна,и най много да са й дали линк към нея - щото нали е дърта вече и  как детето  след време ще се срамува от дъртостта ѝ.   People No Good

# 340
  • Мнения: 22
Имам много минуси и сигурно съм гнил, но никога през живота си не съм причинил страдание на някого умишлено, нито чрез думи нито чрез действия с което се гордея.

Това предполагам е шега?  Joy
В темата с 5 поста наранихте поне 3-ма човека. Общо взето сте като шофьор на ЗИЛ, каращ в непрогледен мрак - като светнат лапмите "О! Ама то имало хора дето съм наранил?  Просто натисках газта и то какво стана - аз вина нямам. Ми то аз никому стадание нарочно не съм причинил!"
 
Ама моля ти се, краткия ти разказ беше абсолютно излишен и все пак съм впечатлен от драматзима му Grinning Виртуалният свят не е като реалния, не можеш да се обидиш от човек който не познаваш, не си виждал никога и дори не знаеш с 3 крака ли е или с 5 очи, и все пак ако някой се обижда от хора във форум, то бих казал че са му много слаби ангелите. Тук всички сме някакви имена и аватари зад които се крият какви ли не хора, а темата си е чиста пързалка според мен. Ихич не ми пука дали подобна жена с подобен морал (ако съществува) ще ми се обиди Wink Такива хора не ги пазя, признавам си ...

# 341
  • Мнения: 14 654
Kакви са тия глупости - издигали сме били любовницата в култ  Shocked Точно обратното - доста е нахулена в темата. Да сме ѝ начукали канчето - че защо? На нея положението не ѝ е никак прекрасно, че още да се сипва отгоре. Аз поне никак не ѝ завиждам на тази жена и никога не бих се примирила с подобна житейска позиция, доста е обидно в моите очи.
А бебето може да ѝ даде щастие и тя да стане по-удовлетворена жена, съответно - по-добра майка, защо му чертаете кофти бъдеще на горкото бебе, аз намирам, че може да си порасне съвсем добре, макар и не в семейство от стандартен тип. То пък все едно в наши дни всички деца израстват в перфектни семейства.

# 342
  • София
  • Мнения: 24 839
Мъжете с пари много често имат кандидат-любовници, които правят какви ли не еквилибристики, за да се озоват в леглото им, чак и се конкурират една с друга, не само със съпругата. Мъжът може нищо да не прави, кандидатката ще намери начин да му се предложи. Оттам нататък съпругата си затваря очите, защото не иска да загуби охолния си живот за нея и децата, любовницата и тя гледа да не си отваря много устата, за да не я смени с някоя по-умна и по-дискретна, която чака на опашката, и мъжът се оказва, че не само абсолютно безнаказано може да си го пъха в коя ли не, ами че и това не му коства никакви усилия, защото те сами му влизат в леглото.
За съжаление, си много права!
Но, когато мъжете се оплакват, че в днешно време, жените са станали много меркантилни и твърде ниски топки, дружно ги наскачат и почват с обидите.

# 343
  • Мнения: 12 692
Млад е младежът, все още има възгледи за морал, кое е редно , кое - не. Куп опитни мами му ги избиват тук, ще му ги избият и в живота.

# 344
  • Мнения: 14 654
Ох, горкичкият, ще му разбият илюзиите. Кой знае каква ревнива маймуна е, че така се пали.

Общи условия

Активация на акаунт